Similar lots by type
-
#124
Een vierdelig koffie- en theestel van zilver met bakelieten handvatten en dekselknoppen. Engelse keuren. Makersmerk S. Blackensee & Son, Birmingham.
Un service à café et à thé en argent de quatre pièces avec poignées en bakélite et boutons de couvercle. Poinçons anglais. Marque de fabricant S. Blackensee & Son, Birmingham.No longer availableDim. h: 8,5 & 18 cmEstimate: € 300/500 -
#361Val St. Lambert
Twee licht afwijkende vazen van geslepen kleurloos kristal. Eén gemerkt onderaan.
Deux vases légèrement différents en cristal incolore taillé. L'un marqué en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35/45 -
#612
Een reeks van elf geslepen en gekleurde kristallen glazen. Op tinnen dienblad met opengewerkte rand.
Un ensemble de onze verres en cristal taillé et coloré. Sur un plateau en étain à bord ajouré.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 180/220 -
#307Val St. Lambert
Een vaas van geslepen en rood en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal taillé et rouge et incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#354Baccarat
Een geslepen kleurloos kristallen karaf. Onderaan gemerkt. We voegen er zeven kristallen borrelglaasjes aan toe. Op gedreven koperen dienblad. Onderaan gemerkt. Eén glaasje met randschilfer.
Une carafe en cristal incolore taillé. Marquée en bas. Nous ajoutons sept verres à liqueur en cristal. Sur un plateau en cuivre entraîné. Marqué en bas. Un verre avec éclat de bord.No longer availableDim. h: 6,5 & 21,5 cmEstimate: € 40/60 -
#688Val St. Lambert
Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Tijdperk art deco. Gemerkt. Zeer kleine schilfer onderaan.
Vase en cristal taillé et doublé bleu. Epoque Art Déco. Signé.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60/80 -
#317Val St. Lambert
Een vaas van geslepen blauw en kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal bleu taillé et incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#460
Een messingen luchter met zes armen met telkens twee lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Lustre en laiton à six bras avec deux points lumineux chacun et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 80/120 -
#696
Een vaas en een coupe van blauw kristal. de eerste gemerkt van Lux Glass, Austria.
Un vase et une coupe en cristal bleu. le premier marqué par Lux Glass, Autriche.No longer availableDim. h: 26 cm; l: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#67
Een etui met twee Sterlingzilveren pennen, een misbaha en een paar manchetknopen. Met het wapen van Abu Dhabi.
Un étui avec deux stylos en argent sterling, un misbaha et une paire de boutons de manchette. Avec les armoiries d’Abu Dhabi.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#619
Een lot van vijf kleurloos kristallen diertjes op gesatineerde voet, waarbij twee gemerkt van Cristal d’Arques.
Lot de cinq animaux en cristal incolore sur socle satiné, deux marqués Cristal d'Arques.No longer availableDim. h: 11 - 19,5 cmEstimate: € 40/60 -
#343
Een vierdelig toiletgarnituurtje van geslepen blauw en kleurloos kristal.
Un nécessaire de toilette quatre pièces en cristal bleu taillé et incolore.No longer availableDim. h: 3 - 17 cmEstimate: € 30/50 -
#334Val St. Lambert
Drie stuks gekleurd en geslepen kristal, bestaande uit een geribd vaasje (randschilfer), een drageoir (schilfer aan de voet) en een zeshoekige asbak.
Trois pièces de cristal coloré et taillé, composées d'un vase nervuré (bord à éclat), d'un drageoir (éclat au pied) et d'un cendrier hexagonal.No longer availableDim. h: 5,5 - 15 cmEstimate: € 50/80 -
#281
Een lot bestek, bestaande uit een etui, waarin zes messen met 800‰ zilveren heft en zes messen met imitatie ivoren handvat, een etui met zes 833‰ zilveren lepeltjes van Delheid, een tweedelig slabestek met been, twee vleesvorken (één beschadigd) en een botermes.
Un ensemble de couverts, composé d'un étui contenant six couteaux avec manche en argent 800‰ et six couteaux avec manche imitation ivoire, un étui avec six cuillères en argent 833‰ de Delheid, une salade en deux pièces couverts avec os, deux fourchettes à viande (une endommagée) et un couteau à beurre.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#673
Een lot geslepen kristal, bestaande uit een groene asbak, een klein blauw vaasje en een vaas op voet in rood. De eerste twee gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot de cristal taillé, composé d'un cendrier vert, d'un petit vase bleu et d'un vase sur pied en rouge. Les deux premiers marqués Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 7, 11 & 25 cmEstimate: € 60/100 -
#640
Een lot geslepen Boheems kristal, bestaande uit een kleurloze karaf met dop, een gekleurde karaf (bovenaan beschadigd), een gekleurde vaas en een coupe op voet.
Un lot de cristal de Bohême taillé, composé d'une carafe incolore avec bouchon, une carafe colorée (abimée en haut), un vase coloré et une coupe sur pied.No longer availableDim. h: 21 - 39 cmEstimate: € 60/80 -
#332Val St. Lambert
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.No longer availableDim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30/40 -
#654Val St. Lambert
Een lot gekleurd kristal, bestaande uit een asbak (kleine randschilfers), een grote vaas (schilfer aan de basis) en een vaas van Studio Crystal (minieme schilfers aan de basis). Allen gemerkt.
Un lot de cristal coloré, composé d'un cendrier (petits éclats de bord), d'un grand vase (éclat à la base) et d'un vase Studio Crystal (petits éclats à la base). Le tout marqué.No longer availableDim. h: 7,5 - 30 cmEstimate: € 50/80 -
#652
Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal met Sterling zilveren halsmontuur.
Deux carafes en cristal incolore taillées différentes avec monture de cou en argent sterling.No longer availableDim. h: 22 & 23 cmEstimate: € 40/60 -
#338
Een lot geslepen kristal, bestaande uit een coupe op voet, een vaas op voet en een karaf.
Un lot de cristal taillé, composé d'une coupe sur pied, d'un vase sur pied et d'une carafe.No longer availableDim. h: 23; 32 & 33 cmEstimate: € 50/80 -
#687Orrefors, Sweden
Twee buisvormige kristallen designvazen in resp. rood en oranje. Beide gemerkt.
Deux vases tubulaires en cristal de couleur rouge et orange respectivement. Les deux marqués.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 35/45 -
#347
Twee verschillende vaasjes van geslepen kristal, waarbij één groen en één rood. Beide gemerkt onderaan.
Deux vases différents en cristal taillé, un vert et un rouge. Tous deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 13 & 14 cmEstimate: € 60/80 -
#267
Een mosterdpotje van geslepen kleurloos kristal in zilveren montuur. Belgisch gekeurd, tweede gehalte (800/1000), maker F.D.
Un pot à moutarde en cristal incolore taillé dans une monture en argent. Poinçon belge, deuxième titre (800/1000), orfèvre F.D.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#684Crystal de Sèvres
Een vaas van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Un vase en cristal incolore. Marqué en bas. Intact.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#14H. Louis (?)
Een paar landschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Un couple de paysages, huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 25 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#562Bovenrade fils, Liège
Een Luikse staande klok in eikenhouten kast.
Une horloge grand-père liégeoise dans un coffret en chêne.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 120/180 -
#212
Een verguld houten schouwspiegel met een acanthusblad in de kuif.
Trumeau en bois doré coiffé d’une feuille d’acanthe.No longer availableDim. 182 x 100 cmEstimate: € 260/320 -
#72R. Wolfs
“Zonnebloemen” & “Lissen”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd en gedateerd 1899. Klein letsel.
Tournesols & Fleurs d’iris . Une paire de peintures, huile sur toile. Tous deux signés et datés 1899. Petit dégât.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 200/240 -
#119Lea D’huyvetter
“Schepen in het dok”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Navires à quai. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 78 cmEstimate: € 100/120 -
#5
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met rode steen.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie d'une pierre rouge.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 140/180 -
#299Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949
Een paar landschappen, olieverf op board. Beide gesigneerd.
Un couple de paysages, huile sur panneau. Les deux signés.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#550
Een eikenhouten staande klok in Bretoense stijl met gebeeldhouwde bloemen- en plantenmotieven.
Une pendule en chêne de style breton avec des motifs floraux et végétaux sculptés.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#355
Een glazenservies van Booms glas met gouden randje. 37 stuks.
Un ensemble de verres en verre Booms avec un bord doré. 37 pièces.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 35/45 -
#346
Een mahoniehouten dienblad op vouwpoot.
Un plateau en acajou sur pied rabattable.No longer availableDim. 76 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#407
Een vaas van groen Muranoglas met gouden gespikkelde inclusies.
Un vase en verre de Murano vert avec des inclusions mouchetées d'or.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50/80 -
#157
“Zusjes”. Een bronzen groep met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Postume geut naar Louis en François Moreau.
Sœurs. Un groupe en bronze à patine brune sur un socle en marbre noir. Fonte posthume d'après Louis et François Moreau.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 300/500