Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kruik van Duits steengoed met koeien in het decor.
Een kruik van Duits steengoed met koeien in het decor.

Een kruik van Duits steengoed met koeien in het decor.

Une cruche allemande en grès avec des vaches dans le décor.
Dim. h: 44 cm
SKU: 2906210620.
Category: Steen.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #620
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #229

    Een porseleinen jardinière op piëdestal met putti in hoogreliëf op een roze gemarmerde achtergrond en met vergulde strikken. Vermoedelijk Italiaans.

    Une jardinière en porcelaine à piédestal avec des putti en haut relief sur fond marbré rose et avec des nœuds dorés. Vraisemblablement italien.
    No longer available
    Dim. h: 77 + 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #545
    Tabriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met geometrishe motieven.

    Un tapis persan en laine noué à la main avec des motifs géométriques.
    No longer available
    Dim. 310 x 210 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #178
    Emile Louis Picault
    Period: 1833 - 1915

    “Science guidant l’industrie”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    Science guidant l'industrie. Une statue en bronze patiné. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 650 / 850
  • #238
    Capodimonte

    “De jager”. Een beeld van meerkleurig biscuit op houten voetstuk. Gemerkt.

    Le Chasseur. Une sculpture en biscuit multicolore sur un socle en bois. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #89
    Angelo Vadala
    Period: °1940

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #510
    Annibale Colombo

    Een paar notenhouten kuipfauteuils met cannage. Gemerkt en serienummers 19728 & 19729.

    Une paire de sièges baquets avec cannage en noyer. Marqués et numéros de série 19728 & 19729.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #562

    Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een centraal bloemenmedaillon.

    Un napperon en soie persan noué à la main avec un médaillon floral central.
    No longer available
    Dim. 97 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #271

    Een lot van drie archeologische vondsten. Een bronzen punt van een Romeinse pilum (L. 19 cm). Een stenen zegel (Ø 2,5 cm), Minoïsche beschaving, ca 1800 v.C. Een kalkstenen zegel (H. 3 cm), Minoïsche beschaving ca 800 v.C.

    Un lot de trois découvertes archéologiques. Une pointe en bronze d'un pilum romain (L. 19 cm). Un sceau en pierre (Ø 2,5 cm), civilisation minoenne, ca 1800 avant JC Un sceau en calcaire (H . 3 cm), civilisation minoenne vers 800 avant JC
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #552

    Een sobere eikenhouten tweedeurskast. Omstreeks 1900.

    Une armoire sobre à deux portes en chêne. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 113 x 114 x 38 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #624
    Charles Delporte
    Period: 1928 - 2012

    “Surrealistische flora”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Flore surréaliste. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 160 / 240
  • #102
    Dali

    Een lithografie uit de reeks “La divine comedie”. Gesigneerd buiten de plaat.

    Litho de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 25 x 17 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #456
    Hämmerli

    Een luchtdrukgeweer. Model Hunter Force 900. Kaliber 4.5 mm. Met 6x42 richtkijker in originele doos.

    Une carabine à air comprimé. Modèle Hunter Force 900. Calibre 4,5 mm. Avec lunette de visée 6x42 dans sa boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. l: 114 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More