#415Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een half edelsteen.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 80 / 120 -
”Portrait de jeune fille”. Crayon sur papier. Avec tampon monogramme.No longer availableDim. 19 x 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#292Een paar antieke klepkannen van Brussels aardewerk met tinnen deksels.
#725Een 18 karaats wit gouden broche bezet met parels en saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de perles et de petits saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 400 / 500 -
#127Paar kandelaars van kwikzilver en glas.
#396Vitrine met één plexiglazen deur in het genre van Vernis Martin.
#673Een waterbuffel en een Geisha van gesculpteerd jade. Op houten sokkels.
#361Een lot van zeven Lindner Falzlos albums met Belgische postzegels vanaf 1849. Mooie reeksen en sommige oude FDC’s inbegrepen.
Un lot de sept albums Lindner Falzlos de timbres postes belges à partir de 1849. Contenant de jolies séries et quelques FDC anciens.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
Une paire de fauteuils en chêne style Régence, revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 120 / 160