Other lots in this auction
-
#676HerizEen handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 136 x 8§ cmEstimate: € 20 / 30 -
#316Een mahoniehouten bijzetmeubeltje met twee legplanken.
Un meuble d'appoint en acajou avec deux étagères.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 40 / 50 -
#434“Drie geisha’s in een landschap”. Ingekleurde Japanse houtsnede. Enige vochtschade.
Trois geishas dans un paysage. Gravure sur bois japonaise colorée. Quelques dégâts d'humidité.No longer availableDim. 38 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#194Een Marie-Thérèseluchter met twaalf lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à douze points lumineux et décoré de pampilles en cristal.No longer availableDim. 100 X 75 cmEstimate: € 80 / 100 -
#655Een gebeeldhouwd bijzettafeltje in barokke stijl met marmeren blad.
Une table d'appoint sculptée de style baroque avec tablette en marbre.No longer availableDim. 47 x 57 cmEstimate: € 40 / 50 -
#20Een 14 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Une bague en or jaune 14 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 80 / 100 -
#683Een ijsbeer van aardewerk. Gemonogrammeerd P.P.
Un ours polaire en faïence. Monogrammé P.P.No longer availableDim. L. 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#207Een messingen luchter met tien lichtpunten en een geslepen en gesatineerde coupe.
Un lustre en laiton avec dix points lumineux et une coupe poli et satiné.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#102Sillemont“Pijproker”. Een emailschildering. Gesigneerd. Limoges.
Fumeur de pipe. Un tableau sur émail. Signé. Limoges.No longer availableDim. 28 x 21 cmEstimate: € 120 / 160 -
#16Een mahoniehouten bijzetmeubeltje met vier legplanken en een lade, versierd met een ingelegde messingen bies.
Un meuble d'appoint en acajou avec quatre étagères et un tiroir, décoré d'une garniture en laiton incrusté.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 50 / 60 -
#214Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Rede van Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 98/100 buiten de plaat.
Rade d’Anvers. Une eau-forte. Signée et numérotée 98/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 50 x 98 cmEstimate: € 60 / 100 -
#537Een ivoren wierookbrander op drie poten en versierd met fijn gesculpteerde tempelleeuwen, ringen en getooid met een draak.
Un brûle-encens en ivoire sur trois pieds et décoré de lions de temple finement sculptés, d'anneaux et orné d'un dragon.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 350 / 400



