#566
Een machinaal geknoopt Belgisch wollen tapijt.
#468
Een lot van drie Indische bronzen godsbeeldjes.
#556Begam Meshed
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#289
Un miroir rectangulaire avec un cadre en bois, décoré de motifs floraux sculptés.No longer availableDim. 56 x 59 cmEstimate: € 60/100 -
#363
#463Guerin
#708Hem
Een art deco vaas van zwart glas. Gesigneerd.
No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 80/110 -
#89
Gloria in excelsis Deo ... . Un texte de prière dans un cadre gothique en laiton orné de perles de verre colorées. D.d. 1900.No longer availableDim. 42 x 46 cmEstimate: € 120/200 -
#774Liebig.
Een chromo-album.
Un album aux chromos.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#526Louis de Poortere
Een mechanisch geknoopt wollen karpet met een decor van ruiters.
#693Elios
Een art nouveau vaas van plateel versierd met guirlandes op zwarte achtergrond.
#188
Boeg van een Sepik prauw van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout in de vorm van een krokodillenkop en diverse dieren.
Beaupré d’un proa Sepik en bois sculpté et polychromé en forme de tête de crocodile et d’animaux divers.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 1500/1600