Similar lots by type
-
#1101
Twee verschillende stoelen van goudgepatineerd hout, waarvan één in Lodewijk XVI-stijl.
Deux chaises différentes en bois doré dont une de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#916
Een verlengbare ronde tafel van eikenhout met gedraaide poten. Met vijf verlengbladen.
Table ronde à allonges en chêne sur pieds tournés. Avec cinq allonges.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#576
Een tafel van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Table en chêne sculpté de style Renaissance malinoise.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#1120
Een rechthoekige salontafel in Chinese lak.
Table de salon rectangulaire en laque de Chine.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#1127
Zes stoelen van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XVI-inspiratie.
Six chaises en chêne sculpté de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#1106
Een metalen wijnrek in de vorm van een obelisk.
Casier à vin en métl en forme d’obélisque.No longer availableDim. h: 183 cmEstimate: € 80/100 -
#606
Een tweedeurskast van tropisch hardhout. Indisch werk.
Meuble à deux portes en bois dur. Travail indien.No longer availableDim. 182 x 102 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#536
Een lage commode van mahoniehoutfineer in Louis XVI-stijl met drie laden en een marmeren blad.
Commode basse en placage d’acajou de style Louis XVI ouvrant à trois tiroirs. Tablette en marbre.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 80/120 -
#1125
Een reeks van vier eikenhouten stoelen.
Suite de quatre chaises en chêne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#906
Een ronde salontafel van gesculpteerd eikenhout met glazen blad.
Table de salon ronde en chêne sculpté à tablette en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#956
Een notenhouten tafel met twee klapbladen. Omstreeks 1900.
Table en noyer à deux abattants. Vers 1900.No longer availableDim. 128 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#1116
Een bijzetkastje in Empirestijl van gefineerd hout met marmeren blad.
Meuble d’appoint de style Empire en bois de placage et à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 180/220 -
#666
Een fauteuil van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#1122
Een reeks van acht recente eikenhouten stoelen met kunstlederen bekleding.
Suite de huit chaises en chêne aux sièges en simili. Travail récent.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#1117
Een bijzetkastje in Empirestijl van gefineerd hout met marmeren blad.
Meuble d’appoint de style Empire en bois de placage et à tablette de marbre.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 180/220 -
#596
Een eetkamer van gesculpteerd eikenhout, bestaande uit een zwaar gebeeldhouwde tweeledige buffetkast met twee deuren onderaan en drie paneeldeurtjes bovenaan in een gebroken front, een verlengbare tafel en een armstoel.
Garniture de salle à manger en chêne sculpté comprenant un buffet sculpté, ouvrant à deux portes vers le bas et à trois portes vers le haut. Fronton brisé, une table à allonges et un fauteuil.No longer availableEstimate: € 250/400 -
#1118
Een console in art decostijl met fineer in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 250/280 -
#1109
Een houten hangkastje met twee deurtjes, bovenaan versierd met een gebroken fronton.
Petit meuble à suspendre ouvrant à deux portes, le dessus décoré d’un fronton brisé.No longer availableDim. 75 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#926
Een salontafel van gesculpteerd eikenhout met een centrale poot in barokke stijl.
Table de salon en chêne sculpté au pied central de style baroque.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#626
Een Aziatische salontafel van tropisch hardhout.
Table de salon asiatique en bois dur.No longer availableDim. 45 x 111 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#946
Een armstoel van rijkelijk gesculpteerd eikenhout , rug versierd met twee personages in een straat.
Fauteuil en chêne richement sculpté présentant deux personnages dans une rue.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#216
Grote tweedeurs kast van palissanderhout. Met twee deuren en vier laden. Vooraan twee bolpoten. Origineel slot. Nederland, XVIIIde eeuw.
Grande armoire à deux portes en palissandre. Deux portes et quatre tiroirs. Pieds boules. Fermoir d’origine. Pays-Bas, XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 600/1000 -
#1104
Een bureau van zwartgelakt hout met drie laden in Regencystijl. Opzet manco.
Bureau en bois noirci ouvrant à trois tiroirs. Style Regency. Partie supérieur manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#586
Een Indische tweedeurskast van tropisch hardhout met een lade binnenin.
Armoire à deux portes en bois dur avec un tiroir intérieur. Travail indien.No longer availableDim. 150 x 100 x 60 cmEstimate: € 250/400
Other lots in this auction
-
#1082
“Dame met mand” “Heer met vogeltje”. Twee beeldjes van meerkleurig aardewerk. Zonder merk. XIXe eeuw.
“Femme au panier” et “Homme à l’oiseau”. Deux statuettes en faïence polychrome. Sans marque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30/40 -
#1099
Een theepotje en een dekseldoosje van meerkleurig porselein in de vorm van een jongen met een olifant en een konijn en een meisje met een pop op een trommel. Onderaan gemerkt.
Une théière et une boîte en porcelaine polychrome en forme d’un garçon jouant avec un éléphant sur roulettes et un lapin et d’une fille tenant une poupée sur un tambour. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/50 -
#451
Een oude houten ‘foodbox’ met deksel. China, XIXe eeuw.
Ancienne boîte à provision en bois. Chine, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 50/60 -
#412Val St. Lambert
Een paar vazen met koperen montuur, een vaas op voet en een karaf van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa.
Un ensemble de vases avec monture en cuivre, un vase sur pied, le tout en cristal mauve.No longer availableDim. h: 39, 31 & 28 cmEstimate: € 80/120 -
#1055
Een lot van negentien beeldjes van blauw en wit Delfts aardewerk.
Lot de 19 statuettes en faïence de Delft bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#807
Een toiletstel van geslepen Boheems kristal. Stoppen toegevoegd.
Garniture de toilette en cristal de Bohème taillé. Bouchons rapportés.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#643
Een Boeddhahoofd van steen.
Une tête de Bouddha en pierre.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/50 -
#785
Vijf verschillende dameshorloges. Jaren 30, 40, 50, 60 en 70.
Cinq montres pour dames des années 30, 40, 50, 60 et 70.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#485Ecuador
Twee verschillende halssnoeren met lederen koorden en half edelstenen bezet met schelpen, één in 950 ‰ zilver gezet.
Deux colliers aux cordes en cuir et aux pierres sémi-précieuses et coquilles. Un exemplaire monté en argent 950‰.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#275
Twee verschillende zwart gepolijste slavenarmbanden van hout.
Deux bracelets d’esclave en bois noirci.No longer availableDim. 84,20 gEstimate: € 40/80 -
#599
Een cylilndrische vaas met famille rose decor van personages in een prieel. Onderaan gemerkt: “Qianlong Nian Zhi”.
Vase cylindrique à décor famille rose de personnages dans une véranda. Marque sous la base en rouge sous couverte: “Qianlong Nian Zhi”.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100/150 -
#791
Een lot varia, bestaande uit een sokkel van albast en marmer met twee zamakken paardjes, een kandelaar met vijf lichtpunten, een tafeltje met een lantaarn, een bronzen hondje en een boogspanner van zamak. Beschadigingen en manco’s.
Un lot comprenant un socle en albâtre, un marbre de deux chevaux en régule, un chandelier avec cinq branches, une petite table avec lanterne, une statuette en bronze en forme de chien et un tendeur d’arc en régule. Dégâts et manquants.No longer availableEstimate: € 50/100