Other lots by Val Saint Lambert
#693Val Saint LambertEen kristallen coupe met blauw in de massa.
#339Val Saint LambertEen drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
#275Val Saint LambertEen kristallen karaf met rood in de massa. Circa 1900.
#278Val Saint LambertEen kristallen pique-fleurs verzilverd rasterdeksel.
A cut crystal vase with green accents. Signed at the bottom.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 100
#507Harry SleijserPeriod: 1926-1992“Torso”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder. Achteraan gesigneerd en getiteld “Gisela”.
"Torso". Oil on canvas. Signed lower left. Signed on the back and titled "Gisela".No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#334Een paar wandlampen van gelakt metaal.
#181Een eikenhouten tweedeurs wandkast met 2 laden binnenin.
#526Een houten commode met 3-laden en wit gebeitst.
#498Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.
Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#147“Big Windy Day”. Een brons gesculpteerd beeldje van een harem danseres met openslaande rok. Naar Nam Greb - Franz Xavier Bergman.
#611Een lot van drie Chinees porseleinen vazen, waarvan een paar met famille jaune decor en bloemen en vogels, en de andere met famille rose decor met pauwen. Onderaan gemerkt met stempel en ‘made in China’.
A lot of three Chinese porcelain vases, of which a few with famille jaune decor and flowers and birds, and the other with famille rose decor with peacocks. Marked at the bottom with stamp and 'made in China'.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#591Een paar gemberpotten van Chinees porselein. Gedecoreerd met centrale figuren.
A pair of Chinese porcelain ginger jars. Decorated with central figures.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#462Japanse houtdruk met geisha op een brug.
#28Een houten theedoos met ronde hoeken op messingen pootjes en met dito oren. Binnenin drie compartimenten, links en rechts met deksel. Benen trekkers en sleutelgat.
A wooden tea box with round corners on brass legs and with ditto ears. Inside three compartments, left and right with lid. Bone pullers and keyhole.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#158Een zwart marmeren 3-delige pendule met vergulde leeuwenhoofden versierd.
A pair of farm views. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 31 x 33 cm x 2Estimate: € 100 / 150