Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kristallen geslepen vaas, groen in de massa. Gesigneerd.
Val Saint Lambert

Een kristallen geslepen vaas, groen in de massa. Gesigneerd.

A crystal cut vase, green in the mass. Signed.
Dim. h 23 cm
SKU: 1804230053.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #53
Estimate: € 70 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint Lambert

  • #693
    Val Saint Lambert

    Een kristallen coupe met blauw in de massa.

    A crystal coupe with blue in the mass.
    No longer available
    Dim. 22 x Ø 17 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #692
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas met rood in de massa. Met label en onderaan gemerkt.

    A crystal vase with red in the mass. With label and marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. 14 x Ø 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #339
    Val Saint Lambert

    Een drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Un drageoir de cristal taillé et doublé rouge. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #275
    Val Saint Lambert

    Een kristallen karaf met rood in de massa. Circa 1900.

    A crystal decanter with red in the mass. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #243
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, blauw in de massa. Niet gemerkt.

    A cut crystal vase, blue in the mass. Unmarked.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #278
    Val Saint Lambert

    Een kristallen pique-fleurs verzilverd rasterdeksel.

    A crystal pique-fleurs with a silver-plated grid lid.
    No longer available
    Dim. 15 x Ø 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #633
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas met groene accenten. Onderaan gesigneerd.

    A cut crystal vase with green accents. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #507
    Harry Sleijser
    Period: 1926-1992

    “Torso”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder. Achteraan gesigneerd en getiteld “Gisela”.

    "Torso". Oil on canvas. Signed lower left. Signed on the back and titled "Gisela".
    No longer available
    Dim. 42 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #334

    Een paar wandlampen van gelakt metaal.

    A pair of painted metal wall lights.
    No longer available
    Dim. H: 38 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #181

    Een eikenhouten tweedeurs wandkast met 2 laden binnenin.

    An oak two-door wall cabinet with 2 drawers inside.
    No longer available
    Dim. 215 x 140 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #526

    Een houten commode met 3-laden en wit gebeitst.

    A wooden chest of drawers with 3 drawers and white stain.
    No longer available
    Dim. 98 x 130 x 56 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #498

    Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.

    Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #147

    “Big Windy Day”. Een brons gesculpteerd beeldje van een harem danseres met openslaande rok. Naar Nam Greb - Franz Xavier Bergman.

    Big Windy Day. A bronze sculpted figurine of a harem dancer with open skirt. After Nam Greb - Franz Xavier Bergman.
    No longer available
    Dim. 35 x 20 cm
    Estimate: € 475 / 525
  • #611

    Een lot van drie Chinees porseleinen vazen, waarvan een paar met famille jaune decor en bloemen en vogels, en de andere met famille rose decor met pauwen. Onderaan gemerkt met stempel en ‘made in China’.

    A lot of three Chinese porcelain vases, of which a few with famille jaune decor and flowers and birds, and the other with famille rose decor with peacocks. Marked at the bottom with stamp and 'made in China'.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #591

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein. Gedecoreerd met centrale figuren.

    A pair of Chinese porcelain ginger jars. Decorated with central figures.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #462

    Japanse houtdruk met geisha op een brug.

    Gravure sur bois japonaise avec geisha sur un pont.
    No longer available
    Dim. 36 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #28

    Een houten theedoos met ronde hoeken op messingen pootjes en met dito oren. Binnenin drie compartimenten, links en rechts met deksel. Benen trekkers en sleutelgat.

    A wooden tea box with round corners on brass legs and with ditto ears. Inside three compartments, left and right with lid. Bone pullers and keyhole.
    No longer available
    Dim. H: 16 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #158

    Een zwart marmeren 3-delige pendule met vergulde leeuwenhoofden versierd.

    A black marble 3-piece mantel clock decorated with gilded lion heads.
    No longer available
    Dim. 49 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #264
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    Een paar hoevezichtjes. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    A pair of farm views. Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 31 x 33 cm x 2
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More