Similar lots by type
-
#281
Een bladvormig schaaltje en een opengewerkte taartschep van zilver, eerste gehalte.
Petit plat en forme de feuille et une pelle à tarte en argent. Premier titre.No longer availableDim. 170 gEstimate: € 40 / 60 -
#177
Een zilveren schaal, versierd met twee handvatten in de vorm van draakjes. Porto, 833‰.
Une coupe en argent, ornée de deux poignées en forme de dragons. Porto, 833‰.No longer availableDim. 373 gramEstimate: € 120 / 180 -
#967
Een lotje zilver en verzilverd metaal, bestaande uit twee wijnstoppen, een munt in een schaaltje, een verzilverd poederdoosje en een zilveren kaasschaaf.
Petit lot d’argent et de métal argenté comprenant deux bouchons à vin, une pièce de monnaie monté dans un petit plat, une boîte à poudre argenté et une trancheuse de fromage.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#317
Een zilveren kleingeldtasje van maliën.
Petit porte-monnaie aux mailles en argent.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#260Delheid
Een 800‰ zilveren bestek, bestaande uit achttien grote lepels, achttien grote vorken, twaalf kleine lepels en twaalf kleine vorken, twaalf dessertlepels. We voegen er een etui met twaalf gegraveerde lepels, acht dessertlepels en elf vorken aan toe.
Couvert en argent 800‰ comprenant dix-huit grandes cuillères, dix-huit grande fourchettes, douze petites cuillères et douze petites fourchettes, douze cuillères à dessert. Nous ajoutons un étui contenant douze cuillères gravées, huit cuillères à dessert et onze fourchettes.No longer availableDim. +/- 1600 gramEstimate: € 1600 / 2000 -
#123
Een paar kleine Engelse kandelaars van zilver.
Paire de petits bougeoirs anglais en argent.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 25 / 40 -
#137
Een paar vleesvorken van zilver. Russische keuren.
Paire de fourchettes à viande en argent. Poinçons russes.No longer availableEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#856
Een notenhouten fauteuil en cabriolet in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil cabriolet en noyer de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#233
“De eeuwige denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
“Le penseur éternel”. Bronze patiné sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 160 -
#881Lladro
Drie beeldjes van polychroom biscuit. Onderaan gemerkt.
Trois statuettes en biscuit polychrome. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#488
Een XIXe eeuwse Chinese ‘food box’ van gevlochten riet en gesculpteerd bamboe. Onderaan gesigneerd.
Boîte à provisions chinoise du XIXe siècle en osier canné et bambou sculpté. Signée sous la base.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#687Royal Boch
Een paar coupes op voet van monochroom wit porselein naar een ontwerp van Ernest D’Hossche.
Paire de coupes sur pied en porcelaine monochrome blanche d’après une cenception d’Ernest D’Hossche.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#237Delvaux
Een bordeaux lederen handtas met bijpassende hoes.
Un sac à main en cuir bordeaux avec housse de protection.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#638
Een bol vaasje van Chinees crackleware.
Un petit vase chinois en “crackleware”.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#533
Een paar famille rose balustervazen van Chinees porselein. Restauratie aan oren. Onderaan gemerkt: “Da Qing Tongzhi Nian Zhi”.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome de scènes de guerre. Restauration aux anses. Marque sous la base: “Da Qing Tongzhi Nian Zhi”No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 300 / 500 -
#878
Een Naams vaasje van zwart glas, versierd met een tinnen bloemendecor.
Petit vase namurois en verre noir décoré de fleurs en étain appliqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#643
Een Boeddhahoofd van steen.
Une tête de Bouddha en pierre.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#470
Drie verschillende halssnoeren van been en gepolychromeerd pietra dura.
Trois colliers en os et en pierre dure polychrome.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#772
Twee sierjardinières van monochroom wit biscuit, waarbij de eerste in de vorm van een boerin met paard en kar en het tweede in de vorm van een drinkende jongen.
Deux jardinières décoratives en biscuit monochrome blanc. La première en forme de paysanne au char et cheval et la deuxième en forme d’un garçon buvant.No longer availableDim. h: 16 & 24 cmEstimate: € 40 / 50