Other lots in this auction
-
#230
Een 18 K witgouden ketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec un pendentif en forme de croix serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,24 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 550/600 -
#456Hereke
Een handgeknoopt zijden tapijtje.
Un tapis d’Orient en soie noué à la main.No longer availableDim. 185x120 cmEstimate: € 800/1200 -
#579
Twee Indische miniaturen met mythische taferelen.
Deux miniatures indiennes aux scènes mythiques.No longer availableDim. 21 x 5 & 18 x 7 cmEstimate: € 50/60 -
#420
Een vintage tafel uit de jaren zeventig. Gekruiste poten.
Une table vintage des années 70. Pieds croisées.No longer availableDim. 85 x 160 x 71 cmEstimate: € 60/100 -
#224Guy CambierPeriod: 1923 - 2008
“Landbouwers op het veld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Les agriculteurs dans le champ". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 33 cmEstimate: € 80/120 -
#514Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur le port". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 94 cmEstimate: € 120/200 -
#480
Een gedeeltje servies van veelkleurig Chinees porselein met Canton versiering. 14 dessertborden, een ovale schotel, een kleine schotel met oortjes, 11 kopjes en 5 schoteltjes, 2 kleinere kopjes en 6 schoteltjes (kleine letsels), een diep bordje, twee vaasjes, waarvan één hersteld. Overwegend XIXde eeuw.
Une partie de service en porcelaine de Chine multicolore à décor de Canton. 14 assiettes à dessert, un plat ovale, un petit plat à anses, 11 tasses et 5 sous-tasses, 2 petites tasses et 6 sous-tasses (petits accidents), une assiette creuse, deux vases dont un réparé. Essentiellement XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#422
Japanse houtdruk met waterpartij.
Gravure sur bois japonaise avec pièce d'eau.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 100/150 -
#303Franklin Porcelain
“The meadowland butterfly vase” & “The country garden butterfly vase”. Een paar porseleinen vazen met decors van John Wilkinson. Gemerkt. 1981.
« Le vase papillon des prairies » & « Le vase papillon des jardins champêtres ». Une paire de vases en porcelaine à décors de John Wilkinson. Marqué. 1981.No longer availableDim. H:30cmEstimate: € 40/60 -
#209Royal Vienna
Beeldje van een jongen en een meisje met een mand. Gemerkt.
Figurine d'un garçon et d'une fille avec un panier. Marquée.No longer availableDim. 23 x 25 cmEstimate: € 140/160 -
#629
Twee dekselpotjes en twee versierde vazen (H. 17,5 cm). Zuid-Oost Azië, XIXde eeuw.
Deux pots à couvercle et deux vases décorés (H. 17,5 cm). Asie du Sud-Est, XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 12 & 11 cmEstimate: € 60/80 -
#176
Een Lodewijk XV kast met vier deuren en drie laden. Maasland, XVIIIde eeuw.
Cabinet Louis XV à quatre portes et trois tiroirs. Pays mosan, XVIIIème siècle.No longer availableDim. 142x62x206cmEstimate: € 300/500