Other lots in this auction
-
#288
“Gouvernement Général du Pays Orléanois”. Oude kaart.
“Gouvernement Général du Pays Orléanois”. Carte ancienne.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#309Juliaan Severin
“Zicht op de markt te DIest”. Een ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 54/150.
"Vue sur le marché à Diest". Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 54/150.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 38,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#248Daufresne de la Chevalerie
“Vrouw in een stalletje in een Perzisch straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Delac. Medio XXe eeuw.
“Vendeuse dans une ruelle persane”. Huile sur panneau. Signé Delac. Milieu du XXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#191
Een recente vierhoekige vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Vase carré en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#344
Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd hout.
Une statue africaine représentant un ancêtre en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. h: 75 cmEstimate: € 200 / 240 -
#42
Twee borden van Aziatisch porselein, waarbij één Imari en het andere Chinees met een blauw en wit decor van planten.
Deux assiettes en porcelaine dont une d’Imari et l’autre chinoise à décor bleu et blanc de plantes.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. Ø: 22 & 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#294
“Compositie met kleurkrijt en collage”. Gemonogrammeerd CB en gedateerd 1993.
“Composition”. Pastel et collage. Monogrammé CB et daté 1993.No longer availableOnline onlyDim. 97 x 69 cmEstimate: € 100 / 120 -
#51Rodania
Drie verschillende horloges waarvan twee van titanium.
Trois montres dont deux en titanium.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#183Tinneke Swinnen
“Figuur”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.
“Figure”. Une oeuvre en argile. Marquée à la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#293
“Imaginair landschap met een Hindoe god die een boom uitrukt en diverse dieren”. Gouache op zijde. XIXde eeuw.
Paysage imaginaire avec une divinité hindoue arrachant un arbre et avec des animaux divers. Gouache sur soie. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 53 cmEstimate: € 500 / 600 -
#55
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#103
Een lot Booms glas bestaande uit een karaf en groene vaas met vergulde accenten.
Lot de verrerie de Boom comprenant une carafe et un vase vert aux accents dorés.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 20 / 40