#48Een paar siervazen op voet van Brussels/Frans porselein. XIXe eeuw.
Une paire de vases sur pied en porcelaine de Bruxelles/France. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#693Een bord van Chinees porselein, versierd met een blauw-wit Wanli-decor.
#303“Staand naakt.” Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Omstreeks 1900.
#73Val St. LambertEen grote lampenvoet van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
#377“Havendienst Antwerpen”. Een bronzen plaquette op groen marmer. 1949.
#299Val St. LambertEen vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#796Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#716KirmanEen handgeknoopt wollen Perzische loper.
Un couloir persan en laine nouée main.No longer availableDim. 300 x 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#507Een paar voorstellingen van Boeddha van deels verguld brons.
Une paire de représentations de Bouddha, partiellement en bronze doré.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#433“Man met ezel”. Een groepje van terracotta.
”Homme et âne”. Un groupe en terre cuite.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30 / 40