#227Een oude Engelse musket, gefabriceerd voor de Turkse markt.
#291Een paar XIXe eeuwse infanteriesabels.
#251Een bolsjewiekensabel met bajonet aan de lederen schede.
Un sabre bolchevique avec baïonnette sur le fourreau en cuir.No longer availableDim. l: 97 cmEstimate: € 120 / 160
#165Een 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en toermalijn en amethist met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct.
Un pendentif en or blanc 18 kt serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct. et de tourmaline et d'améthyste d'un poids combiné de +- 2,50 ct.No longer availableDim. 6,65 gEstimate: € 850 / 950 -
#392Een carnavalskostuum: Middeleeuwse prinses.
#409Een lot van vier diverse oude gravures, waarvan één allegorie op de oogst door Le Blond naar Heinze, evenals drie zichten op Firenze en Pisa. Enkele beschadigingen.
Un lot de quatre gravures anciennes diverses, dont une allégorie des vendanges par Le Blond à Heinze, ainsi que trois vues de Florence et Pise. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#582“Portret”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Portrait. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 62 x 43,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#86Een driedelig salongarnituur, bestaande uit een driezitsbank en twee fauteuils. Het geheel rijkelijk uitgewerkt met gebeeldhouwde bloemen.
Un ensemble de salon trois pièces, composé d'un canapé trois places et de deux fauteuils. L'ensemble est richement décoré de fleurs sculptées.No longer availableDim. 115 x 180 cmEstimate: € 500 / 800 -
#471“Jager”. Aan Afrikaans houten beeld.
#634“Reis rond de wereld”. Een zeefdruk naar Folon voor Amnesty International.
#115Een paar 18 K geelgouden lange oorbellen. L: 4 cm.
Une paire de boucles d'oreilles longues en or jaune 18K. L: 4 cm.No longer availableDim. 4,36 gEstimate: € 180 / 250