#563Een model van de Eiffeltoren, bestaande uit drie delen van metaaldraad en versierd met doorschijnende kraaltjes van kunststof.
Un modèle de la Tour Eiffel, composé de trois parties de fil métallique et décoré de perles en plastique transparentes.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 90 / 100 -
#376Een paar gietijzeren vuurbokken in de vorm van sfinksen.
#365Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje, zijde op zijde.
#651Een XIXe eeuwse kleurloos kristallen drageoir.
#117Een zilveren set waaronder een spiegel, borstel en kam in originele doos. 835‰.
#393Tharaud, LimogesEen paar borden met met de handopgehoogd decor van vogels in een landschap en met vergulde motieven in de vleugel en de rand. onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes à décor d'oiseaux en relief à la main dans un paysage et à motifs dorés sur l'aile et la tranche. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø:25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#71Een mooie decoratieve pop met hoofd, voetjes en handjes van biscuit.
#98Een antiek aardewerken Song vaasje. Archeologische vondst.
#396Een gebeeldhouwde fauteuil à la reine, bekleed met naaldwerk.
#95Een 18 K geelgouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18K.No longer availableDim. 27,65 gEstimate: € 800 / 900