Other lots in this auction
-
#506
Twee zilveren munt van Philippe en Mathilde. In originele etuis en met certificaat. We voegen er twee bronzen munten van Boudewijn en Albert II aan toe. En drie zilveren munten waarvan twee van Boudewijn en één van Albert II. Drie zilveren munten Koning Boudewijn Stichting 1976-1996. En elf munten Waterloo 1815-1990.
Deux jetons en argent de Philippe et Mathilde. Dans coffret d'origine et avec certificat. Nous ajoutons deux jetons en bronze de Baudouin et Albert II. Et trois jetons en argent, deux de Baudouin et une d'Albert II Trois jetons en argent de la Fondation Roi Baudouin 1976-1996 et onze jetons de Waterloo 1815-1990.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#67
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad, gemerkt ‘William Adams, Sheffield’.
Un service à café et à thé de quatre pièces en métal argenté. Sur un plateau, marqué William Adams.No longer availableDim. h: 7 - 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#148
“Oriëntaalse scène”. Een bronzen groep naar een werk van Emmanuel Frémiet. Op zwart marmeren sokkel.
Scène orientale . Un groupe en bronze d'après une œuvre d'Emmanuel Frémiet. Sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 250 / 350 -
#109
“De alchemist”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Laat XIXe eeuw.
L'Alchimiste . Huile sur toile. Sans signature. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#647
Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld porselein. Onder stolp.
Une Vierge à l'Enfant en porcelaine multicolore et dorée. Sous cloche.No longer availableDim. h: 54 cm (stolp)Estimate: € 60 / 80 -
#490
Een zilveren theepot met houten handvat. Makersmerk van Martial Fray te Parijs. Medio XIXe eeuw. 565 gram bruto.
Théière en argent avec manche en bois. Marque de fabricant de Martial Fray à Paris. Milieu du XIXe siècle. 565 grammes bruts.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 250 / 300 -
#65
Een 18 K geelgouden ring.
Une bague en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 250 / 300 -
#560
Een 18 K geelgouden zegelring.
Une chevalière en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 130 / 180 -
#9
Een klein antiek spiegeltje met houten lijst, versierd met gebeeldhouwde engeltjes. We voegen er een antiek gepolychromeerd houten engeltje aan toe (beschadigd).
Un petit miroir ancien avec cadre en bois, décoré d'anges sculptés. Nous ajoutons un ange ancien en bois polychrome. (Endommagé).No longer availableDim. h: 27 & 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#581
Een lot van vijf gesculpteerde Afrikaans ivoren vrouwenbustes.
Un lot de cinq bustes de femmes sculptées en ivoire africain.No longer availableDim. h: 7,5 x 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#281
Een art deco schouwpendule van zwart marmer en onyx, versierd met een zamakken olifant.
Une cheminée Art Déco en marbre noir et onyx, décorée d'un éléphant en zamak.No longer availableDim. L. 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#83
Een bronzen bord met een voorstelling van een vechtende draak en een tijger.
Une plaque de bronze représentant un dragon combattant et un tigre.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 50 / 70