#698Twee verschillende art deco vazen in resp. Okerkleurig en mauve glas.
#265Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en toermalijn met een gezamenlijk gewicht van +- 6,25 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct et de tourmaline d'un poids combiné de +- 6,25 ct.No longer availableDim. 8,47 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#369Een voorstelling van een bodhisattva op drie olifanten van gepatineerd massief brons. Indisch werk.
#646Twee verschillende handgeknoopte Pakistaanse wollen tapijtjes.
#658Een apothekerspot van Delfts aardewerk. Omstreeks 1720.
#341Een paar art nouveau kandelaars van tin en messing met drie lichtpunten, versierd met bladeren. Eén gerestaureerd.
#597Een mannen- en een vrouwenhoofd van gebeeldhouwd Afrikaans ivoor.
#17Val St. LambertEen kleurloze kristallen vaas. Gemerkt.
No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#101Een buste van de apostel Johannes, met oorspronkelijke polychromie. Omstreeks 1700.
#627Een theepot van Chinees porselein met blauw op witte landschapsdecors in cartouches. Met messingen handvat. We voegen er een melkpotje en een suikerpotje met blauw op wit drakendecor aan toe.
Une théière en porcelaine de Chine à décors de paysages bleu sur blanc dans des cartouches. Avec anse en laiton. On y ajoute un pot à lait et un sucrier à décor de dragon bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 7,5 - 22 cmEstimate: € 35 / 45