Similar lots by type
-
#699
Tweeledig eikenhouten buffet in Henri II-stijl. Zwaar te restaureren.
Buffet à deux corps en chêne de style Henri II. A restaurer et à réparer.No longer availableDim. 202 x 57 x 142 cmEstimate: € 40/50 -
#684Horn Collection
Een vintage kunststoffen ladenkastje op wieltjes met twee bijbehorende bankjes. Ontwerp van Peter Ghyczy.
Commode vintage en plastique à roulettes avec deux bancs assortis. Design par Peter Ghyczy.No longer availableDim. 47 x 49 x 49 cmEstimate: € 50/100 -
#565
Een tweeledig meubel met twee gevitreerde deuren in het opzet en onderaan drie paneeldeurtjes en drie laden. het geheel met de hand gedecoreerd door Emile Hagemans. Gesigneerd.
Meuble en deux parties avec deux portes vitrées dans le dessin et en bas trois portes à panneaux et trois tiroirs. Le tout décoré à la main par Emile Hagemans. Signé.No longer availableDim. 210 x 140 x 45 cmEstimate: € 60/100 -
#523
Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.
Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.No longer availableDim. b: 225, 156 & 56 cmEstimate: € 300/400 -
#246
Een gebeeldhouwd eikenhouten nis in barokke stijl. XIXe eeuw.
Une alcôve en chêne sculpté de style baroque. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 80/120 -
#345
Een paar gefineerde nachtkastjes met bronzen plaquettes.
Paire de tables de chevet en placage avec plaques en bronze.No longer availableDim. 69 x 40 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#656
Een kleine gebeeldhouwde koffer met landschapsdecors. Chinees werk.
Petite malle sculptée à décors de paysages. Travail chinois.No longer availableDim. 38 x 73 x 36 cmEstimate: € 60/100 -
#682
Een reeks van zes zwartgelakte houten stoelen met kunstlederen zit.
Ensemble de six chaises en bois laqué noir avec assises en similicuir.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#525
Een paar vierkante salontafels met metalen frame en twee glazen bladen.
Paire de tables basses carrées avec structure en métal et deux plateaux en verre.No longer availableDim. 48 x 70 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#495
Een staande klok in eikenhouten kast. XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 180/240 -
#206
Een klein bureautje met vijf laden en twee uitschuifbare schrijfbladen. Lederen blad beschadigd.
Un petit bureau avec cinq tiroirs et deux surfaces d'écriture coulissantes. Dessus en cuir endommagé.No longer availableDim. 58 x 115 cmEstimate: € 120/200 -
#437
Een Antiek Aziatisch koperen theetafeltje op gesculpteerde houten voet.
Table à thé antique asiatique en cuivre sur un socle en bois sculpté.No longer availableDim. Ø: 62 cmEstimate: € 40/60 -
#266
Een eikenhouten naaitafeltje met gebeeldhouwde poten en front, versierd met een portret, bloemenguirlandes en strikken. Onderaan een lade en met een geslepen spiegeltje in het deksel.
Table à couture en chêne avec pieds et façade sculptés, à décor d'un portrait, de guirlandes florales et de nœuds. Un tiroir dans le bas et un miroir taillé dans le couvercle.No longer availableDim. 97 x 70 x 32 cmEstimate: € 40/60 -
#185
Een recente commode in de geest van Boulle met twee gebombeerde laden en met verguld brozen trekkers en monturen.
Commode récente dans l'esprit de Boulle à deux tiroirs de forme tonneau avec poignées et encadrements en bronze doré.No longer availableDim. 87 x 130 x 63 cmEstimate: € 750/800 -
#533
Een vintage bureautje met drie kleine laden en een lade onder het blad. Jaren ‘60.
Bureau vintage avec trois petits tiroirs et un tiroir sous le plateau. Sixties.No longer availableDim. 67 x 120 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#186
Een recente commode in de geest van Boulle met twee gebombeerde laden en met verguld brozen trekkers en monturen.
Commode récente dans l'esprit de Boulle à deux tiroirs galbés avec poignées et encadrements en bronze doré.No longer availableDim. 87 x 130 x 63 cmEstimate: € 750/800 -
#528
Een rechthoekige chromen salontafel met twee gefumeerd glazen bladen.
Une table basse rectangulaire chromée avec deux plateaux en verre fumé.No longer availableDim. 37 x 130 x 70 cmEstimate: € 40/50 -
#556
Een paar bijzettafeltjes met goudgepatineerde palmvormige voet en met ronde glazen bladen.
Paire de tables d'appoint avec piétement en forme de palmier patinés or et plateaux ronds en verre.No longer availableDim. Ø 60 cmEstimate: € 340/360 -
#505
Een glazen vitrinekast. Met twee glazen schappen. Er zit een barst in een van de zijkanten.
Vitrine en verre avec deux niveaux. Fissure à un côté.No longer availableDim. 78,5 x 65 x 48 cmEstimate: € 40/50 -
#306
Een kleine houten wandconsole in Lodewijk XVI-stijl met groen marmeren blad.
Petite console murale en bois de style Louis XVI avec plateau en marbre vert.No longer availableDim. 71 x 47 x 27 cmEstimate: € 50/80 -
#524
Een grote rechthoekige salontafel met metalen frame en twee glazen bladen.
Grande table basse rectangulaire avec structure en métal et deux plateaux en verre.No longer availableDim. 48 x 150 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#326
Een gesculpteerd notenhouten cabrioletfauteuil.
Un fauteuil cabriolet en noyer sculpté.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#194Mobili Colombo
Een gelakte presenteerkast met versierd met twee paneeldeuren naast en twee kleine paneeldeuren onder de drie glazen legplanken. versierd met handgeschilderde decoraties in malachietimitatie, vergulde monturen en bovenaan met gebroken fronton.
Une vitrine laquée ornée de deux portes à panneaux à côté et de deux petites portes à panneaux en dessous des trois étagères en verre. Ornée de décorations peintes à la main en imitation malachite, cadres dorés et en haut avec fronton brisé .No longer availableDim. 230 x 215 x 40 cmEstimate: € 400/600 -
#193Mobili Colombo
Een gelakte buffetkast met vier paneeldeuren en versierd met handgeschilderde decoraties in malachietimitatie en met vergulde monturen.
Buffet laqué à quatre portes à panneaux et décoré de décorations peintes à la main en imitation de malachite et de cadres dorés.No longer availableDim. 90 x 244 x 60 cmEstimate: € 400/600
Other lots in this auction
-
#626Horn Collection
Een vintage kunststoffen salontafel met chromen wieltjes. Ontwerp door Peter Ghyczy. Gemerkt onderaan.
Une table basse vintage en plastique avec des roues chromées. Design par Peter Ghyczy. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#522
Een ronde spiegel met een kuif versierd met bloemen.
Un miroir rond avec une crête décorée de fleurs.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60/80 -
#325
Een geëmailleerd metalen lave-pieds. Saint-Servais, omstreeks 1900.
Lave-pieds en métal émaillé. Saint-Servais, vers 1900.No longer availableDim. 19 x 45 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#219
“Herder met koeien aan de drinkplaats” & “Paarden”. Een paar olieverfschilderijtjes op paneel in de geest van de XIXe eeuw.
Berger avec des vaches à l'abreuvoir & Chevaux. Une paire de peintures à l'huile sur panneau dans l'esprit du XIXème siècle.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#52
“De siroopslikker”. Olieverf op paneel.
« L'avaleuse de sirop ». Huile sur panneau.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 60/100 -
#311
Een Spaanse bajonet voor een Mauser geweer. Met lederen gordelbevestiging.
Une baïonnette espagnole pour un fusil Mauser. Avec attache de ceinture en cuir.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#48Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Enkele randschilfers.
Vase en cristal taillé et doublé rouge. Quelques éclats au bord.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 75/100 -
#268
Een lot van drie antieke koperen doofpotten (Eén handvat beschadigd) en een keteltje (handvat manco).
Lot de trois étouffoirs anciens en cuivre (une anse abîmée) et d'un chaudron (anse manquante).No longer availableDim. h: 17 - 35 cmEstimate: € 120/200 -
#275
Een rood- en geelkoperen aquamanile.
Un aquamanile rouge et laiton.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/100 -
#205Lalique, France
Een galopperend paard van gesatineerd kristal. Gemerkt. In originele doos.
Un cheval au galop en cristal satiné. Signé. Dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 60/80 -
#520
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,44 ct.No longer availableDim. 0,90 gEstimate: € 450/550 -
#355
“Personages in een landschap met brandende zon”. Olieverf op doek. In de stijl van Gust. De Smet. Met consignatiesticker van een eerdere veiling op de achterkant. Kleine restauratie en beschadiging.
“Personnages dans un paysage avec un soleil brûlant”. Huile sur toile. Dans le style de Gust. De Smet. Avec autocollant de consignation d'une vente aux enchères antérieure au verso. Restauration et dommages mineurs.No longer availableDim. 71 x 54 cmEstimate: € 1000/1500