#558Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.
#593Een messingen kandelaar op drie leeuwenpootjes.
#594Not Under command -MeteoriteEen scheepslantaarn van messing en koper.
#575Een achtarmige bronzen luchter.
#692Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.
#568Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
#675Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.
#508Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
#416Een messingen staande lamp, de voet versierd met acanthusbladeren.
#645Een halluchtertje met glazen kap in art decostijl.
#518Een bronzen hallantaarn met bolle glazen.
#615Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#538Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.
#588Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.
#488Een paar bronzen hanglantaarns met gebogen glas.
#457AnkerlichtEen metalen scheepslantaarn.
Lanterne de navire en métal.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 50
#672Frans DillePeriod: 1909 - 1983“Berglandschap met olijfboom”. Ets. Gesigneerd, gedateerd 1977, genummerd 2 en met opdracht.
Paysage de montagne avec olivier . Eau-forte. Signée, datée 1977, numérotée 2 et avec dédicace.No longer availableDim. 29,5 x 38,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#466Een 22 K geelgouden munt. 100 Dollars Canada 1978. Elizabeth II. Met certificaat en in originele etui.
#38“Poëzieles”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Gaaf.
#331Een glazen vaas met verguld disteldecor. Boheems glas.
#160Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en amethisten met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct. Et d'améthystes d'un poids combiné de + - 4 ct.No longer availableDim. 8,59 gEstimate: € 1450 / 1550 -
#64E. BraemsDrie kleine landschappen op paneel. Gesigneerd.
Trois petits paysages sur panneau. Signés.No longer availableDim. 15 x 20 & 18 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#567Een Thais houten beeldje met sporen van verguldsel.
#276Een paar gesculpteerde cabrioletfauteuils, bekleed met grijs fluweel.
Une paire de fauteuils cabxiolets sculptés, recouverts de velours gris.No longer availableDim.Estimate: € 100 / 120 -
#636Een gecapitonneerd crapaudzeteltje.
Un siège crapaud capitonné.No longer availableEstimate: € 40 / 60