#371Een lot oude boeken, vooral m.b.t. Antwerpen.
#366Een handgekoopt Afghaans wollen karpet.
#181Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#287Dekselvaasje van Booms glas versierd met vergulde motieven.
#238Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
#213Hermés Paris“Les Bois de Boulogne”. Een kleurrijke zijden sjaal. Gemerkt en in originele doos.
”Les Bois de Boulogne”. Un châle en soie de couleurs. Marque et emballage d’origine.No longer availableDim. 88 x 83 cmEstimate: € 150 / 200 -
#292Een paar antieke klepkannen van Brussels aardewerk met tinnen deksels.
#787Een eikenhouten salontafel met gedraaide poten in H-verbinding.
#527Een paar vaasjes van Imariporselein.
Une paire de vases en porcelaine Imari.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 50