Other lots in this auction
-
#587Een Chinees ivoren slagtand met gesculpteerd drakendecor. Op houten staander.
Une défense chinoise en ivoire à décor de dragon sculpté. Sur support en bois.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 300 / 350 -
#677Een antieke koperen kandelaar. Met kaars.
Un chandelier en laiton antique. Avec bougie.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#85Drie 18 K geelgouden trouwringen.
Trois alliances en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 11,84 gEstimate: € 350 / 400 -
#530Een 18 K witgouden ring bezet met zes kleine briljantjes en een centrale smaragd van +- 0,35 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de six petits diamants et d'une émeraude centrale de +- 0,35 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 300 / 350 -
#103“Het boek”. Een groepje van gesculpteerd albast. Restauratie aan de sokkel.
Le livre. Un groupe d'albâtre sculpté. Restauration sur le socle.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#497“Vrouw met fruitmand”. Een beeld van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Op houten sokkel.
Femme à la corbeille de fruits. Une sculpture en ivoire finement sculpté et polychrome. Sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 20 cm (z.s)Estimate: € 350 / 450 -
#543Een grote balustervaas van Chinees porselein met een famille rosedecor van personages.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de personnages de la famille rose.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#439Petrus ValckxPeriod: 1920 - 1996“Bloemenvaas met spiegelbeeld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vase à fleurs avec image miroir. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#214Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Rede van Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 98/100 buiten de plaat.
Rade d’Anvers. Une eau-forte. Signée et numérotée 98/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 50 x 98 cmEstimate: € 60 / 100 -
#362“Vogels”. Gemengde techniek”. Draagt monogram ‘VBx’.
Oiseaux. Techniques mixtes. Ours monogramme 'VBx'.No longer availableDim. 34 x 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#511“Het gevecht tegen de slang”. Een fijngesculpteerde Japanse okimono. Onderaan gesigneerd.
La Lutte Contre le Serpent. Un okimono japonais finement sculpté. Signé en bas.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 280 / 340 -
#297Een lot messing, bestaande uit een doosje in de vorm van een tombe, een postzegelkistje, een kleine art nouveau vrouwenbuste en een notenkraker in de vorm van een krokodil.
Un lot en laiton, composé d'une boîte en forme de tombe, d'une boîte à timbres, d'un petit buste féminin Art Nouveau et d'un casse-noix en forme de crocodile.No longer availableEstimate: € 35 / 45



