Other lots in this auction
-
#317
Een jardinière van meerkleurig porselein. in de vorm van een coupe met bloemen, gedragen door twee engelen. Achteraan gemerkt ‘R.B’.
Jardinière en porcelaine polychrome en forme de coupe fleurie portée par deux angelots. Marque au verso R.B.No longer availableDim. 29 x 42 cmEstimate: € 130/180 -
#96
Een Engelse tafel met neerklapbare bladen.
Table anglaise à abattants.No longer availableDim. 114 x 44 + 2 x (114 x 62 cm)Estimate: € 200/300 -
#636
Een tweeledige eikenhouten breakfront buffet met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan twee paneeldeuren aan weerszijden van een gevitreerde deur en drie laden. Lodewijk XVI-stijl. In 1992 op bestelling gemaakt voor 760.040 BEF (op factuur).
Buffet breakfront à deux corps en chêne, le bas à trois portes pleines, le haut à deux portes pleines et une porte vitrée et trois tiroirs. Style Louis XVI. Produit sur commande en 1992 pour 760.040 BEF (sur facture).No longer availableDim. 205 x 179 cmEstimate: € 200/300 -
#526
Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en zijde.
Carpette persane en coton et soie. Nouée main.No longer availableDim. 190 x 123 cmEstimate: € 300/500 -
#568
Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde ivoren snuffbottle in de vorm van een personage. Gesigneerd. Tibet, XIXe eeuw. Met certificaat.
Flacon à parfum en ivoire finement sculpté et polychromé en forme de personnage. Signé. Avec certificat.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 180/200 -
#673
Een meerkleurig plaatijzeren uithangbord in de vorm van een snoek.
Enseigne en tôle peinte en forme de brochet.No longer availableDim. l: 126 cmEstimate: € 180/220 -
#215
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met een diamant van +/- 0,35 ct. en een diamantbaguette van +/- 0,10 ct.
Pendentif en or blanc 18 K, serti d’un diamant de ca 0,35 ct et d’une baguette de ca 0,10 ct.No longer availableDim. 2,25 gEstimate: € 450/550 -
#521
Een replica van een Samuraizwaard.
Réplique d’un sabre samurai.No longer availableDim. l: 103 cmEstimate: € 80/120 -
#513
Een bord van Imariporselein met een decor van twee geisha’s bij een bloemenkar in het plat.
Plat en porcelaine d’Imari à décor de deux geishas avec une charrette aux fleurs.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 120/180 -
#189Harijs EbersteinsPeriod: 1906 - 1964
“Jonge Spaanse vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Jeune espagnole”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 80 cmEstimate: € 1800/2000 -
#376
Een vierkant en een rechthoekig tafeltje met onyxen blad op messingen voet.
Une petite table carrée et une table rectangulaire à tablette en onyx sur pied en laiton.No longer availableDim. 31x 31 & 61 x 31 cmEstimate: € 30/40 -
#624
Een gietijzeren tuinvaas.
Vasque en fonte.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/120