Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kortzwaard met vol messingen gevest.
Een kortzwaard met vol messingen gevest.

Een kortzwaard met vol messingen gevest.

Une épée courte avec poignée en laiton massif.
Dim. l: 63,5 cm
SKU: 2809210277.
Category: wapens.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #277
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #251

    Een bolsjewiekensabel met bajonet aan de lederen schede.

    Un sabre bolchevique avec baïonnette sur le fourreau en cuir.
    No longer available
    Dim. l: 97 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #291

    Een paar XIXe eeuwse infanteriesabels.

    Une paire de sabres d'infanterie XIXème.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #227

    Een oude Engelse musket, gefabriceerd voor de Turkse markt.

    Un vieux mousquet anglais, fabriqué pour le marché turc.
    No longer available
    Dim. l: 115 cm
    Estimate: € 180 / 240

Other lots in this auction

  • #611
    Philips

    Een oude radio in houten kast. Model 634C, 1933.

    Une vieille radio dans un coffret en bois. Modèle 634C, 1933.
    No longer available
    Dim. 48 x 41 x 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #619

    Een lot van vijf kleurloos kristallen diertjes op gesatineerde voet, waarbij twee gemerkt van Cristal d’Arques.

    Lot de cinq animaux en cristal incolore sur socle satiné, deux marqués Cristal d'Arques.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 19,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #29

    Een oorkonde van een Belgisch onderofficier van de Jagers te Paard naar aanleiding van het behalen van een tweede prijs in het schieten. 1910.

    Une attestation d'un sous-officier belge des Chasseurs à Cheval à l'occasion de l'obtention d'un deuxième prix de tir. 1910.
    No longer available
    Dim. 65 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #590

    Een smal gefineerd houten meubeltje met twee laden in de gordel en drie messingen staven bovenaan.

    Un meuble étroit en bois plaqué avec deux tiroirs en ceinture et trois tiges en laiton en haut.
    No longer available
    Dim. 85 x 82 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #280

    Een lot 18 K geelgoud waaronder twee ringen waarvan telkens één pareltje ontbreekt, een kruisje, een camee en eenketting zonder slot.

    Un lot d'or jaune 18 kt comprenant deux bagues dont chacune manque une perle, une croix, un camée et un collier sans fermoir.
    No longer available
    Dim. 12,56 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #673

    Een lot geslepen kristal, bestaande uit een groene asbak, een klein blauw vaasje en een vaas op voet in rood. De eerste twee gemerkt van Val St. Lambert.

    Un lot de cristal taillé, composé d'un cendrier vert, d'un petit vase bleu et d'un vase sur pied en rouge. Les deux premiers marqués Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 7, 11 & 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #254
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    “Personages op een dijk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Personnages sur la digue”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 43 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #575

    Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een interieurdecor.

    Un tapis chinois en laine noué à la main avec un décor intérieur.
    No longer available
    Dim. 183 x 130 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #383

    Glazen schaal. Italiaans design met slingermotief.

    Bol en verre. Design italien avec motif guirlande.
    No longer available
    Dim. Ø 36 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #443

    Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #358
    Wiskemann

    Een lot van twee schalen en twee kommen van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.

    Lot de deux plats et deux bols en métal argenté. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. b: 15 - 32 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #418

    Een paar antieke vaasjes van Chinees porselein met een famille verte decor van vogels op een bloeiende tak. Gemerkt achteraan. Beide gerestaureerd aan de rand.

    Paire de vases antiques en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux de la famille verte sur une branche fleurie. Marqué au dos. Tous deux restaurés sur le bord.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More