Similar lots by type
-
#787
Een lot van vier metalen warmwaterkruiken.
Un lot de quatre chauffe-lit en métal.No longer availableDim. l: 29 cmEstimate: € 40/50 -
#238
Engelse sabel met vernikkelde schede en gegraveerd lemmet.
Un sabre à fourreau caillé et lame gravée.No longer availableDim. l: 102 cmEstimate: € 180/220 -
#738
Een gietijzeren olieketeltje.
Un petit réservoir à huile en fonte.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 25/30 -
#748Stelton, Denmark
Een driedelig design koffiestel van geborsteld staal op dienblad. Ontwerp van Arne Jacobsen.
Un service à café design en trois pièces en fer brossé sur un plateau. Une création de Arne Jacobsen.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/140 -
#223
Een metalen schommelbank.
Une balançoire en métal.No longer availableDim. 205 x 140 cmEstimate: € 260/300
Other lots in this auction
-
#767
Drie boterstolpen en een coupe van geslepen kleurloos kristal.
Trois beurriers et une coupe en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#478
“Poes”. Een gietijzeren beeldje. Gemerkt achteraan ‘TBS’.
“Chat”. Statue en fonte. Marque TBS au verso.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50/80 -
#149
Een Engelse spotprent met jachttafereel. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
Caricature anglaise avec une scène de chasse. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 220/240 -
#439
“Landschap”. Potlood en aquarel. Draagt een handtekening: “Lemmens”.
”Paysage”. Crayon et aquarelle. Porte une signature: “Lemmens”.No longer availableDim. 7 x 18,5 cmEstimate: € 40/60 -
#626
Een sobere tweeledige vitrinekast met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Vitrine à deux corps sobre, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 235 x 105 cmEstimate: € 100/120 -
#336
Een eikenhouten koffer met gesculpteerde versieringen.
Un coffre en chêne aux décorations sculptés.No longer availableDim. b: 105 cmEstimate: € 120/180 -
#44Henri Melis
Twee ingekleurde tekeningen met afbeeldingen van Sint-Gummarus te Lier.
Deux dessins en couleurs représentant l’église Saint-Gommaire de Lierre.No longer availableDim. 44 x 32 & 34 x 22 cmEstimate: € 50/80 -
#472
“Rat en haar jong”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Rat et raton”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque en dessous.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#517
Twee gesculpteerde Afrikaanse slagtanden in de vorm van een dubbele rij olifantjes. Begin XXste eeuw.
Deux défenses africaines sculptées formant des queues d’éléphants. Début du XXe siècle.No longer availableDim. l: 73 cmEstimate: € 200/300 -
#547
“Geisha”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Geisha”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/100 -
#565
Een zesladenkastje van zwartgelakt hout en versiering in de geest van Boulle.
Une petite armoire à six tiroirs en bois laqué noir et décorations dans l’esprit de Boulle.No longer availableDim. 110 cmEstimate: € 300/320 -
#590
Een gefineerde wortelhouten eetkamer, bestaande uit een dessertkast met twee paneeldeuren naast vijf laden en een buffetkast met twee grote deuren naast een kleinere en twee laden en een glazenkast in het opzet, beide met beige marmeren blad. Verder een tafel met zes stoelen met blauwe bekleding. Late art deco, eerste helft XXe eeuw.
Une salle à manger en bois de ronce, comprenant une desserte à deux portes panneaux à coté de cinq tiroirs, un buffet à deux grandes portes et une petite porte et deux tiroirs en dessous, au dessus une armoire à verres, avec des tablettes en marbre. Une table et six chaises avec revêtement bleu. Art Déco tardif, première partie XXième siècle.No longer availableEstimate: € 400/600