Similar lots by type
-
#251Een bolsjewiekensabel met bajonet aan de lederen schede.
Un sabre bolchevique avec baïonnette sur le fourreau en cuir.No longer availableDim. l: 97 cmEstimate: € 120 / 160 -
#291Een paar XIXe eeuwse infanteriesabels.
Une paire de sabres d'infanterie XIXème.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 100 / 160 -
#227Een oude Engelse musket, gefabriceerd voor de Turkse markt.
Un vieux mousquet anglais, fabriqué pour le marché turc.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 180 / 240
Other lots in this auction
-
#468Vileroy & BochEen gevarieerd lot aardewerken voorraad- en specerijenpotten met blauw motief. 16-delig. Enkele schilfers.
Un lot varié de pots de rangement et d'épices en faïence avec motif bleu. 16 pcs. Quelques éclat.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#327Een reeks van vijf borden van Limogesporselein met handgeschilderde decors van vogels, gesigneerd ‘Larue’. Onderaan gemerkt.
Un ensemble de cinq assiettes en porcelaine de Limoge à décor d'oiseaux peints à la main, signées 'Larue'. Marquées en bas.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#549Een barokke godslamp van gedreven geel koper. Versierd met drie gevleugelde engelenkopjes.
Une lampe de dieu baroque en laiton martelé. Décorée de trois têtes d'ange ailé.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#400“Familiescène met Napoleon”. Een groep van deels verguld porselein. Mogelijk Tsjechisch. Enkele vingertjes manco.
Scène de famille avec Napoléon. Un groupe de porcelaine en partie dorée. Peut-être tchèque. Quelques doigts manquants.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 400 / 500 -
#654Val St. LambertEen lot gekleurd kristal, bestaande uit een asbak (kleine randschilfers), een grote vaas (schilfer aan de basis) en een vaas van Studio Crystal (minieme schilfers aan de basis). Allen gemerkt.
Un lot de cristal coloré, composé d'un cendrier (petits éclats de bord), d'un grand vase (éclat à la base) et d'un vase Studio Crystal (petits éclats à la base). Le tout marqué.No longer availableDim. h: 7,5 - 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#370Een paar messingen ramskoppen. Soldering aan een hoorn gelost.
Une paire de têtes de bélier en laiton.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#88Een art deco schouwklok van albast en arduin, versierd met een zamakken hertje.
Une pendule de cheminée art déco en albâtre et pierre bleue, décorée d'un cerf en régule.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#540Een recente staande klok met koperen wijzerplaat met opschrift “Tempus Fugit”.
Horloge de vestibule récente à cadran en cuivre inscrit “Tempus Fugit”.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 40 / 60 -
#34“Paard”. Potlood en aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘E. Verboeckhoven’.
“Cheval”. Crayon et aquarelle sur papier. Porte une signature 'E. Verboeckhoven'.No longer availableDim. 24,5 x 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#538Indo-BidjarEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 257 x 170 cmEstimate: € 80 / 120 -
#13Een lot van vijf documentatieboeken m.b.t. wapens:- “Geweren en karabijnen encyclopedie”. A. E. Hartink. 1997.- “Pistolen en revolvers encyclopedie”. A. E. Hartink. 1996.- “Alles over messen”. Jean- Noël Mouret.- “Alles over geweren”. Olivier Achard.- “1000 wapens in beeld”.
Un lot de cinq livres de documentation sur les armes :- “Geweren en karabijnen encyclopedie”. A. E. Hartink. 1997.- “Pistolen en revolvers encyclopedie”. A. E. Hartink. 1996.- “Alles over messen”. Jean- Noël Mouret.- “Alles over geweren”. Olivier Achard.- “1000 wapens in beeld”.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#474Een handgeschilderd landschap op zijde. Chinees werk. Gesigneerd.
Un paysage peint à la main sur soie. Travail chinois. Signé.No longer availableDim. 53 x 104 cmEstimate: € 40 / 60


