Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lampje van kobaltblauw porselein met messingen montuur in de stijl van het Sèvresporselein.

Een lampje van kobaltblauw porselein met messingen montuur in de stijl van het Sèvresporselein.

Une lampe en porcelaine bleu cobalt avec une monture en laiton dans le style de la porcelaine de Sèvres.
Dim. h: 45 cm
SKU: 2408210021.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #21
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #388

    Een pelgrimsfles van witgeglazuurd Chinees porselein, versierd met een drakendecor in reliëf. Beschadiging bovenaan.

    Bouteille de pèlerin en porcelaine de Chine émaillée blanche, ornée d'un décor de dragon en relief. Haut abimé.
    No longer available
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 190 / 220
  • #189

    Een grote butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.

    Un grand miroir de majordome dans un cadre en bois patiné or.
    No longer available
    Dim. Ø: 100 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #142
    Anna Kernkamp
    Period: 1868-1947

    “Stilleven met uien en kastanjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte aux oignons et aux marrons. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 36,5 x 74,5 cm
    Estimate: € 60 / 120
  • #24

    Twee miniaturen met damesportretten, de éne van Maria Leczinska. Beide gesigneerd.

    Deux miniatures avec portraits féminins, dont une par Maria Leczinska. Les deux signées.
    No longer available
    Dim. 7 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #626

    Twee handgeknoopte Oosterse tapijtjes.

    Deux tapis d'Orient noués à la main.
    No longer available
    Dim. 146 x 102 & 255 x 65 cm
    Estimate: € 35 / 60
  • #306

    Een gesculpteerde kuipfauteuil, bekleed met tapisserie., We voegen er een Régence voetbankje,bekleed met naaldwerk aan toe.

    Un crapaud sculpté, recouvert de tapisserie. On ajoute un pouf Régence tapissé.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #389

    “Landschap”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.

    Paysage. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 13 x 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #58

    “Vrouw met hond”. Een groep van wit crackleware. Gesigneerd Lejan.

    Femme avec chien. Un groupe en craquelé blanc. Signé Lejan.
    No longer available
    Dim. l: 53,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #187

    Een paar staande kandelaars van verguld messing en zwartgepatineerd brons met telkens drie lichtpunten in de vorm van plantenranken, gedragen door putti. Op wit marmeren voetstukken.

    Une paire de bougeoirs debout en laiton doré et bronze patiné noir, chacun avec trois points lumineux en forme de vignes végétales, soutenus par des putti. Sur des bases en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #233

    Een lot bestaande uit een lage zilveren kaarsenhouder, een 800‰ zilveren lepel, een 833‰ theezeefje en een potje 830 samen 145 g. We voegen er een verzilverd kopje met schoteltje en een verzilverd montuur met hondje aan toe.

    Un lot composé d'un bougeoir bas argent, d'une cuillère en argent 800‰, d'une passoire à thé 833‰ et d'un pot 830 ensemble 145 g. On rajoute une tasse en métal argenté avec soucoupe et une monture en métal argenté avec chien.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #497

    “Vrouw met fruitmand”. Een beeld van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Op houten sokkel.

    Femme à la corbeille de fruits. Une sculpture en ivoire finement sculpté et polychrome. Sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm (z.s)
    Estimate: € 350 / 450
  • #132
    A. Vaes

    “Hoevezicht met bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.

    Vue de la ferme avec des fleurs. Huile sur toile. Signée en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 34 x 43 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More