#500Louis Vuitton
Een handtas met originele stofzak.
Un sac à main avec dustbag d'origine.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#383
Een schelpvormig wijwatervat, gedragen door twee engeltjes. Meerkleurig en verguld porselein.
#548Couleuvre
Een visservies bestaande uit 12 borden, een schaal en een sauskom.
#349
Een peper- en zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk, getooid met een papegaai. XVIIIe eeuw.
Une salière et une poivrière en faïence française multicolore, à décor d'un perroquet. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 60 / 90 -
#45
Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.
#582Stefaan TesselyPeriod: °1933
“Vijverzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue sur l'étang". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 75 / 100 -
#438Raf VerjansPeriod: °1935
“Door de mechanica”. Kleine bronzen figuur met witmarmeren voetstukje. Achteraan gesigneerd en genummerd 37/100.
"Par la mécanique". Petite figure en bronze avec socle en marbre blanc. Signé et numéroté 37/100 au dos.No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#424Kuniyoshi
Een Japanse houtsnede. Tweede helft XIXe eeuw.
Une gravure sur bois japonaise. Seconde moitié XIXème siècle.No longer availableDim. 35x24cmEstimate: € 70 / 80 -
#266
Een eikenhouten tweedeurskastje in Lodewijk XV-stijl.
#625
Een vierledig Chinees reismeubel met messingen sluitingen.
#524
“Straatzicht met pomp”. Olieverf op doek. Gesigneerd, onleesbaar.
"Vue sur la rue avec pompe". Huile sur toile. Signée illisible.No longer availableDim. 60x80cmEstimate: € 80 / 100 -
#479Patricia Galloway
“Gravitational waves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ondes gravitationnelles". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 60 / 80