Similar lots by type
-
#536
Een replica van een harnas met slagzwaard en een hellebaard.
Une réplique de harnais avec épée et hallebarde.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#562
Een schotel van Chinees porselein met een famille rosedecor. Onderaan gemerkt. Randschilfer.
Plat en porcelaine de Chine à décor famille rose. Marque sous la base. Un éclat.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#567
Een fishtank van meerkleurig Japans porselein met een meerkleurig decor van personages op het strand. Onderaan gemerkt.
Un aquarium en porcelaine japonaise avec décor de personnages sur la plage. Signée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#630
Een oude Afrikaanse speer.
Ancienne lance africaine.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#661
Een reeks van vier lederen schedes met Kukrimessen in oplopende groottes. Drie kleine exemplaartjes manco.
Suite de quatre fourreaux aux couteaux Khukuri de tailles ascendantes. Trois petits exemplaires manquent.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#714
Een metalen borstplaat van een XIXe eeuws harnas. Gedateerd 1831.
Une cuirasse en métal. XIXe siècle. Daté 1831.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#419
Een Songyeschild van gepolychromeerd hout. Kifwebe, Zaïre.
Bouclier Songye en bois polychrome. Kifwebe, Zaïre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#751
Vijf maskers van Chinese wijzen.
Cinq masques de sages chinois.No longer availableDim. h: +/- 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#764
Twee theeserviesjes van Japans porselein met een polychroom decor van personages in een tuin.
Deux petits services à thé en porcelaine du Japon à décor polychrome de personnages dans un jardin.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#628
Een Birmaans wandtapijt (Kalagas) met afbeeldingen van personages en olifanten.
Tapisserie birmane (Kalagas) représentant des personnages et des éléphants.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#728
Een Duits officierssabel met schede. 1897.
Sabre d’officier allemand. Avec fourreau. 1897.No longer availableDim. l: 89 cmEstimate: € 120 / 200 -
#574
Een grote balustervaas van Satsuma-aardewerk met een dorpstafereel in het decor.
Un vase balustre en faïence Satsuma, décor villageois.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 100 / 120 -
#758
Vier vissers en een Chinese wijze van gesculpteerd hardhout.
Quatre pêcheurs et un sage chinois en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 25 - 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#731
Een militaire ceremoniële degen in schede met rijkelijk uitgewerkt handvat van koper en ivoor.
Sabre de cérémonie militaire avec fourreau. Poignée richement décorée en cuivre et ivoire.No longer availableDim. l: 89 cmEstimate: € 120 / 180 -
#408
Een klein vaasje van Koreaans porselein met een decor van bloesems. Onderaan gemerkt.
Petit vase en porcelaine coréenne à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#719
Twee oude bajonetten in schede. Einde XIXe eeuw.
Deux baïonnettes anciennes et leurs fourreaux. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. l: 65 & 56 cmEstimate: € 100 / 180 -
#640
Een Arabische dolk met handvat en schede van gedreven geel koper en versieringen op het lemmet.
Dague arabe à poignée et fourreau en cuivre jaune repoussé. Lame décorée.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#606
Twee Chinese houten armstoelen en een bijzettafeltje, versierd met een ingelegd decor van karpers en bloemen van parelmoer.
Deux fauteuils Chinois et table d’appoint, décoré de fleurs de nacre et des carpes.No longer availableEstimate: € 1500 / 1600 -
#694
Een lot wapens, bestaande uit drie kleine bogen, een sikkelmes, een replica van een éénhander met bronzen handvat en een speerpunt.
Lot d’armes comprenant trois petits arcs, une hache, une réplique d’une glaive à poignée en bronze et une pointe de lance.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#648
Een lot van drie verschillende schotels van Imariporselein. 1 beschadigd.
Lot de différents plats en porcelaine d’Imari. 1 dégât.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#721
Twee ceremoniesabels, waarvan één voor een Franse infanterieofficier uit 1918 van Chatellerault en het andere uit 1897.
Deux sabres de cérémonie dont un d’officier de l’infanterie française de 1918 par Chatellerault. L’autre de 1897.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#632
Een klein Birmaans wandkleedje met een afbeelding van paarden.
Petite tapisserie birmane représentant des chevaux.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#724
Een ceremoniële bijl, versierd met hoofden. Afrikaans werk
Hache cérémonielle décorée de têtes. Travail africain.No longer availableDim. 52 x 37 cmEstimate: € 100 / 180 -
#734
Een lot van vier kleine knuppels van gedraaid hout.
Lot de quatre matraques en bois tourné.No longer availableEstimate: € 5à / 80
Other lots in this auction
-
#298
Een vaas van Belgisch aardewerk, versierd met drie slangen.
Vase en faïence belge décoré de trois serpents.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 20 / 30 -
#467
Een serie van zes pochons met gechantourneerde rand. Versierd met een roestrood en verguld bloemenmotief. Arita, XIXde eeuw. We voegen een capucine-schoteltje toe met een blauw en wit floraal decor en een theekopje met blauw decor van personages in een landschap, onderaan gemerkt.
Suite de six pochons aux bords chantournés. Décorés de fleurs en rouille et or. Arita, XIXe siècle. Nous ajoutons une soucoupe capucine décorée de fleurs bleues et blanches et une tasse à thé à décor bleu de personnages dans un paysage. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#682
Twee wijnkruikjes van hout en verzilverd metaal. Waarvan één met een dekselknop in de vorm van een uil. Onderaan gemerkt Thomas Harwood & Son (1864 - 1896), Sheffield.
Deux pichets à vin en bois et métal argenté. Dont un à fretel en forme de hibou. Marque sous la base Thomas Harwood & Son (1864 - 1896), Sheffield.No longer availableDim. h: 23 & 29 cmEstimate: € 250 / 350 -
#126
Een tafel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl met zes bijpassende stoelen.
Une table sculpté en chêne, style renaissance et six chaises assorties.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#802
Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#219Frans PereboomPeriod: 1897 - 1969
“Scheldedijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bord de l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 260 / 300 -
#395
Twee oude instrumentenkoffers.
Deux anciens coffres à instruments.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#202Antoine Edmond JoinvillePeriod: 1801 - 1849
“Dorpstafereel aan de Etna”. Een ‘Bilderuhr’. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1829.
“Scène de village au pied de l’Etna”. Un “Bilderuhr”. Huile sur toile. Signée et datée 1829.No longer availableDim. 80 x 55 cmEstimate: € 1200 / 2000 -
#127
Een meisjesbuste met pop van gebeeldhouwd wit marmer.
Buste de fille avec poupée en marbre blanc.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#691
Vier verschillende Chinese figuren van gesculpteerd hardhout. Enkele kleine beschadigingen.
Quatre figurines chinoises en bois dur sculpté. Quelques petits dégâts.No longer availableDim. h: 31 - 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#380
Een comtoiseklok van geel koper met geëmailleerde wijzerplaat.
Comtoise en cuivre jaune à cadran émaillé.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#587
Een lange vaas van koper, versierd met een decor van arabesken.
Long vase en cuivre décoré d’arabesques.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 80 / 100