#706& TraditionEen reeks van vier vintage Deense designlampjes van metaal in vier kleuren. Model ‘Flowerpot’, ontwerp van Verner Panton. Gemerkt.
Un ensemble de quatre lampes vintage en métal design danois en quatre couleurs. Modèle 'Flowerpot', design par Verner Panton. Signé.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#196Een verlengbare tafel, vier stoelen en twee armstoelen van gebeeldhouwd en getorst eikenhout. Slijtage aan leder.
Une table à rallonge, quatre chaises et deux fauteuils en chêne sculpté et torsadé. Maroquinerie.No longer availableDim. 77 X 140 X 99 cmEstimate: € 100 / 120 -
#136Een gefineerde mahoniehouten klapsecretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder het blad en een lade in de doucine. Met rood marmeren blad.
#89Twee wandversieringselementen op doek in de stijl van de XVIIIde eeuw. Wellicht einde XIXde eeuw. Het ene met putti, het andere met een idyllische scène. Slijtage.
Deux décorations murales sur toile dans le goût du XVIIIe siècle. Peut-être fin XIXe. L'une avec des putti, l'autre avec une scène idyllique. Usures.No longer availableDim. 74 x 51 cmEstimate: € 100 / 120 -
#556Een mahoniehouten commode in Regencestijl met drie gebogen laden.
#165Een 18 K geelgouden trouwring en een verlovingsring bezet met een fantasiesteen.
#348Twee verschillende vazen van gekleurd glas.
#393Een designvaas van beige en bruin glas.
#628Een paar bronzen kandelaars. Italië(?) omstreeks 1600.
#267Een oude Duitse legerhelm met wapen van Württemberg.
Un vieux casque de l'armée allemande avec des armoiries de Württemberg.No longer availableEstimate: € 70 / 100