Other lots in this auction
-
#171Val Saint Lambert
Een grote coupe op voetstuk van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Une grande coupe sur piédouche en cristal taillé et doublé rouge. Marquée.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 700/1000 -
#32Marguerite PutsaersPeriod: 1868-1946
“Schepen op de Schelde voor Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Navires sur l'Escaut pour Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. cmEstimate: € 80/120 -
#200
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 3 ct.No longer availableDim. 25,12 gEstimate: € 2500/2800 -
#421
Een vaas van Chinees porselein met blauw op wit decor van pioenen en vogels.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de pivoines et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#517
Een bord van veelkleurig Chinees porselein met Canton decor. Verguld bronzen montuur en voetstuk met rankenmotief.
Une assiette en porcelaine de Chine multicolore à décor de Canton. Monture et socle en bronze doré à motif de vrilles.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 200/300 -
#234Théo Idserda
“Vissersboten”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche". Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 66 x 89 cmEstimate: € 80/120 -
#267
“Romeinse figuur.” Stenen sculptuur op marmeren voet. Genummerd 1165. Draagt monogram. Enkele kleine beschadigingen.
"Personnage romain". Sculpture en pierre sur socle en marbre. Numéroté 1165. Porte monogramme. Quelques dégâts mineurs.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 100/120 -
#143
Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons op arduinen sokkel naar een werk van Léonildo Giannini. Gesigneerd.
Buste de femme en bronze à patine brune sur un socle en pierre bleue d'après une oeuvre de Léonildo Giannini. Signé.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100/150 -
#268
Twee bajonetten omstreeks 1940.
Deux baïonnettes vers 1940.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 90/120 -
#602Godelieva Vleeschouwers
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#369
“Bloemenpad.” Gemengde techniek op papier.
"Chemin des fleurs." Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 60/80 -
#83Val Saint-Lambert
Een kratervaas van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Un vase cratère en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 200/300