#375Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#129Lucien GérardPeriod: 1852-1935“Het laatste kleingeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Les derniers sous. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 250 / 400 -
#162Een Venetiaans glazen spiegel met gegraveerde motieven en geblazen bloemetjes. Eèn bloemtje beschadigd.
#218Delvaux, BruxellesEen handtas in toile de cuir. Model calicot.
#698Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
#420WaltherEen ZF6X42 richtkijker. In originele doos.
Un sac à main en cuir, modèle Ellipse avec un monogramme. Code de données M10070.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#185Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
Fauteuil de style Louis XV en noyer sculpté à la Reine. Tapissé de soie.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 80 / 120