#541Een groot Hindoeïstisch bronzen godsbeeld.
#709Heinrich & Co., SelbEen Beiers porseleinen eetservies met vergulde rand, bestaande uit 12 dessertborden, 12 diepe borden en 24 platte borden. Onderaan gemerkt.
#37“Vrouwelijk naakt met ster”. Een bronzen beeldje op roze marmeren voetstukje. Tijdperk art nouveau.
“Navire féminin avec étoile”. Une statue en bronze sur un socle en marbre rose. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#656Een handgeknoopt Pakistaans wollen lopertje.
#371Een bonbonnière en een stolp van geslepen kleurloos kristal.
#366MalayerEen handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#483Een vaas van Chinees crackleware met messingen montuur.
Un vase chinois en craquelé avec un cadre en laiton.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 70 -
#148“Djinn”. Een bronzen beeld naar een werk van Pierre - Jules Mene.
#126Een uit drie delen opgebouwd grenenhouten meubel.
#212“Vrouw met boek”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“Femme au livre”. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 15,5 x 12 cmEstimate: € 35 / 45