#256
Een paar notenhouten fauteuils in Régencestijl en bekleed met groen fluweel.
#323
Twee glazen coupes jaren zestig.
#344
Een reproductie van een oude reclameposter voor Elixir d’Anvers.
#332
#685
#671
Blauwe natuurspons (drie stuks) in een plexi houder.
Éponge naturelle bleue (trois pièces) dans un support en plexi.No longer availableDim. L. 49,5 cmEstimate: € 30/40 -
#426Tabriz
#176
Un cabinet de Malines en chêne sculpté à décor de reliefs d'après David Teniers et de colonnes torses. deux portes, cabinet supérieur ouvert.No longer availableDim. 207 X 150 X 61 cmEstimate: € 200/220 -
#184Jef DutilleuxPeriod: 1875 - 1960
“Visser bij de vijver.” Olieverf op doek, gesigneerd.
Pêcheur au bord de l'étang. Huile sur toile, signée.No longer availableDim. 98 x 147 cmEstimate: € 400/600 -
#465
Huit pièces en argent dont : 5 F. Léopold II, 250 FB Baudouin, 500 F Belgique 1830-1980, 5 Ecu 1987, ensemble 196,35 g. et une pièce canadienne 1983.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#195
Een 18 K geelgouden armband met een paardenhoofd en een licht blauwe steen.
#499Pierre Alechinsky & Hugo Claus
L'oie Belge. Une lithographie. Signée et numérotée 148/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 66 x 93 cmEstimate: € 750/800