#619Barokke spiegel, deels gebeitst.
#582Camiel Van Breedam“De kooi”. Een prent. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd Q/Z.
”La cage”. Une image. Signée hors planche et numérotée Q/Z.No longer availableDim. 70 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#483Een lot van drie balustervormige decoraties van gedraaid hout.
#436Een Zandjan tapijt van wol.
#303“Staand naakt.” Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Omstreeks 1900.
#430Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een centrale amethist van ± 0,50 ct. en briljantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Bague en or jaune 14 ct sertie d’une améthyste centrale de ± 0,50 ct et de petits brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 3,27 gEstimate: € 150 / 250 -
#276Een sobere gefineerde rechthoekige eettafel. Verlengbaar.
Une table dînatoire rectangulaire en bois de placage sobre. A rallonges.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#71Toiletstel van schildpad en zilver. Keuren van Mappin & Webb, omstreeks 1910.
Une garniture de toilette en écaille et argent. Poinçons Mappin & Webb, +- 1910.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#92J. Petit“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#452Een zeilbootje van filigraanwerk. Onder stolp.
Un petit voilier en filigrane sous cloche.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 30 / 35 -
#675Een zilveren slavenarmband. 925 ‰.
#783F. Delannay-Bouillon à BruxellesEen oude barometer.
Un ancien baromètre.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 100 / 120