#797Een roodgelakt Chinees barmeubel met twee deuren en met spiegelglas binnenin.
#408Vijf diverse glazen lampenkappen/lantaarns omstreeks 1920.
#370Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen in de vorm van een hart bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct en forme de coeur, serti de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et de tanzanites ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 2,66 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#92J. Petit“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#727Een Tibetaans mes van brons, versierd met een gekroond fabeldier.
#426Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#596MeshedPerzisch tapijt van wol met medaillon. Handgeknoopt. Deels verschenen.
#78Een paar gesatineerd glazen lampen met gemarmerde motieven. Frans werk.
#795Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge.
Montre de gousset en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
”Composition”. Une lithographie. Signée et datée 1975.No longer availableDim. 58 x 80 cmEstimate: € 100 / 120