#159Pirelli (?)“Bloemenstilleven.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 79 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#765Een zilveren armband met gouden bolletjes.
#705Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een pareltjes en een camee.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de perles et d’un camée.No longer availableDim. 9,94 gEstimate: € 150 / 200 -
#617Staande Boeddha van brons. Thais werk, mogelijk XVIIde eeuw.
Un Bouddha assis en bronze. Travail Thaï, probablement XVIIème siècle.No longer availableDim. H. 467 cmEstimate: € 250 / 300 -
#725Een 18 karaats wit gouden broche bezet met parels en saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de perles et de petits saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 400 / 500 -
#416Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
#364“Brehms Thierleben”. Een reeks van acht Duitstalige encyclopedieën over het dierenrijk. Leipzig, eind XIXe eeuw.
”Brehms Thierleben”. Une série de huit encyclopédies en relation avec la faune. Leipzig, fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#604“Personages in een decor”. Een paar ingekleurde Chinese houtsneden.
#571Een paar dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor van florale motieven en langlevenstekens.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 260 / 300 -
Une calice en porcelaine de Paris polychrome, décor d’oiseaux peint à la main.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60