Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kristallen vaasje, groen gekleurd in de massa.
Val St. Lambert

Een kristallen vaasje, groen gekleurd in de massa.

Un petit vase en cristal, vert dans la masse.
Dim. h: 14 cm
SKU: 2506190421.
Category: Kristal.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #421
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val St. Lambert

  • #727
    Val St. Lambert

    Een lot van 19 glazen van geslepen kristal. Model Poitiers 99. In series van 6 glazen. We voegen er nog één andere aan toe.

    Un lot de 19 verres en cristal taillé. modèle Poitiers 99. En séries de six verres. Nous ajoutons un verre différent.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #876
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.

    Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #863
    Val St. Lambert

    Een coupe en een schaal van kleurloos kristal met een messingen rand. Onderaan gemerkt.

    Une coupe et un plat en cristal incolore, rebords en laiton. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 31 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #791
    Val St. Lambert

    Twee vazen van geslepen kristal, waarbij één kleurlos en blauw en de andere kleurloos en mauve. Niet gemerkt. De blauwe met kleine schilfer.

    Deux vases en cristal taillé, dont un incolore et bleu, l’autre incolore et mauve. Pas de marques. Un éclat au vase bleu.
    No longer available
    Dim. 17 & 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #121
    Val St. Lambert

    Een rode kristallen vaas model Jupiter. Gekrast aan de hoeken van de voet.

    Un vase en cristal rouge, modèle Jupiter. Éraflures au coin du pied.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #378
    Val St. Lambert

    Twee vaasjes van rood gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gemerkt, waarbij één ‘pièce unique’.

    Deux vases en cristal doublé taillé rouge. Marque sous la base, dont une ‘pièce unique’.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #437
    Val St. Lambert

    Een serie kristallen schoteltjes.

    Une série de coupelles en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #41
    Val St. Lambert

    Een reeks van vijf met een gegraveerd en gesatineerd kristal. In origineel etui.

    Un ensemble de cinq sous-verres en cristal taillé et satiné. Etui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Similar lots by type

  • #891

    Een reeks van acht champagnecoupes van kleurloos kristal. Enkele kleine beschadigingen aan de randen.

    Une série de huit coupes à champagne en cristal incolore. Quelques petits dégâts au bords.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #783

    Een lot kristal, bestaande uit een fruitmand met rookbruine motieven, een geslepen asbak met rode motieven en een kleurloze asbak. De asbakken gemerkt van Val St. Lambert.

    Un lot de cristal, comprenant un panier à fruits , motifs en brun fumé, un cendrier taillé, motifs dorés et un cendrier incolore. Les cendriers par Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 5,5 - 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #247

    Een mosterdpotje en een asbak van kleurloos kristal met zilveren monturen.

    Un pot à moutarde et un cendrier en cristal incolore, montures en argent.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #417

    Een vaas en een coupe van groen en kleurloos kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Un vase et une coupe en cristal vert et incolore. Probablement Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 18 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #733
    Cristal d’arques

    Een glazenservies van kleurloos kristal. 37 stuks in drie modellen. In originele dozen.

    Un service de verres en cristal incolore. 37 pièces en trois modèles. Emballages d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #167

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles à six bras et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #871

    Een set van vijf vazen van kleurloze vazen met mauve motieven.

    Un ensemble de cinq vases incolores, motifs mauves.
    No longer available
    Dim. h: 17 - 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #409

    Een paar kristallen schaaltjes. lichte schade aan een rand.

    Une paire de coupelles en cristal. quelques dégâts au rebords.
    No longer available
    Dim. ø 15 cm; h: 9 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #238

    Een paar kleurloos kristallen drageoirs met zilveren voet en dekselknop, getooid met een druiventros. Manco aan een voetje. Nederlandse keuren. 833‰. Jaarletter ‘I’ voor 1868.

    Une paire de drageoirs en cristal incolore, pieds en argent et bouton de couvercle décoré d’une grappe de raisins. Manquement à un pied. Poinçons hollandais. 833 ‰. La lettre ‘I’ devant 1868.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #183

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #762

    Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 78 stuks.

    Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 78 pièces au total.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #801

    Een zittende Boeddha van brons.

    Un Bouddha en bronze assis.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #71

    “Bataille de Jéna” en “Bataille de Friedland”. Twee Napoleontische sierborden van polychroom porselein met vergulde details en emblemen van het Keizerrijk. Waarschijnlijk Wenen, omstreeks 1900. Gemerkt met een N onder een keizerskroon. Afbeelding op het plat naar Charles Vernet.

    ”Bataille de Jena” et “bataille de Friedland”. Deux assiettes décoratives, période Napoléon, en porcelaine polychrome et détails dorés, emblèmes de l’Empire. probablement viennois, +- 1900. Marque ‘N’ sous la couronne de l'empereur. Image sur le plat de l’assiette par Charles Vernet.
    No longer available
    Dim. Ø 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #399
    Dirk Baksteen
    Period: 1886 - 1971

    “Kempische hoeve”. Een ets. gesigneerd en genummerd 1/20.

    ”Fermette en Campine”. Une eau-forte, signée et numérotée 1/20.
    No longer available
    Dim. 41,5 x 55 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #479

    “Cabaretscène”. Olieverf op paneel.

    ”Scène de cabaret”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 20 x 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #804
    H. Husquin

    “Noord-Afrikaans tafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.

    ”Scène, Afrique du Nord”. Huile sur toile. Signée et datée 1948.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #108
    Ivora, Gouda

    Een vaas van meerkleurig plateel. Decor Mat. 23. Onderaan gemerkt. Gaaf.

    Un vase en faïence polychrome. décor Mat. 23. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #535
    Chmento Marzo

    Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met één diamantje.

    Un pendentif en or jaune 18 ct et pendentif serti d’un petit diamant.
    No longer available
    Dim. 19,08 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #445

    Een paar bolvormige hangers van amethist gemonteerd met 18 karaats geel goud. (één barstje in).

    Une paire de pendentifs en forme de boule avec améthystes montées et or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 8,39 g
    Estimate: € 50 / 70
  • #761

    Een grote buikvaas, een schotel met gelobde rand en een diep schaaltje van Imariporselein.

    Un grand vase pansu, un plat lobé et un plat creux en porcelaine Imari.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm; Ø: 15 & 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #164
    Tsuji

    “Personages aan een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Personnages et lac”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 55 x 65 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #854

    Vijf diverse asbakken en schalen van kleurloos kristal. Val Saint-Lambert.

    Cinq cendriers différents et plats en cristal incolore Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 40
  • #377

    Een lot oude postzegels, waaronder een Columbusreeks.

    Un lot d’anciens timbres postes. Dont une série sur Christophe Colomb.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More