#227Een oude Engelse musket, gefabriceerd voor de Turkse markt.
#291Een paar XIXe eeuwse infanteriesabels.
#251Een bolsjewiekensabel met bajonet aan de lederen schede.
Un sabre bolchevique avec baïonnette sur le fourreau en cuir.No longer availableDim. l: 97 cmEstimate: € 120 / 160
#280Een lot 18 K geelgoud waaronder twee ringen waarvan telkens één pareltje ontbreekt, een kruisje, een camee en eenketting zonder slot.
Un lot d'or jaune 18 kt comprenant deux bagues dont chacune manque une perle, une croix, un camée et un collier sans fermoir.No longer availableDim. 12,56 gEstimate: € 300 / 400 -
#542Twee lage vierkante bijzettafeltjes van zwart graniet. Periode 2000.
#278Een paar hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven.
Paire de vases cornets de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore et motifs dorés.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 45 / 60 -
#601Een paar messingen pauwen op houten voetstuk.
#493“Pinguin”. Een kunststof beeld naar ontwerp van Orlinski.
#46Een kleine eikenhouten koffer.
#621Een verguld messingen Boeddhahoofd.
#586Een eikenhouten tafel met geparquetteerd blad.
Une table en chêne avec plateau en parquetterie.No longer availableEstimate: € 40 / 60