Similar lots by type
-
#227Een oude Engelse musket, gefabriceerd voor de Turkse markt.
Un vieux mousquet anglais, fabriqué pour le marché turc.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 180 / 240 -
#251Een bolsjewiekensabel met bajonet aan de lederen schede.
Un sabre bolchevique avec baïonnette sur le fourreau en cuir.No longer availableDim. l: 97 cmEstimate: € 120 / 160 -
#291Een paar XIXe eeuwse infanteriesabels.
Une paire de sabres d'infanterie XIXème.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 100 / 160
Other lots in this auction
-
#284Van Bavels (?)“Boompje op de oever van een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Arbre au bord d'un lac. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#644Een vaas van grijs opaalglas, versierd met olifantjes.
Un vase en opaline gris, décoré d'éléphants.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#78Massief zilveren strooibus op voetstuk met op de buik gedreven scènes met putti en een vaas. Lodewijk XVI-stijl. Onduidelijke keuren.
Boîte en argent massif sur piédouche avec scènes de putti et vases à panse. Style Louis XVI. Marques peu claires.No longer availableDim. 186,85 g h: 16,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#526Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.
Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.No longer availableDim. 205 x 105 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#158Een verguld bronzen cartelklok in Lodewijk XVI-stijl.
Cartel en bronze doré de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 400 / 450 -
#346Een mahoniehouten dienblad op vouwpoot.
Un plateau en acajou sur pied rabattable.No longer availableDim. 76 x 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#516Een tweeledig Engels bibliotheekmeubel met mahoniehoutfineer. Onderaan twee paneeldeurtjes onder twee laden en met twee gevitreerde deuren in het opzet.
Un meuble de bibliothèque anglais en deux parties avec placage d'acajou. En bas deux portes à panneaux sous deux tiroirs et avec deux portes vitrées dans la conception.No longer availableDim. 190 x 90 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#47Een kleurloze glazen schaal op hoge voet.
Un bol en verre incolore sur un pied haut.No longer availableDim. h: 40 cm Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#286Een paar grijsgepatineerde fauteuils in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met roze fluweel.
Paire de fauteuils de style Louis XVI patine grise, tapissés de velours rose.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 40 / 60 -
#425Een lot van vier handgeknoopte Turkse wollen karpetjes/ lopers. Enige slijtage.
Un lot de quatre tapis/tapis en laine turcs noués à la main. Certains usés.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#420Een art deco handtasje met beugel van zilver en been en versierd met fantasiepareltjes en steentjes. (één stukje ontbreekt).
Une pochette art déco en argent et os et décorée de perles fantaisie et de pierres. (il manque une pièce).No longer availableDim. 13 x 12 cmEstimate: € 50 / 100 -
#204“Herenportret”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Zonder signatuur. Schade aan de kader.
Portrait d'homme. Huile sur toile. XIXème siècle. Pas de signature. Dégâts au cadre.No longer availableDim. 73 x 91 cmEstimate: € 350 / 500


