Similar lots by type
-
#291Een paar XIXe eeuwse infanteriesabels.
Une paire de sabres d'infanterie XIXème.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 100 / 160 -
#227Een oude Engelse musket, gefabriceerd voor de Turkse markt.
Un vieux mousquet anglais, fabriqué pour le marché turc.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 180 / 240 -
#251Een bolsjewiekensabel met bajonet aan de lederen schede.
Un sabre bolchevique avec baïonnette sur le fourreau en cuir.No longer availableDim. l: 97 cmEstimate: € 120 / 160
Other lots in this auction
-
#448Een modern bronzen beeld. Italiaans werk. Gesigneerd.
Une statue en bronze moderne. Travail italien. Signé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 250 / 300 -
#611PhilipsEen oude radio in houten kast. Model 634C, 1933.
Une vieille radio dans un coffret en bois. Modèle 634C, 1933.No longer availableDim. 48 x 41 x 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#329Een uitgebreid theeservies van Limogesporselein. We voegen er twaalf andere bordjes van Limogesporselein aan toe.
Un vaste service à thé en porcelaine de Limoges. Nous ajoutons douze autres assiettes en porcelaine de Limoges.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#60Een 18 K geelgouden ring bezet een camee. Omstreeks 1930.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un camée. Vers 1930.No longer availableDim. 11,23 gEstimate: € 550 / 600 -
#426Een Chesterfield wingback armstoel.
Un fauteuil Chesterfield à oreilles.No longer availableDim. 115 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#134“Terrasscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Scène de terrasse. Huile sur panneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#156Hüni & Hübert, ZürichEen notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.
Un piano droit en noyer avec des poignées en laiton sur les côtés.No longer availableDim. 122 x 155 x 65 cmEstimate: € 250 / 400 -
#468Vileroy & BochEen gevarieerd lot aardewerken voorraad- en specerijenpotten met blauw motief. 16-delig. Enkele schilfers.
Un lot varié de pots de rangement et d'épices en faïence avec motif bleu. 16 pcs. Quelques éclat.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#389“Sint-Martens-Latem”. Olieverf op doek.
Sint-Martens-Latem. Huile sur toile.No longer availableDim. 51 x 58 cmEstimate: € 120 / 180 -
#241Een paar appliques van donkergepatineerd kunststof met bloemvormige roze kapjes, gedragen door putti.
Une paire d'appliques en plastique patiné foncé avec des abat-jour roses en forme de fleur, portées par des putti.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#625Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje met een jachtscène in het decor. Kleine snee in de rechter bovenhoek.
Un tapis persan en laine noué à la main avec une scène de chasse dans le décor. Petite coupure dans le coin supérieur droit.No longer availableDim. 172 x 130 cmEstimate: € 35 / 45 -
#610Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
Carpette indienne en laine. Nouée main.No longer availableDim. 210 x 138 cmEstimate: € 60 / 80


