#107Karl LagerfeldEen zwartlederen tasje met rode voering. Met stofhoes.
#26Een eikenhouten hangvitrine met één deur.
#524“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 300 / 500 -
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#522Een paar landschappen. Olieverf op doek.
Une paire de paysages. Huile sur toile.No longer availableDim. 103 x 83 cmEstimate: € 100 / 150 -
#152Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#305Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en ro blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de 1,10 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 8,45 gEstimate: € 700 / 1000 -
#616Indo-HerizEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#310Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct. en een centrala saffier van ± 2 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,50 ct et d’un saphir de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 9,30 gEstimate: € 800 / 1000 -
#31Altex ParisEen messingen theaterkijker.
Une paire de lunettes de théâtre en laiton.No longer availableEstimate: € 20 / 30