Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kwartrond hangkabinetje met dubbele paneeldeuren en een lade. XIXe eeuw.

Een kwartrond hangkabinetje met dubbele paneeldeuren en een lade. XIXe eeuw.

Petit cabinet à suspendre en quart de rond ouvrant à doubles panneaux et à un tiroir.
Dim. 123 x 87 cm
SKU: 2508200296.
Categories: Meubel, XIXe eeuw.
Auction day: 25 August 2020 19:00
Catalogue #296
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #740

    Een rond bijzettafeltje met onyxen blad, gedragen door messingen Maenaden.

    Guéridon rond à tablette en onyx portée par des Maenades en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #685

    Een sobere eikenhouten dekenkoffer.

    Coffre à linge en chêne.
    No longer available
    Dim. 73 x 130 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #680

    Een kleine klapsecretaire met een lade boven het blad en onderaan een open compartiment, twee kleine laden en een deurtje.

    Petit secrétaire à abattant avec un tiroir en dessus de la tablette et un casier, deux petits tiroirs et une porte en dessous.
    No longer available
    Dim. 138 x 65 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #786

    Een witgepatineerd boudoirstoeltje met blauw fluwelen bekleding.

    Chaise de boudoir laquée blanche recouverte de velours bleu.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #776

    Een ovaal mahoniehouten naaitafeltje met zes compartimenten binnenin.

    Table à ouvrage ovale. Intérieur à six compartiments.
    No longer available
    Dim. 73 x 58 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #735

    Een Elisabethan stoeltje van deels gedraaid eikenhout.

    Une chaise élisabéthaine en chêne partiellement tourné.
    No longer available
    Dim. H. 93 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #756

    Een fraai notenhouten bijzettafeltje op drie poten.

    Jolie table d’appoint en noyer sur trois pieds.
    No longer available
    Dim. Ø: 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #733

    Twee hoornvaasjes en een Madonna met Kind van Brussels porselein. XXe & XIXe eeuw.

    Deux cornets et une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #732

    Een houten hoekkastje met één deur en één lade.

    Petite encoignure ouvrant à une porte et un tiroir.
    No longer available
    Dim. 105 x 73 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #760

    Een gefineerd mahoniehouten kaarttafeltje met vilten blad.

    Table à jeux en placage d’acajou, tablette recouverte de feutre.
    No longer available
    Dim. 42 x 78 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #770

    Een notenhouten wandconsole.

    Console en noyer.
    No longer available
    Dim. b: 76 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #780

    Een gefineerd mahoniehouten naaitafeltje met liervormige poten. Te restaureren

    Table à ouvrage en placage d’acajou aux pieds en forme de lyre. A restaurer.
    No longer available
    Dim. 35 x 51 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #369

    Een bloembak, versierd met Delftse tegels. Op voet.

    No longer available
  • #715

    Drie antieke met leder beklede armstoelen in Lodewijk XVI-stijl. Op te frissen.

    Trois fauteuils rembourrés en cuir ancien de style Louis XVI. À rafraîchir.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #695

    Een antieke Franse mahoniehouten canapé.

    Canapé ancien en acajou. Travail français.
    No longer available
    Dim. b: 186 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #745

    Een ovale kersenhouten tafel met vijf bijpassende stoelen met groen fluwelen zit. Met verlengblad.

    Une table ovale en merisier avec cinq chaises assorties avec assise en velours vert. Avec rallonge.
    No longer available
    Dim. 150 x 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #725

    Een ovale tafel met kantelbaar blad en op wieltjes.

    Table ovale à abattant et sur roulettes.
    No longer available
    Dim. b: 118 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #790

    Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.

    Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.
    No longer available
    Dim. Ø: 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #766

    Een rond bijzettafeltje op gebogen poten.

    Table d’appoint ronde sur pieds courbés.
    No longer available
    Dim. Ø: 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #687

    Een hoekkastje - barmeubel met roterend deurtje boven een lade.

    Petite encoignure servant à bar avec une porte tournante en dessus d’un tiroir.
    No longer available
    Dim. 98 x 58 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #678

    Een goudgepatineerd houten bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl.

    Table d'appoint en bois de style Louis XVI patiné or.
    No longer available
    Dim. 38 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #730

    Een notenhouten armstoel, bekleed met fluweel. Op wieltjes.

    Fauteuil en noyer recouvert de velours. Sur roulettes.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #705

    Een eikenhouten hoekkastje met een lade en twee gebogen en geribbelde deurtjes. Nederland, omstreeks 1830.

    Encoignure en chêne avec un tiroir et portes arrondies à lattes. Pays-Bas vers 1830.
    No longer available
    Dim. h: 132 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #750

    Een paar gebeeldhouwd notenhouten stoelen met gecapitoneerde rug. Op wieltjes (1 manco).

    Paire de chaises en noyer sculpté à dossiers capitonnés. Sur roulettes (1 manque).
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #257
    Delvaux

    Een zwart lederen schoudertas.

    Sac d’épaule en cuir noir.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #585

    Een paar barokke vuurbokken van messing en smeedijzer. XIXde eeuw, deels XVIIde eeuw.

    Paire de chenets baroques en laiton et fer forgé. XIXème siècle, en partie XVIIème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 56 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #238

    “Moeder en kind”. Een houten beeld.

    ”Mère et enfant”. Une statue en bois.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #538

    Een siervaasje en een wijze van gesculpteerd jade. Op houten sokkel.

    Vase décoratif et statuette d’un sage en jade sculpté. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 23 (m.s.)
    Estimate: € 300 / 350
  • #35
    Sélection

    Een zakhorloge in 18 karaats geelgouden kast, achteraan met gegraveerd decor van een paard. Dekglaasje manco.

    Montre de gousset en or jaune 18 k, décor gravé d’un cheval. Verre manque.
    No longer available
    Dim. Ø: 4,5 cm 66,40 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #148
    Delvaux

    Een zwart lederen handtas ‘crossbody’ met stofzak.

    Sac à main Crossbody en cuir noir. Avec sac de protection.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #263

    Zes Sterling zilveren lepels. Omstreeks 1920. Gemerkt van Georg Jensen.

    Six cuillères en argent sterling. Vers 1920. Marque de Georg Jensen.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 340
  • #203

    “Menorah Dalinienne”. Een kandelaar van verguld brons op marmeren voet. Gesigneerd S. Dali, genummerd 80/150 (met certificaat).

    “Menorah Dalinienne”. Candélabre en bronze doré sur base en marbre. Signé S. Dali, Numéroté 80/150 (avec certificat). Marbre réparé.
    No longer available
    Dim. 51 x 31 cm
    Estimate: € 2500 / 3000
  • #297

    Een paar cassolettes van biscuit, versierd met scènes van putti met bloemen in reliëf en met messingen ramskoppen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Paire de cassolettes en biscuit, décorées de scènes aux putti et aux fleurs en relief, anses en forme de têtes de bélier. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #777
    Daufresne de la Chevalerie

    “Vrouw in een stalletje in een Perzisch straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Delac. Medio XXe eeuw.

    “Vendeuse dans une ruelle persane”. Huile sur panneau. Signé Delac. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #199
    Frans Keelhoff

    “Uitgestrekt landschap met personages op een veldweg bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage étendu aux personnages sur un sentier de campagne devant une ferme”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 25 x 31 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #488

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van edele dames in een tuin. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de femmes dans un jardin. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More