#638Een asbak/ vide-poche van malachiet.
#2Jehan FrisonPeriod: 1882 - 1961“Marktplaats”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd ‘08 buiten de plaat.
Place du Marché. Une eau-forte. Signée et datée '08 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 14,5 x 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#524Een reeks van vier gravures met apen naar Jean-Baptiste Audebert.
#594Karel MoersPeriod: 1932 - 2016“Vrouwengezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
Visage de femme. Huile sur panneau. Signé et daté '72.No longer availableDim. 59 x 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#273Een kruisbeeldje onder glazen stolp.
#570Val St. LambertEen vaas op voet van geslepen kristal met groene kelk. Gemerkt.
Un vase en cristal taillé avec un calice vert. Signé.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#605Een staande klok in eikenhouten kast. Compleet met slinger en gewichten.
Une horloge grand-père dans un coffret en chêne. Complet avec pendule et poids.No longer availableDim. 220 X 48 X 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#135Een 18 K geelgouden ring bezet met een amethist van +- 4 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'une améthyste de +- 4 ct.No longer availableDim. 7,87 gEstimate: € 250 / 350 -
#155Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 K sertie d'un solitaire de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 280 / 350 -
#49“St. Maria”; “St. Franciscus” & “Ecce Homo”. Drie achterglasschilderingen.
#148“Djinn”. Een bronzen beeld naar een werk van Pierre - Jules Mene.
Djinn. Une statue en bronze d'après une oeuvre de Pierre - Jules Mene.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 360 / 400