Similar lots by type
-
#317
Een kruisbeeld van zwartgelakt en gepolychromeerd hout in schildpadimitatie met een Corpus Christi van gesculpteerd ivoor. XIXe eeuw.
Crucifix en bois noirci et polychromé imitant l’écaille. Corpus en ivoire. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200/24à -
#257
Een ivoren Corpus Christi uit de XIXe eeuw. Op recenter kruis.
Crucifix au corpus en ivoire du XIXe siècle. Crucifix plus récent.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200/240 -
#598
“Maria Heilig Hart” & “Edeldame”. Twee handgeschilderde miniaturen met een met ivoor ingelegde lijst.
“Marie, Sacré Coeur” et “Dame noble”. Deux miniatures peintes à la main dans des cadres en ivoire.No longer availableDim. 11,5 x 10,5 cmEstimate: € 80/120 -
#447
Een Boeddhistische gebedsmolen van ivoor en been en een Krishna beeldje van gesculpteerd ivoor.
Moulin de prière bouddhiste en ivoire et os, ainsi qu’une statuette de Krishna en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 21 & 18 cmEstimate: € 4à/60
Other lots in this auction
-
#59Jozef Tilleux
“Begijnhofkerk te Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Eglise du béguinage de Lierre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 100/120 -
#234
“Bloementuin”. Olieverf op board. Gesigneerd, Poolse school.
“Jardin fleuri”. Huile sur carton. Signé. Ecole polonaise.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 100/150 -
#538
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van paradijsvogels en pioenrozen. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose d’oiseaux du paradis et de pivoines. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 100/150 -
#331
Een lot roze gekleurd kristal, bestaande uit twee fluitvazen en een lampenvoet. De laatste gemerkt ‘Val St. Lambert.
Lot de cristaux roses dont deux vases flûtés et un pied de lampe. Ce dernier à la marque de Val Saint-Lambert.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#649Herman VerbaerePeriod: 1906-1993
“Polderlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1962.
“Paysage des polders”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1962.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#130
Een 18 karaats geel gouden ring versierd met vlechtwerkmotief en bezet met een grote topaas.
Bague en or jaune 18 ct en vannerie, sertie d’une grande topaze.No longer availableDim. 9,64 gEstimate: € 300/400 -
#421
Een psychespiegel van geel koper in Empirestijl. We voegen er een soortgelijke reiswekker aan toe.
Psyché en cuivre jaune de style Empire. Nous ajoutons un réveil de voyage.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#106
Een ronde mahoniehouten tafel op een centrale gebeeldhouwde vierpoot. XIXe eeuw. Verlengbaar maar zonder verlengbladen.
Table ronde en acajou sur pied centrale à quatre volutes. XIXe siècle. Allongeable, mais sans allonges.No longer availableDim. Ø: 97 cmEstimate: € 200/300 -
#220Creature
Een eau de parfum van 50 ml.
Eau de parfum de 50 ml.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#526
Een schommelstoel van geplooid beukenhout in de manier van Thonet.
Fauteuil à bascule en frêne plié à la manière de Thonet.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#501
Een paar vazen van cloisonné op rood koper, versierd met een decor van bloemen, vlinders en vogels.
Paire de vases en cloisonné sur cuivre rouge décoré de fleurs, de papillons et d’oiseaux.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#235Giorgio Beverly Hills
“Red”. Een extraordinaire parfum van 7,5 ml.
“Red”. Parfum extraordinaire de 7,5 ml.No longer availableEstimate: € 30/50