#519“Perzische scène”. Een antiek olieverfschilderij op paneel.
#139René de BaugniesPeriod: Leuven 1869 - Elsene 1962“Village des Avins”. Olieverf op doek. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1930-31.
#47DresdenEen kleine meerkleurig porseleinen pendule, versierd met twee kindjes op een wip. Onderaan gemerkt.
Petite pendule de cheminée en porcelaine multicolore, à décor de deux enfants sur une balançoire. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#628Een paar bronzen kandelaars. Italië(?) omstreeks 1600.
#656Een handgeknoopt Pakistaans wollen lopertje.
#32Isidore SaeysDrie werken, waarbij twee pasteltekeningen en een acrylschilderijtje op papier. Allen gesigneerd.
#284J. Jansen“Koeien aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Antwerp ‘88.
Vaches au bord d'un ruisseau. Huile sur toile. Signée et datée Anvers '88.No longer availableDim. 31 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#67Een paar grote Engelse aardewerken vleesschalen met een blauwwit bloemendecor. Gemerkt Dresden Opaque China
Une paire de grands plats à viande anglais en faïence avec un motif floral bleu et blanc. Marqué Dresden Opaque China.No longer availableDim. 36 x 47 cmEstimate: € 40 / 50