Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Laat-Romeins / Vroeg Byzantijnse bronzen broche met kruis en cirkels versierd.
Een Laat-Romeins / Vroeg Byzantijnse bronzen broche met kruis en cirkels versierd.

Een Laat-Romeins / Vroeg Byzantijnse bronzen broche met kruis en cirkels versierd.

A late roman or early Byzantine bronze broach decorated with a cross and circles.
Dim. Ø5,5cm
SKU: 3001240125.
Categories: Brons, Juweel.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #125
Estimate: € 150 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #95

    Een lot van 2 kruishangers, waarvan 1 uit been gesculpteerd met cirkels gegraveerd en 1 uit brons. Vermoedelijk Laat-Romeins / Vroeg-Byzantijns.

    A lot of 2 cross pendants, one of which is carved from bone with engraved circles, and one made of bronze. Probably Late Roman / Early Byzantine.
    No longer available
    Dim. 6,5cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #330

    Een lot divers archeologische bodemvondsten van diverse halfedelstenen.

    A lot of various archaeological finds from various semi-precious stones.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #340

    Twee zilveren zegelringen met gegraveerde afbeeldingen. Romeinse archeologische vondsten.

    Two silver signet rings with engraved images. Roman archaeological finds.
    No longer available
    Dim. 30,57 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #155

    Een Oud-Romeins bronzen olielamp met vogel en gelaat ornament. 1e eeuw nC.

    An ancient Roman bronze oil lamp with bird and facial ornament. 1st century AD.
    No longer available
    Dim. 7,5 x 12cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #515

    Een geelgouden zegelring 22 Kt met een Arabisch zegel van gegraveerd agaat.

    A yellow gold signet ring, 22 Kt, with an engraved agate Arabic seal.
    No longer available
    Dim. 8,32 g
    Estimate: € 350 / 400
  • #493
    Emile Louis Picault

    “Science guidant l’industrie”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    Science guiding the industry. Patinated bronze statue. Signed.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 650 / 850
  • #537

    Een kleine gesculpteerde buste van brons, mogelijk afbeelding van Agrippina.

    A small bronze sculpted bust, attributed to depict Agrippina.
    No longer available
    Dim. 7cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #177

    Een Oud-Romeins bronzen beeldje met vermoedelijke afbeelding van de godheid Mars.

    An ancient Roman bronze figurine depicting the deity Mars.
    No longer available
    Dim. 6,5cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #517

    Een lot van 8 Romeinse haarpinnen uit been en brons, gesculpteerd met diverse details en verschillende groottes. Bijgevoegd een been gesculpteerd kammetje. Vermoedelijk 2e-3e eeuws nC.

    A lot of 8 Roman hairpins made of bone and bronze, sculpted with various details and different sizes. Also included is a bone sculpted comb. Presumably from the 2nd-3rd century AD.
    No longer available
    Dim. 16,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • “De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.

    “Le vainqueur”. A bronze statue on a two colored marble base.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #201

    Een art-deco beeld, brons op een groene marmeren voet, apen in palmbomen en een katachtige.

    An art-deco sculpture, bronze on a green marble base, monkeys in palm trees and a feline.
    No longer available
    Dim. 60 x 60 x 9 cm
    Estimate: € 130 / 180
  • #523

    “Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van Pierre-Jules Mêne.

    “Horse by a fence”. Patinated bronze figure after Pierre-Jules Mène.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 x 13 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #65

    Een Grieks bronzen, museum replica, beeldje van de godin Minerva.

    A Greek bronze museum replica statue of the goddess Minerva.
    No longer available
    Dim. 14cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #295

    Een Romeins Militair diploma replica op bronzen plaquette met inscriptie.

    A replica of a Roman Military diploma on a bronze plaque with inscription.
    No longer available
    Dim. 15 x 12,5cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #504

    Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.

    A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.
    No longer available
    Dim. 110cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #680

    Twee zilveren zegelringen. De ene met gegraveerd granaat, de andere met verguld zegel. Eén met certificaat. Romeins werk uit de omgeving van Trier.

    Two silver signet rings. One with an engraved garnet, the other with a gilded seal. One with certificate. Roman work from the vicinity of Trier.
    No longer available
    Dim. 17,54 g
    Estimate: € 200 / 240
  • #700

    Een groot halssnoer, van diverse glazen kralen. Archeologische vondst. Evenals een gebroken kraal van groen glas.

    A large necklace, made of various glass beads. Archaeological find. Also a broken bead of green glass.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #494

    Een bronzen sierjardinière, gedragen door een vrouwenfiguur.

    A decorative jardinière in bronze supported by a female figure.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #513

    “Meisje met bloemen”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gemerkt ‘Biondan’.

    “Flower girl”. Patinated bronze statue. Marked “Blondan”.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #191

    “De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.

    Le vainqueur. Une statue en bronze sur un piédestal de deux types de marbre.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #167

    Een van 3 Keltisch bronzen bijlkoppen, waarvan 1 met dopsleutel, type Armoricaans. Vermoedelijk 1350 – 1150 v.Chr.

    One of three Celtic bronze axe heads, one of which has a spanner, Armorican type. Presumably 1350 - 1150 BC.
    No longer available
    Dim. 13cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #690

    Een lot van 6 zegelringen van zilver, sommige zegels van gegraveerd granaat. Archeologische vondsten, Romeins.

    A lot of 6 silver signet rings, some seals engraved with garnet. Archaeological finds, Roman.
    No longer available
    Dim. 75,25 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #581

    Een bronzen beeld op marmeren voetstuk naar werk van Zach.

    A bronze statue on a marble stand after the work of Zach.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #214

    “Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.

    Schoolboy with bird’s nest”. Bronze sculpture after Emile Bruchon. On blackstone base. With foundery seal.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 150 / 200

Other lots in this auction

  • #22
    J. Cornélis

    “Koedoe” en “Polospeler”. Twee houtskooltekeningen. Gesigneerd.

    "Kudu" and "Polo Player". Two charcoal drawings. Signed.
    No longer available
    Dim. cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #613
    Wiskemann

    Een koffieset met melk en suikerpot. Onderaan gemerkt en genummerd.

    A coffee set with milk and sugar pot. Marked and numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. 21cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #542
    Enki Bilal

    Een lot van 7 strips door Enki Bilal. Hardcover, diverse titels, uitgeverij Dargaud. NL/FR.

    A lot of 7 comics by Enki Bilal. Hardcover, various titles, publisher Dargaud. NL/FR.
    No longer available
    Estimate: € 175 / 225
  • #262
    Valerius De Saedeleer Armand Apol

    “Winterlandschap”. Een kleurenets door Armand Apol naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd (Valerius De Saedeleer) in de plaat, gedateerd en genummerd buiten de plaat 19/250.

    "Winter Landscape". A color etching by Armand Apol after a work by Valerius de Saedeleer. Signed (Valerius De Saedeleer) in the plate, dated and numbered outside the plate 19/250.
    No longer available
    Dim. 54 x 61cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #140

    Een paar 18 kt roze gouden oorbellen bezet met twee centrale briljanten IVS samen 1,08 ct en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.

    A pair of 18 kt rose gold earrings set with two central brilliant-cut diamonds IVS totaling 1.08 ct and with diamonds weighing approximately 0.28 ct in total.
    No longer available
    Dim. 3,42 g
    Estimate: € 2100 / 2300
  • #249
    Walter Arras

    “Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Winter Landscape". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 X 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #84
    Jules Dubois

    “Beukenwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd Jules Dubois.

    "Beech wood". Oil on canvas. Signed Jules Dubois.
    No longer available
    Dim. 71 x 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #264
    Jacob Smits

    “Avondmaal”. Een ets op papier, onderaan met stempel gesigneerd.

    "Supper" translates to "Last Supper". An etching on paper, signed with a stamp at the bottom.
    No longer available
    Dim. 43 x 54cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #684
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    Een lot van twee etsen van Romain Malfliet: schuur met kar en Mariabeeldje. Beide buiten de plaat gesigneerd.

    Two etchings by Romain Malfliet: shed with cart and Holy Mary Figurine. Both signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 24 x28 en 28 x 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #438

    Bronzen handvat van een kris. Verguld en met gekleurde glazen kralen. Bali.

    Bronze handle of a kris. Gilded and decorated with colored glass beads. Bali.
    No longer available
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #248
    Christian Dior & Dominique Jassy

    Een lot van 3 zijden sjaals in verschillende uitvoeringen.

    A lot of 3 silk scarves in different designs.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #374
    Charles Mangin
    Period: Antwerpen 1892-1977

    “Jachtstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Mangin Charles.

    "Hunting still life." Oil on panel. Signed by Mangin Charles.
    No longer available
    Dim. 57 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More