Similar lots by type
-
#642Een beeld van een musicerende godheid op een zwaan van gebeeldhouwd hardhout. Zuid-Oost-Azië.
Une statue en bois exotique dur représentant un dieu musicien sur un cygne. Asie du Sud.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 80 / 100 -
#20Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met turkoois en jade.
Un bracelet à maillons en or jaune serti de turquoise et jade.No longer availableDim. 8,06 gEstimate: € 250 / 350 -
#561Een concentrische bal met staander van fijn gesculpteerd Chinees ivoor.
Une balle concentrique et son montant en ivoire fine de Chine sculptée.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 360 / 380 -
#665Een Chinese diepe schaal op voet met gelobde rand, versierd met een decor van vrouwen aan een kerselaar. Onderaan gemerkt.
Un plat Chinois profond sur pied et au rebord lobé. Décor de femmes auprès d’un cerisier.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 120 / 140 -
#584Een zittende mediterende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Un Bouddha méditant assis en bois polychrome.No longer availableDim. h: 74 x 35 cmEstimate: € 400 / 500 -
#597Een gesculpteerde slagtand in de vorm van een rij van zeven olifantjes. Chinees werk. Met gesculpteerd ijzerhouten sokkel.
Une défense sculptée en forme de sept éléphants alignés. Travail Chinois. Avec socle en bois et fer sculpté.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 320 / 360 -
#675Een schaaltje op voet van Chinees porselein in gelobde ruitvorm met een famille rosedecor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.
Une coupelle sur pied en porcelaine de Chine, motifs de losanges lobés et famille-rose décor de personnages dans un paysage.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 120 / 140 -
#460Een Chinese tweedeurskast van meersoortig hout, versierd met gebeeldhouwde paneeltjes met drakendecors.
Une armoire à deux portes chinoise en différents bois, décorée de panneaux sculptés au décor de dragons.No longer availableDim. 120 x 101 x 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#603Een grote diepe schaal van meerkleurig Chinees porselein met een decor van edellieden in het plat, op de rand en onderaan.
Un grand plat profond en porcelaine de Chine polychrome avec décor de gens de noblesse sur la partie plate, le rebord et en dessous.No longer availableDim. Ø: 47 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#793Een paar Chinese theetafeltjes van hardhout met koperen beslag.
Deux tables à thé chinoises en bois dur exotique et montures en cuivre.No longer availableDim. 56 x 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#615KirmanEen handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160 / 200 -
#562Een Guan Yin van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc-de-Chine.
Un Guan Yin en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit du blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 180 / 200 -
#685Een japans kortzwaardje met benen handvat en schede, versierd met gesculpteerde personages en een draak. Met houten sokkeltje.
Une épée courte du Japon avec un manche et fourreau en os, décoration de dragons sculptés. Avec un socle en bois.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 120 / 140 -
#695Een buikvaasje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur.
Un vase pansu en porcelaine de Chine et glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 120 / 140 -
#588Een koro van gesculpteerd Chinees ivoor, versierd met draken en met fohonden op het deksel. Gesigneerd.
Un koro en ivoire de Chine sculptée, décoré de dragons et chiens Fo sur le couvercle.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 320 / 400 -
#559Een diep schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van negen perziken. Onderaan gemerkt.
Une coupelle sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome de neufs pêches. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 200 / 220 -
#652Een rond dekselpotje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van vissen.
Un petit pot à couvercle rond en porcelaine de Chine, décor bleu et blanc de poissons.No longer availableDim. Ø: 12,5 cmEstimate: € 65 / 75 -
#745Een klein balustervaasje van gecraqueleerd celadonporselein.
Un petit vase balustre en porcelaine Céladon craquelée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 90 / 110 -
#545Een paar buikvaasjes van blauw en wit Chinees porselein.
Une paire de vases pansus en porcelaine de Chine en bleu et blanc.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 200 / 220 -
#535Een rond kommetje van Chinees porselein met een roestkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
Un petit bol rond en porcelaine de Chine avec glaçure de couleur rouille. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 160 / 180 -
#515Een diep bord van Chinees porselein met personages in het decor en met vergulde rand. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Une grande assiette creuse en porcelaine de Chine avec des personnages dans le décor et rebord doré. Marque sous la base. XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#637Een katana met handvat en schede van gesculpteerd been en messing, versierd met personages.
Un katana avec manche et fourreau en os sculpté et laiton, décor de personnages.No longer availableDim. l: 84 cmEstimate: € 200 / 220 -
#555Een schoteltje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van bloemen. Onderaan gemerkt.
Une petite coupelle en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc et fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 200 / 220 -
#598Een gedeelte van antiek Thais Boeddhabeeld van hout op sokkel.
Une partie d’un Bouddha Thaï antique en bois sur un socle.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 650 / 700
Other lots in this auction
-
#192Rajmund KanelbaPeriod: 1897 - 1960“Brug over de Seine”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1930.
”Pont et la Seine”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1930.No longer availableDim. 58 x 72 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#451Een lotje Satsuma-aardewerk, waarbij een paar vaasjes en drie miniatuur vaasjes, waarbij twee dekselvaasjes.
Un lot de faïence Satsuma, dont une paire de vases et trois vases miniatures, dont deux vases à couvercle.No longer availableDim. H: 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#353“Danseressen met instrumenten”. Een groep van wit en verguld porselein. Achteraan gemerkt. Restauratie aan de basis.
”Danseuses et instruments”. Un groupe en porcelaine blanche et dorure. Marque au dos. Restauration à la base.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80 / 100 -
#805Een theeserviesje van Satsumaporselein, bestaande uit een theepot, suikerpot, melkpot en twaalf kopjes met ondertasjes.
Un service à thé en porcelaine Satsuma, comprenant une théière, un pot a lait, un sucrier et douze tasses avec sous-tasses.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#581“Draak”. Beeldje van ivoor. Chinees werk, omstreeks 1900. Op houten sokkel.
“Dragon”. Sculpture en ivoire. Travail chinois, vers 1900. Sur socle en bois.No longer availableDim. L. 66 cmEstimate: € 250 / 400 -
#738Een gietijzeren olieketeltje.
Un petit réservoir à huile en fonte.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 25 / 30 -
#254Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927“Marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Marine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#746Een kleine ééndeursvitrine in Régencestijl met een lade boven de deur. Enkele manco’s.
Une petite vitrine à une porte style Régence avec un tiroir au dessus de la porte. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 60 / 100 -
#624“Vleeshuis” en “Burchtgracht”. Een paar glasramen, omstreeks 1900.
”Vleeshuis” et “Burchtgracht”. Deux vitraux, +- 1900.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#814Een lot glazen met vergulde rand en voet met het opschrift ‘Laterre’, bestaande uit tien coupes en vier wijnglazen.
Un lot de verres à rebord doré sur pied, avec l’écriture ‘Laterre’. Comprenant dix coupes et quatre verres à vin.No longer availableDim. h: 12 & 13 cmEstimate: € 50 / 80 -
#398BacaratEen siervaas op voet van kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase décoratif sur pied en cristal incolore.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#692“Strandgenoegens”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: “Daniels”.
”Plaisirs de la plage”. Huile sur panneau. Porte la signature: “Daniels”.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 80 / 120



