Other lots in this auction
-
#625Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en 12 amethisten met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants avec un poids combiné de + - 0,30 ct. Et 12 améthystes avec un poids combiné de + - 4 ct.No longer availableDim. 6,62 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#124Een originele affiche uit de Eerste Wereldoorlog met betrekking tot tewerkstelling in Duitsland.
Affiche originale concernant le travail en Allemagne durant la Grande Guerre.No longer availableDim. 73 x 55 cmEstimate: € 130 / 150 -
#307Val Saint LambertEen vaas van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#278Louise / Francoise DamenEen terracotta herenbuste op natuurstenen sokkel. Niet gesigneerd.
Buste d’homme en terre cuite sur socle en pierre naturelle. Sans signature.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#684Billy FoleyPeriod: Ierland, °1961“Drawing”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1995.
“Drawing”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1995.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 120 / 160 -
#484Cornelis“Jonge vrouwen”. Olieverf op paneel Gesigneerd en gedateerd ‘64.
“Jeunes femmes”. Huile sur papier. Signé et daté ‘64.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#150Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,04 ct.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 1,04 ct.No longer availableDim. 6,82 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#508Een schaalmodel van een viermaster.
Modèle d’un quatre-mâts.No longer availableDim. l: 78 cmEstimate: € 60 / 100 -
#530Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 K.No longer availableEstimate: € 1800 / 2000 -
#78Een lot van drie meerkleurige Delftse borden. XVIIIe en XIXe eeuw.
Lot de trois assiettes de Delft polychromes.No longer availableDim. Ø: 16 & 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#347Val Saint LambertEen fruitschaal (Ø 25 cm) en een asbak (Ø 16 cm) van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Coupe à fruits (Ø 25 cm) et cendrier (Ø 16 cm) en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous les bases.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#645Een 18 karaats geel gouden ring bezet met zes briljantjes en twee robijntjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de six brillants et de deux rubis d'un poids combiné de + - 0,14 ct.No longer availableDim. 2,27 gEstimate: € 200 / 300

