Other lots in this auction
-
#389“Landschap”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Paysage. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 13 x 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#462Een butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
Miroir de majordome dans un cadre en bois patiné or.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 85 / 110 -
#257Een diep bord van Delfts aardewerk met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1720.
Une assiette creuse en faïence de Delft à décor multicolore. Marquée en bas. Vers 1720.No longer availableDim. Ø: 23,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#715Een divers lot glazen. 18 stuks.
Lot de verres divers. 18 pièces.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#146Een grote art deco buffetkast met groen marmeren blad. Twee deuren en drie laden in de gordel. Een vitrine met glazen schuifdeuren als opzet.
Un grand buffet Art Déco avec un dessus en marbre vert. Deux portes et trois tiroirs en ceinture. Surmonté d’une vitrine avec des portes coulissantes.No longer availableDim. 156 X 160 X 56 cmEstimate: € 200 / 240 -
#237CapodimonteEen meerkleurig aardewerken wandvaas in de vorm van een engel. Italiaans werk. Schilfer aan het voetje.
Un vase mural en faïence multicolore en forme d'ange. Travail italien. Un éclat au pied.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 30 / 35 -
#625Een halfronde gefineerde mahoniehouten wandtafel op tapse poten. Openklappend blad.
Une table d'appoint semi-circulaire en placage d'acajou sur pieds fuselés. Plateau pliant.No longer availableDim. Ø: 110 cmEstimate: € 100 / 150 -
#132A. Vaes“Hoevezicht met bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
Vue de la ferme avec des fleurs. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 60 / 100 -
#278Een messingen tafellamp met opaalglazen kap, versierd met glazen pegeltjes.
Une lampe de table en laiton avec un abat-jour en verre opale, décoré de cônes en verre.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#42Charles“Vissers aan het kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links onderaan.
Pêcheurs sur le canal. Huile sur panneau. Signée en bas à gauche.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#501Een fijn gesculpteerde okimono in de vorm van een bedevaarder. Kleine beschadiging bovenaan en restauratie aan de voet.
Un okimono finement sculpté en forme de pèlerin. Légers dégâts vers le haut.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 250 / 300 -
#399“Compositie 14 & 15”. Olie op paneel. Dragen handtekening op de verso.
Composition 14 & 15. Huile sur panneau. Porte une signature au dos.No longer availableDim. 58 x 40 cmEstimate: € 100 / 120



