Other lots by Val Saint-Lambert
-
#27Val Saint-Lambert
Zes kelkglaasjes van kleurloos kristal met een lijnmotief en vierkant voetstuk. Onderaan gemerkt en gesigneerd door Romano Carrera.
Six verres calices en cristal incolore à motif linéaire et base carrée. Marqué et signé en bas par Romano Carrera.No longer availableDim. H: 10 cmEstimate: € 30/45 -
#397Val Saint-Lambert
Vier vlakke pressepapiers van kleurloos kristal uitgegeven voor BATC. Gemerkt. We voegen er vier andere aan toe.
Quatre presse-papiers plats en cristal incolore émis pour BATC. Marqué. Nous en ajoutons quatre autres.No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 50/80
Similar lots by type
-
#317
Een kelkvaas van geslepen kristal, rood in de massa.
Un vase calice en cristal taillé, rouge dans la masse.No longer availableDim. h 35,5 cmEstimate: € 35/40 -
#321Val Saint Lambert
Een gegoten kleurloos kristallen lampenvoet. Gesigneerd onderaan.
Un pied de lampe en cristal incolore coulé. Signé en bas.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 40/60 -
#558Val Saint Lambert
Een paar kandelaars, onderaan gemerkt “Val Saint Lambert”.
Une paire de bougeoirs, marqués "Val Saint Lambert" en bas.No longer availableDim. h24cm x b11cmEstimate: € 35/45 -
#267Val Saint Lambert
Een vaas van kleurloos geslepen kristal. Draagt sticker.
Vase en cristal taillé incolore. Avec une étiquette.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 60/80 -
#635Murano
lot 3 Murano Clowns, h32cm, h26cm, h22cm, divers kleurenpatroon.
lot 3 Clowns Murano, h32cm, h26cm, h22cm, diverses couleurs.No longer availableDim. H: 23-33 cmEstimate: € 75/95 -
#641Val Saint Lambert
Een lot van twee vaasjes van kleurloos geslepen kristal. Fluitvaasje gesigneerd onderaan.
Lot de deux vases en cristal taillé incolore. Vase flûte signé en bas.No longer availableDim. H: 23-28 cmEstimate: € 30/50 -
#318
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een karafje (zonder stop), een coupe, twee verschillende vaasjes, een stop een bakje en een schaaltje en een flesje met vergulde versieringen.
Lot de cristallerie et verrerie, composé d'une carafe (sans bouchon), d'une coupe, de deux vases différents, d'un bouchon, d'un plateau et d'un plat et d'un flacon à décors en plaqué or.No longer availableDim. H: 3-22 cmEstimate: € 40/60 -
#277
Een bonbonnière in twee delen van geslepen kleurloos kristal.
Une bonbonnière en deux parties de cristal incolore taillé.No longer availableDim. h 13,5 x 10,5 cmEstimate: € 40/60 -
#370Cordon Noir
Een parure van hematiet, bergkristal en plaqué waaronder halssnoer, armband en twee paar bijpassende oorbellen. Met certificaat en in originele doos.
Une parure d'hématite, de cristal de roche et de plaque comprenant un collier, un bracelet et deux paires de boucles d'oreilles assorties. Avec certificat et dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#257Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kristal, groen in de massa. Draagt sticker.
Un vase en cristal taillé, vert dans la masse. Avec étiquette.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 100/120 -
#634Daum, Nancy
Designcoupe van kleurloos kristal, onderaan gemerkt.
Coupe design en cristal incolore, marquée en bas.No longer availableDim. h21cm x h36cmEstimate: € 40/50 -
#625Val Saint Lambert
Lot van 3 kristallen vaasjes, onderaan gemarkeerd “Val Saint Lambert”.
Lot de 3 vases en cristal, marqué "Val Saint Lambert" en bas.No longer availableDim. h 15cmEstimate: € 60/80 -
#37
Zes kristallen wijnglazen met een gegraveerd stermotief.
Six verres à vin en cristal gravés d'un motif étoilé.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 35/45 -
#693
Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk
Lustre en cristal et laiton, vers 1980, preuve d'achat avec pièce de rechange.No longer availableDim. h61cm x b58cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#471
Chinees porseleinen schaal, rood-groen met drakentekening, markering onderaan met een Kangxi teken in een dubbele cirkel.
Plat en porcelaine de Chine, rouge-vert à dessin de dragon, marquage en bas d'un signe Kangxi dans un double cercle.No longer availableDim. Ø44,5cmEstimate: € 80/100 -
#83
Een Louis-Philippe servies van deels verguld Brussels porselein, bestaande uit een koffiekan, een theepotje met komfoor en negen kopjes met acht schoteltjes (ééntje beschadigd). XIXe eeuw.
Service Louis-Philippe en porcelaine de Bruxelles en partie dorée, composé d'une cafetière, d'une théière avec brasero et de neuf tasses avec huit soucoupes (dont une abîmée). XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 13 cmH: 11-29 cmEstimate: € 80/120 -
#429
Een paar Japanse gekleurde houtdrukken. Eén met barst door het midden.
Une paire de gravures sur bois colorées japonaises. Une avec une fissure au milieu.No longer availableDim. 34 x 23 cm x 2Estimate: € 120/200 -
#524
Een meer dan levensgroot beeld van polyester, met voorstelling van het Monster van Frankenstein.
Une statue en polyester plus grande que nature, représentant le monstre de Frankenstein.No longer availableDim. H. 215 cmEstimate: € 300/500 -
#368
4 stuks keramiek: een pot, gemarkeerd Mirafloris ‘62,een spiegel, gemarkeerd ‘62 een potje, geschubd celadonkleurig, een theepotje.
4 pièces de céramique : une jarre, marquée Mirafloris '62, un miroir, marqué '62, une jarre à motif d’écailles de couleur céladon, une théière.No longer availableDim. H: 13-28 cmEstimate: € 30/35 -
#412Vrot
“De suikerrietoogst”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2005.
"L’aération de la canne à sucre". Huile sur toile. Signée et datée 2005.No longer availableDim. 47x37 cmEstimate: € 120/200 -
#528
Oosters handgeknoopt tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine noué à la main.No longer availableDim. 340 x 250 cmEstimate: € 200/300 -
#513
Een gedeelte glazenservies van geslepen kristal. 5 bourgogneglazen, 8 bordeauxglazen, 6 punchkopjes, 15 kleurloze en 8 deels groengekleurde wittewijnglazen.
Une portion de verrerie en cristal taillé. 5 verres à bourgogne, 8 verres à bordeaux, 6 coupes à punch, 15 verres à vin blanc incolores et 8 verres à vin blanc partiellement colorés en vert.No longer availableDim. H: 15-20 cmEstimate: € 200/250 -
#252Gaby Da PauwPeriod: 1924 - 2000
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 50/100 -
#517Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde. Eerste kwaliteit, 1.000.000 knopen per vierkante meter.
Un tapis persan en soie noué à la main. Première qualité, 1 000 000 nœuds par mètre carré.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 4000/8000 -
#12
Een ingekleurde ets van Mechelen.
Une gravure en couleur de Malines.No longer availableDim. 15 x 65 cmEstimate: € 20/40 -
#455
Een 24 karaats geelgouden ring bezet met een jade langwerpige steen.
Une bague en or jaune 24 carats sertie d'une pierre allongée en jade.No longer availableDim. 7,75 gEstimate: € 600/700