#289
Een sigarettendoosje van email en zilver en binnenin met vermeil. Keuren van Birmingham. Makersmerk van Barker Brothers Ltd. en jaarletter G voor 1931.
Boîte à cigarettes en émail et argent, l’intérieur en vermeil. Poinçons de Birmingham. Orfèvre Barker Brothers Ltd et lettre date G pour 1931.No longer availableDim. 9 x 6 cmEstimate: € 40/60 -
#600
#590Franklin mint
#87
Een zilveren pen en stempel in etui.
Plume en argent avec cachet dans un étui.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#33
#491
#281
Twee sets messen met gedreven en gegraveerde zilveren handvatten, negen en twaalf stuks. Slijtage.
Deux séries de couteaux aux manches en argent. Repoussé et gravé. Neuf et douze pièces. Usures.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#580Franklin Mint
“The treasure coins of the Caribbean”. 25 zilveren munten in etui. 475 g.
#620
#448
Een paar zilveren zoutvaatjes in de vorm van vissen met glazen recipiëntjes.
#610Franklin mint
#181Delheid
Couvert en argent pour douze personnes en étui. Comprenant grandes cuillères et fourchettes et cuillères et fourchettes à dessert. Poinçon de 800‰.No longer availableDim. 2473,91 gramEstimate: € 1000/1200
#429
Een paar armstoelen van gesculpteerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Paire de fauteuils en bois sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 150/200 -
#269Balard (?)
“Kippen op de mesthoop”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Poules dans une basse cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#242
“Familieportret van een man met vouwmeter, zijn vrouw en hun dochter”. Olieverf op doek. Belgische School, XIXde eeuw.
“Portrait de famille représentant un homme avec un mètre pliant, sa femme et leur fille”. Huile sur toile. Ecole belge, XIXe siècle.No longer availableDim. 100 x 110 cmEstimate: € 250/450 -
#650
Een achthoekige bijzettafel van gesculpteerd hout in renaissancestijl.
Une table d’appoint octogonale en bois sculpté, style Renaissance.No longer availableDim. h: 75 cm Ø: 85 cmEstimate: € 180/220 -
#258Herman CornelisPeriod: 1915-1997
“Ecce homo”. Een beeld van gesculpteerd hout. Gesigneerd.
“Ecce homo”. Sculpture en bois. Signée.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/100 -
#666
Een Chinees tweedeurskastje van zwartgelakt hout, versierd met figuren van pietra dura.
Une armoire chinoise à deux portes en bois laqué noir, décorée de figures Pietra Dura.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 50/100 -
#754Zanjan
#791
Een paar zittende vissers van deels geglazuurd porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt en genummerd.
#817
Een hanglantaarn van brons en glas met een Griekse rand.
#705
#506
Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
#414
Een piëdestal in mahoniehout.
Piédestal en acajou.No longer availableDim. 110 x 33 cmEstimate: € 40/60