Other lots by Val Saint Lambert
-
#205Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, zwart en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd + naam J. M. Hoper (?) 71/2/92.
A Val Saint Lambert vase, black and colorless crystal, signed and numbered + name J. M. Hoper (?) 71/2/92.No longer availableDim. h 32 x Ø 14 cm 5,2 kgEstimate: € 1200 / 1400 -
#195Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1992 met certificaat. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
A Val Saint Lambert round vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1992 with certificate. A gift for 25 years of service at Philips.No longer availableDim. h 26 x Ø 24 cm 8,5 kgEstimate: € 800 / 1000 -
#55Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa gekleurd. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase, colored green in the mass. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#285Val Saint LambertEen vintage Val Saint Lambert vaas, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker.
A vintage Val Saint Lambert vase, green in color, marked with sticker.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#408Val Saint LambertEen blauwe kristallen schaal, onderaan gemerkt.
A blue crystal bowl, marked on the bottom.No longer availableDim. 10 x Ø32,5cmEstimate: € 80 / 120 -
#338Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa, getekend en genummerd 100/150.
A cut crystal vase, colorless and blue in the mass, signed and numbered 100/150.No longer availableDim. h 17 x Ø 11.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#383Val Saint LambertEen blauw kristallen bonbonnière. Onderaan gemerkt.
A blue crystal bonbonniere. Marked at the bottom.No longer availableDim. 26 x Ø15cmEstimate: € 40 / 60 -
#313Val Saint LambertEen kleurloos kristallen karaf, Val Saint Lambert, niet gemerkt met genummerde dop.
A colorless crystal vase, Val Saint Lambert, unmarked with numbered stopper.No longer availableDim. h 32 x Ø 13.5 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#338Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa, getekend en genummerd 100/150.
A cut crystal vase, colorless and blue in the mass, signed and numbered 100/150.No longer availableDim. h 17 x Ø 11.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#338Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa, getekend en genummerd 100/150.
A cut crystal vase, colorless and blue in the mass, signed and numbered 100/150.No longer availableDim. h 17 x Ø 11.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#338Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa, getekend en genummerd 100/150.
A cut crystal vase, colorless and blue in the mass, signed and numbered 100/150.No longer availableDim. h 17 x Ø 11.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#338Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa, getekend en genummerd 100/150.
A cut crystal vase, colorless and blue in the mass, signed and numbered 100/150.No longer availableDim. h 17 x Ø 11.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#338Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa, getekend en genummerd 100/150.
A cut crystal vase, colorless and blue in the mass, signed and numbered 100/150.No longer availableDim. h 17 x Ø 11.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#338Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa, getekend en genummerd 100/150.
A cut crystal vase, colorless and blue in the mass, signed and numbered 100/150.No longer availableDim. h 17 x Ø 11.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#338Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa, getekend en genummerd 100/150.
A cut crystal vase, colorless and blue in the mass, signed and numbered 100/150.No longer availableDim. h 17 x Ø 11.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#338Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa, getekend en genummerd 100/150.
A cut crystal vase, colorless and blue in the mass, signed and numbered 100/150.No longer availableDim. h 17 x Ø 11.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#338Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa, getekend en genummerd 100/150.
A cut crystal vase, colorless and blue in the mass, signed and numbered 100/150.No longer availableDim. h 17 x Ø 11.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#338Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa, getekend en genummerd 100/150.
A cut crystal vase, colorless and blue in the mass, signed and numbered 100/150.No longer availableDim. h 17 x Ø 11.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#338Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa, getekend en genummerd 100/150.
A cut crystal vase, colorless and blue in the mass, signed and numbered 100/150.No longer availableDim. h 17 x Ø 11.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#338Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa, getekend en genummerd 100/150.
A cut crystal vase, colorless and blue in the mass, signed and numbered 100/150.No longer availableDim. h 17 x Ø 11.5 cmEstimate: € 40 / 60

