Similar lots by type
-
#625Een gynaecologische tafel. Jaren ‘60.
Une table d’examen gynécologique. Années ‘60.No longer availableDim. H: 90 cm B: 120 cmD: 49 cmEstimate: € 100 / 140 -
#350Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.No longer availableEstimate: € 1900 / 2000 -
#530Acht verschillende dasspelden van verzilverd en verguld metaal waarvan één in originele doos van S.T. Dupont France.
Huit épingles de cravate différentes en métal argenté et doré dont une dans la boîte d’origine de S.T. Dupont France.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#395Een zilveren armband bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 10 ct.
Bracelet en argent serti de rubis ayant un poids total de ± 10 ct.No longer availableDim. 14,43 gEstimate: € 500 / 600 -
#445Twee zetelkleedjes in Vieux-Flandres kant of fanchons. We voegen er een gekloste kraag aan toe.
Deux fanchons en dentelle dite Vieux-Flandres. Nous ajoutons un col en dentelle aux fuseaux.No longer availableDim. 65 x 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#335Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 900 / 1000 -
#295Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale maansteen van ± 12,10 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une pierre de lune centrale de ± 12,10 ct.No longer availableDim. 9,35 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#535Heraeus Edelmetalle GmbH HanauEen serie van zes zilveren baren van 999 ‰ met voorstelling van gebouwen in Offenbach.
Suite de six ligots en argent 999‰ représentant des bâtiments à Offenbach.No longer availableDim. 186,65 gEstimate: € 200 / 300 -
#105Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,74 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 1,26 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#545Een gedeelte bestek van Hollands zilver 833 ‰. Bestaande uit één grote vork en één lepel en 6 vorkjes. We voegen er nog vier verzilverd metalen lepeltjes aan toe.
Partie de couvert en argent aux poinçons hollandais de 833‰. Comprenant une grande fourchette et une cuillère et six petites fourchettes. Nous ajoutons quatre petites cuillères en métal argenté.No longer availableDim. 137,45 gEstimate: € 40 / 50 -
#823Een antieke Friese staartklok met wijzerplaat van gepolychromeerd gedreven messing met een decor van schepen. Eerste helft XIXe eeuw.
Pendule murale ancienne de type “staartklok” frisonne au cadran en laiton repoussé et polychrome à décor de bateaux. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. h 125 cmEstimate: € 150 / 200 -
#616Een mahoniehouten divan. Medio XXe eeuw.
Un divan en acajou. Milieu du XXième siècle.No longer availableDim. b: 231 cmEstimate: € 240 / 360 -
#175Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een grijze parel.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une perle grise.No longer availableDim. 10,32 gEstimate: € 600 / 700 -
#619Een wandconsole met vlakken van wortelnootfineer met bronzen monturen en een grijsgeaderd marmeren blad. Begin XXe eeuw.
Console décorée de surfaces en ronce et aux montures en bronze. Tablette en marbre veiné gris. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 100 x 106 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#806Een sac-à-perles luchter van kristal en koper.
Sac-à-perles en cristal et cuivre.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#440Een grote strook machinale Vlaamse zwarte kant.
Grande bordure en dentelle noire flamande.No longer availableDim. 190 x 100 cmEstimate: € 100 / 200 -
#400Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met fantasiestenen en twee parels.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de pierres de fantaisie et de deux perles.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 50 / 100 -
#525F. Z. M. 1955 / 61.Een theaterkijker van messing en parelmoer. Gesigneerd.
Paire de lunettes de théâtre en laiton en nâcre. Avec marque.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#812Een messingen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.
Lustre en laiton à cinq bras, chaque fois à deux lumières.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#826Een paar verguld bronzen vuurbokken in Lodewijk XV-stijl.
Deux chenets style Louis XV en bronze doré.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#450Een zijden bloesje met mechanische kanten kraag en parelmoeren knoopjes. 1900-1920.
Petite blouse en soie à col en dentelle mécanique. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#820Een rechthoekige wandspiegel van notenhout met geelkoperen versieringen.
Miroir rectangulaire en noyer aux détails en cuivre jaune.No longer availableDim. 141 x 82 cmEstimate: € 40 / 60 -
#540Een zilveren zakhorloge 800‰ in houten doosje beschilderd met drie poesen. We voegen er een te herstellen zakhorloge van 800‰ aan toe.
Montre de poche en argent 800‰ dans une boîte en bois peint à décor de trois chats. Nous ajoutons une montre de poche à réparer en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#330Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hartje bezet met diamentjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,17 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de coeur serti de diamants ayant un poids total de ± 0,17 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 450 / 550
Other lots in this auction
-
#377Een lot Limogesporselein, bestaande uit twaalf kopjes en veertien onderbordjes met een bloemendecor. We voegen er een driedelig theestelletje met drie kopjes en vier bordjes met een afwijkend decor aan toe.
Lot de porcelaines de Limoges comprenant douze tasses et quatorze soucoupes à décor de fleurs. Nous ajoutons une garniture à thé trois pièces et quatre assiettes à décor différent.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#390Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 250 / 300 -
#41Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas op voet, twee asbakken, twee zoutvaatjes en een bonbonnière zonder deksel.
Lot de cristaux incolores comprenant un vase sur piédouche, deux cendriers, deux salières et une bonbonnière sans couvercle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#653Een oude pop met porseleinen hoofd en kanten kleertjes. Gemerkt op het achterhoofd.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine et aux vêtements en dentelle. Marque sur la nuque.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#413Val St. LambertEen asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 20 / 25 -
#30Een knoopsluiting van gesculpteerd ivoor in de vorm van een man met baard.
Fermoir en ivoire sculpté en forme d’un homme barbu. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 30 / 50 -
#813Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.
Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.No longer availableDim. 84 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#12Pierre HoebrechtsEen lot schilderijen: “Landschap”, olieverf op doek, gesigneerd (60 x 90 cm), (kader beschadigd); “Personages voor bomen”, olieverf op doek, gesigneerd (58 x 90 cm), (letsels); “Meisje met honden”, olieverf op paneel, niet-gesigneerd (78 x 53,5).
Un lot de peintures: “Paysage”, huile sur toile, signée (60 x 90 cm), (cadre endommagé), “Personnages devant des arbres”, huile sur toile, signée (58 x 90 cm), (dégâts); “Filles et chiens”, huile sur panneau, non-signé (78 x 53,5 cm).No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#604Een beeldje van een godheid met een mand en bloemen. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Une statue représentant une divinité avec un paniers et des fleurs. Marque à la base, symbole. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 240 / 300 -
#449Drie Indische miniaturen, waarbij twee gouache op zijde en één op paneel.
Trois miniatures indiennes dont deux en gouache sur soie et une sur panneau.No longer availableDim. 10 x 7,5 & 15 x 10 cmEstimate: € 60 / 100 -
#397Een lot bestaande uit een hanger met een biscuit beeldje van de Zwart Madonna van Halle, in een gedreven koperen staander. Een Zenith wekkertje in Empirestijl op marmeren sokkeltje, een Kraftalpacca flessenstop in de vorm van een aap en een andere, een zilveren zakhorloge in slechte staat
Lot comprenant un pendentif à statuette en biscuit de la Vierge Noire de Halle, dans un support en cuivre repoussé. Un réveil de style Empire sur socle en marbre, un bouchon “Kraftalpacca” en forme d’un singe et un autre, une montre en argent en mauvais état.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#601Een grote schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.
Un grand plat en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.No longer availableDim. Ø: 47 cmEstimate: € 550 / 650

