Other lots in this auction
-
#32Een reeks van drie ingekaderde jachtprenten.
Une série de trois estampes de chasse encadrées.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#51Val Saint LambertEen reeks van zes onderzetters van geslepen kleurloos kristal met bloemen in het decor. In originele doos.
Un ensemble de six sous-verres en cristal incolore taillé avec des fleurs dans le décor. Dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#576Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.
Une table basse carrée en métal avec plateau en verre.No longer availableDim. 36,5 X 81,5 X 82 cmEstimate: € 80 / 120 -
#612Een reeks van elf geslepen en gekleurde kristallen glazen. Op tinnen dienblad met opengewerkte rand.
Un ensemble de onze verres en cristal taillé et coloré. Sur un plateau en étain à bord ajouré.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 180 / 220 -
#292Een oude ingekaderde reclameaffiche voor fietsen Rochet met palmares van rijders in het seizoen 1946 - 1947.
Une ancienne affiche publicitaire encadrée pour vélos Rochet.No longer availableDim. 76 x 55 cmEstimate: € 50 / 80 -
#203Eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Lodewijk XV.
Armoire deux portes en chêne. Epoque Louis XV.No longer availableDim. 224 x 146 x 64 cmEstimate: € 100 / 150 -
#448Een modern bronzen beeld. Italiaans werk. Gesigneerd.
Une statue en bronze moderne. Travail italien. Signé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 250 / 300 -
#253Twee terracotta tegels met geboetseerde hoofden in hoogreliëf. Beide gemonogrammeerd ‘DVK’ en gedateerd ‘94.
Deux carreaux en terre cuite avec têtes sculptées en haut-relief. Tous deux monogrammés 'RPDC' et datés '94.No longer availableDim. 22,5 x 19,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#420Een art deco handtasje met beugel van zilver en been en versierd met fantasiepareltjes en steentjes. (één stukje ontbreekt).
Une pochette art déco en argent et os et décorée de perles fantaisie et de pierres. (il manque une pièce).No longer availableDim. 13 x 12 cmEstimate: € 50 / 100 -
#512Een commode tombeau met twee laden, versierd met imitatiemarquetterie, met bronsbeslag en met marmeren blad.
Commode tombeau à deux tiroirs, décorée de marqueterie imitation, avec garnitures en bronze et dessus en marbre.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#130Een halssnoer met kleine parels te herstellen en met een zilveren slotje bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.
Un collier de petites perles à restaurer et avec un fermoir en argent serti de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,35 ct.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#687Orrefors, SwedenTwee buisvormige kristallen designvazen in resp. rood en oranje. Beide gemerkt.
Deux vases tubulaires en cristal de couleur rouge et orange respectivement. Les deux marqués.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 35 / 45




