#123Chanel
Een zijden sjaal in originele doos.
A silk scarf in original box.No longer availableDim. 95 x 95 cmEstimate: € 330/380 -
#355Vincenzo Bertolotti
Een porseleinen beeldje van een dame met parasol, bloemenmandje in een hoepelrok, gemerkt Bertolotti Milano. Kleine schilferschade aan enkele bloemetjes.
#397
Een serie van 8 porseleinen monkey band figuurtjes. 5 met breukschade.
#146Imexcotra
Een vintage boekenkast van het merk Imexcotra uit Aalst.
#687
#133Val Saint-Lambert
Een geslepen kristallen tafellamp, rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
#635
"Sorrowful girl", a lithograph on paper, numbered 99/100, signed.No longer availableDim. h 71 x b 59 cmEstimate: € 40/60 -
#105
Een zilveren bonbonnière, Delheid frères, A800. 570 gram.
#577
#216
Een grote eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerd frontpaneel met floraal decor en ijzeren slot. 19e eeuws.
A large oak storage chest with a sculpted floral decor front panel and iron lock. 19th century.No longer availableDim. 70cm x 165 x 63cmEstimate: € 150/200 -
#58
Een retro tafellamp met metalen voet en Tiffany stijl glas in lood kap.
#231
Een Hollywood Regency tafellamp met als voet een messing lotusbloem. Ca. jaren 80 van de vorige eeuw.
A Hollywood Regency table lamp with a brass lotus flower base. Approximately from the 1980s.No longer availableDim. h 73 cmEstimate: € 200/300