Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lage gebeeldhouwd hardhouten tafel met zes stoeltjes. Het blad versierd met een uitgestoken krijgsscène onder glas.
Een lage gebeeldhouwd hardhouten tafel met zes stoeltjes. Het blad versierd met een uitgestoken krijgsscène onder glas.

Een lage gebeeldhouwd hardhouten tafel met zes stoeltjes. Het blad versierd met een uitgestoken krijgsscène onder glas.

Une table basse en bois dur sculpté avec six chaises. La tablette décorée d'une scène de guerre sculptée sous verre.
Dim. Tafel H: 52 cm Stoel H: 34 cm
SKU: 3101230416.
Category: Glas.
Auction day: 1 February 2023 19:00
Catalogue #416
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #547

    Jugendstil glazen vaas, polychroom organische vorm met horizontaal strepenpatroon, lichte schade doorlopende haarlijn aan zijkanten.

    Vase en verre Art Nouveau, forme organique polychrome à motif de rayures horizontales, léger dommage, délié continu sur les côtés.
    No longer available
    Dim. h 32 x 17 b cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #558
    Val Saint Lambert

    Een paar kandelaars, onderaan gemerkt “Val Saint Lambert”.

    Une paire de bougeoirs, marqués "Val Saint Lambert" en bas.
    No longer available
    Dim. h24cm x b11cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #337

    Een heksenbol en een kandelaar van kwikglas.

    Une boule de sorcière et un bougeoir en verre au mercure.
    No longer available
    Dim. H: 46 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #548
    Kosta Boda

    Plat ronde vaas, blauw-geel-oranje mixed decor, “Kosta Boda” gemarkeerd onderaan.

    Vase rond plat, décor mixte bleu-jaune-orange, marqué « Kosta Boda » en bas.
    No longer available
    Dim. h 35 cm x b 21 cm
    Estimate: € 110 / 130
  • #327
    Römische Glashütte, Linz

    Een coupe van meerkleurig glaspasta. Oostenrijks werk. Onderaan gemerkt.

    Une coupe en pâte de verre multicolore. Travail autrichien. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #697

    Een lot van vier kleurloos glazen schenkkannen, waarbij één met geslepen ruitmotief en een andere gemerkt van Marimekko (Finland).

    Lot de quatre cruches en verre incolore, l'une à motif de diamant taillé et l'autre marquée par Marimekko (Finlande).
    No longer available
    Dim. h: 20 - 27 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #543

    Murano vaas, polychroom gekleurd, vloeiend decor.

    Vase de Murano, multicolore, décor fluide.
    No longer available
    Dim. h 37 x b 10 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #233
    Val Saint Lambert Belgique

    Vaasje blauw/koper, circa 1900, gemarkeerd “Val Saint Lambert Belgique”.

    Vase bleu/cuivre, vers 1900, marqué « Val Saint Lambert Belgique ».
    No longer available
    Dim. h17,5cm x Ø9cm
    Estimate: € 190 / 210
  • #635
    Murano

    lot 3 Murano Clowns, h32cm, h26cm, h22cm, divers kleurenpatroon.

    lot 3 Clowns Murano, h32cm, h26cm, h22cm, diverses couleurs.
    No longer available
    Dim. H: 23-33 cm
    Estimate: € 75 / 95
  • #318

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een karafje (zonder stop), een coupe, twee verschillende vaasjes, een stop een bakje en een schaaltje en een flesje met vergulde versieringen.

    Lot de cristallerie et verrerie, composé d'une carafe (sans bouchon), d'une coupe, de deux vases différents, d'un bouchon, d'un plateau et d'un plat et d'un flacon à décors en plaqué or.
    No longer available
    Dim. H: 3-22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #417

    Een modern gekleurd glazen kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd 1999 onderaan. Met dédicace “To Wilma with love”.

    Une œuvre d'art moderne en verre coloré. Signé et daté 1999 en bas. Avec dédicace "À Wilma avec amour".
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #628

    Een maquette voor een prieel naar een ontwerp uit 1867.

    Un modèle pour un belvédère d'après un dessin de 1867.
    No longer available
    Dim. h 45cm x Ø 23cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #458

    Zeldzaam Booms vaasje in blauw glas met gouden design, label “handpainted in Boom”.

    Rare vase de Boom en verre bleu à décor doré, étiquette "handpainted in Boom".
    No longer available
    Dim. h17cm x Ø14cm
    Estimate: € 110 / 130
  • #97

    Een lamp van glaspasta in art nouveaustijl met een geëtst decor van vruchten en bladeren. Naar Gallé.

    Lampe en pâte de verre de style Art Nouveau à décor gravé de fruits et feuilles. A Galle.
    No longer available
    Dim. h47cm x Ø22cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #667

    Lot bestaande uit 2 rood glazen fruitschaaltjes 2 groene vaasjes met bloementekening. 1 blauw-rood kom/vaasje.

    Lot composé de 2 coupes à fruits en verre rouge et de 2 vases verts avec dessin de fleurs. 1 bol/vase bleu-rouge.
    No longer available
    Dim. h 17 cm x Ø 17 cm, h 22,5 cm x Ø 9 cm, h 9 cm x 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #247

    Twee glaspasta vazen, waarvan één ontwerp “Tip Gallé” en één ontwerp van Carly.

    Deux vases en pâte de verre, un design "Tip Gallé" et un design de Carly.
    No longer available
    Dim. h34,5cm x Ø13cm & h24cm x Ø12cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #234
    L. Trezel

    Een set van twee art nouveau glasramen gedecoreerd in reliëf met bloemen. Gedateerd 1906 (bijgevoegde documentatie).

    Ensemble de deux vitraux Art Nouveau à décor en relief de fleurs. Daté 1906 (documentation jointe).
    No longer available
    Dim. 47 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #692

    Twee reeksen van telkens twaalf kleurloos glazen cocktailglazen.

    Deux ensembles de douze verres à cocktail en verre incolore chacun.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #287

    Een vaas van oud roze glas met decor van bloemen.

    Vase en verre vieux rose à décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #330
    Val Saint Lambert

    Twee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.

    Deux cendriers en cristal, un rose et un vert. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #515

    Een 18 karaats wit en geelgouden ring.

    Une bague en or blanc et jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 6,20 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #152
    Jules Didier
    Period: 1831-1914

    “Gezicht op de schapenstal”, olie op doek, gesigneerd.

    "Vue de la bergerie", huile sur toile, signée.
    No longer available
    Dim. h103,5cm x b78,5cm
    Estimate: € 280 / 320
  • #217

    Een diorama in veelhoekig koepeltje van glas in lood.

    Diorama dans une petite vitrine en vitrail.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #614
    Jan Hertog

    “Twee vrouwen” schilderij op papier, gemengde techniek, gesigneerd “Hertog Jan 01”.

    "Deux femmes" peinture sur papier, technique mixte, signée "Hertog Jan 01".
    No longer available
    Dim. h44,5 x b60cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #477

    Een Arita porseleinen vaas met decoratie van gouden vogels op zwarte achtergrond. Fo-hond op deksel beschadigd. Onderaan gemerkt: Saishintei, begin XXste eeuw.

    Vase en porcelaine d'Arita à décor d'oiseaux dorés sur fond noir. Chien de Fo sur le couvercle abîmé. Marqué en bas : Saishintei, début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h 69 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #524

    Een meer dan levensgroot beeld van polyester, met voorstelling van het Monster van Frankenstein.

    Une statue en polyester plus grande que nature, représentant le monstre de Frankenstein.
    No longer available
    Dim. H. 215 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #503

    Chinees porseleinen tulpenvaas met 6 openingen, blauw-wit met bloemendecor, gemarkeerd onderaan.

    Tulipier en porcelaine de Chine à 6 ouvertures, bleu et blanc à décor floral, marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h 23,5 x b 16 cm
    Estimate: € 210 / 230
  • #133
    Lodewijk Van Boeckel
    Period: 1857-1944

    Een smeedijzeren rozenstruik. Gesigneerd.

    Un rosier en fer forgé. Signé.
    No longer available
    Dim. l: 190 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #53

    Handtas van lichtbruin leder. Lichte slijtage.

    Sac à main en cuir marron clair. Usure légère.
    No longer available
    Dim. 19 x 29 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #590

    Een 18 K witgouden ring bezet met één briljant van +- 0,33 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant de +- 0,33 ct.
    No longer available
    Dim. 2,50 g
    Estimate: € 400 / 450
  • #374
    Todor Toby Trendev

    “Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.

    "Vue de Paris". Huile sur toile. Signée et datée 1973.
    No longer available
    Dim. 46 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 February 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More