Other lots in this auction
-
#111Val Saint Lambert
Een coupe van rood gedubbeld en geslepen kristal op voetstuk, versierd met een verguld decor van personages in een fries. Gemerkt.
Une coupe en cristal rouge doublé et taillé sur piédouche, ornée d'un décor doré de personnages en frise. Marquée.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 120/180 -
#543
Een tuintabouret van Chinees porselein met een Canton decor van personages, bloemen en vogels in uitsparingen.
Tabouret de jardin en porcelaine de Chine à décor de Canton de personnages, fleurs et oiseaux dans des niches.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 200/300 -
#110
Een 18 K geelgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une broche en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 15,25 gEstimate: € 650/750 -
#422
Japanse houtdruk met waterpartij.
Gravure sur bois japonaise avec pièce d'eau.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 100/150 -
#466
Een Chinees hardhouten tweedeurskastje, versierd met gesculpteerde flanken.
Un cabinet chinois à deux portes en bois dur, aux flancs sculptés.No longer availableDim. 84 x 103 x 55 cmEstimate: € 150/200 -
#158
Drie diverse massief zilveren schotels, twee met gechantourneerde randen in Lodewijk XV stijl. Keuren van Duitsland voor 835 en 830/1000., het derde met effen rand en met Nederlandse keuren, tweede gehalte.
Trois plats en argent massif divers dont deux aux bords noircis de style Louis XV. Poinçons d'Allemagne pour 835 et 830/1000, le troisième à tranche lisse et aux poinçons hollandais, deuxième titre.No longer availableDim. 845 gEstimate: € 400/450 -
#329Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014
Een reeks van drie houtskooltekeningen op papier. Allen gesigneerd.
Série de trois dessins au fusain sur papier. Tous signés.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 50/70 -
#690
Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.
Un lustre en cuivre à cinq points lumineux et décoré de boules de verre roses.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35/45 -
#50
Een 18 K geelgouden dasspeld.
Une pince à cravate en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 6,62 gEstimate: € 200/250 -
#454Marius GirardPeriod: 1927 - 2014
“Zicht op Montmartre”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
"Vue de Montmartre". Huile sur papier. Signé et daté 1963.No longer availableDim. 46 x 31 cmEstimate: € 80/100 -
#503Herend Hungary
Een zeer uitgebreid eetservies van wit porselein met veelkleurig decor van bloemen en insecten, randen met vlechtmotief in reliëf. Onderaan gemerkt. Waaronder: 1 grote soepterrine en 10 soepkommetjes, 4 groenteschalen met deksel, 3 langwerpige schotels, 1 ronde, 1 vierkante en 1 driehoekige schotel, 2 sauskommen, 4 ovale schaaltjes, 52 dessertborden, 17 kopjes en 25 ondertassen, 47 borden en 18 soepborden.
Très vaste service de table en porcelaine blanche à décor multicolore de fleurs et d'insectes, bords à motif tressé en relief. Marqué en bas. Comprenant : 1 grande soupière et 10 bols à soupe, 4 légumiers avec couvercles, 3 plats oblongs, 1 rond, 1 carré et 1 plat triangulaire, 2 saucières, 4 plats ovales, 52 assiettes à dessert, 17 tasses et 25 soucoupes, 47 assiettes et 18 assiettes creuses.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 500/800 -
#190
Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,65 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 900/1000