Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kruisbeeldje van koper (met letsel aan de gedraaide houten sokkel) en twee messingen kandelaars.
Een kruisbeeldje van koper (met letsel aan de gedraaide houten sokkel) en twee messingen kandelaars.

Een kruisbeeldje van koper (met letsel aan de gedraaide houten sokkel) en twee messingen kandelaars.

Un crucifix en cuivre (avec dégât au socle en bois tourné) et deux bougeoirs en laiton.
Dim. H. 38 cm
SKU: 2408210008.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #8
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #172
    Louis Geens
    Period: 1835 -1906

    Een lot van zes handgemaakte militaire tekeningen, inkt en/of aquarel op papier, alsook de uitgave “La Garde Civique et ses origines” met 24 prenten naar aquarellen van Louis Geens. Inleidende tekst door G. Wouters. Ed. Auguste Bénard. Luik, 1905. (Sletige kaft)

    Lot de six dessins militaires faits à la main en encre et/ou aquarelle sur papier. Ainsi que “La Garde Civique et ses origines” contenant 24 plances d’après des aquarelles par Louis Geens. Introduction par G. Wouters, Ed. Auguste Bénard, Liège 1905 (couverture usée).
    No longer available
    Estimate: € 450 / 600
  • #573

    Een moderne chromen lamp met een houten propellervliegtuig en met een kantelbare kap met zebravacht.

    Une lampe chromée moderne avec un avion à hélice en bois et un abat-jour inclinable en peau de zèbre.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 190 / 230
  • #223

    Een lot zilver en verzilverd metaal, bestaande uit vijf servetringen, waarbij twee van 800‰ zilver, twee zilveren zoutbakjes met glazen recipiënt en twee tweedelige serveerbestekken, waarbij één bestek met zilveren handvatten. We voegen er twaalf glazen messenleggers aan toe.

    Un lot d'argent et de métal argenté, composé de cinq ronds de serviette dont deux en argent 800‰, deux salières en argent avec récipients en verre et deux couverts de service en deux parties, dont un a des poignées en argent. Nous ajoutons douze repose-couteaux en verre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #457

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas.

    Un vase en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 34,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #449
    Nicolo Sansone & Giorgio Widman

    “Li Paesi Bassi Catolici”. Ed. Gio Giacomo Rossi, Roma, 1672. Ingelijste landkaart, niet gekleurd.

    Li Paesi Bassi Catolici. Ed. Gio Giacomo Rossi, Rome, 1672. Carte encadrée, non colorée.
    No longer available
    Dim. 37 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #461

    Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurige scènes in het decor.

    Une paire de vases à couvercle hexagonal en porcelaine de Chine avec des scènes multicolores dans le décor.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #562

    Een sobere grenenhouten boekenkast met vijf legplanken.

    Une bibliothèque sobre en pin avec cinq étagères.
    No longer available
    Dim. 195 x 91 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #95

    Een 18 K geelgouden armband met zeven rijen schakels en verlengstukje.

    Un bracelet en or jaune 18 carats avec sept rangées de maillons et extension.
    No longer available
    Dim. 37,45 g
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #328

    Een reeks van vijf Napoleontische soldaatjes van meerkleurig Parijs’ porselein.

    Un ensemble de cinq soldats napoléoniens en porcelaine parisienne multicolore.
    No longer available
    Dim. h: +/- 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #662

    “Boulevard du Régent” en “Boulevard de l’Observatoire” (18 x 28 cm), evenals “Patricien, vainqueur du Derby Français” (38 x 55 cm). Drie kleurenprenten.

    Boulevard du Régent et Boulevard de l'Observatoire (18 x 28 cm), ainsi que Patricien, vainqueur du Derby Français (38 x 55 cm). Trois estampes en couleurs.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #612

    Een handgeschilderde tangka. Gouache op rijstpapier.

    Un tangka peint à la main. Gouache sur papier de riz.
    No longer available
    Dim. 65 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #227

    Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Verguld brons en met vier verwerkte nijlpaardentanden. Omstreeks 1900.

    Ensemble de cheminée en trois pièces, composé d'une pendule et de deux chandeliers. Bronze doré et quatre dents d'hippopotame incorporées. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 53 & 57 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More