#496BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#353King’s, Capodimonte“Kat met vlinder”. Een groepje van meerkleurig porselein. Signatuur van Bruno Merli. gemerkt. Zeer kleine schilfer aan het vlindertje.
Chat avec papillon. Un groupe de porcelaine multicolore. Signature Bruno Merli. Marqué. Très petit éclat sur le papillon.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#50Een parelcollier met drie rijen parels in drie kleuren en met zilveren slot.
#502J. Sorolla“Dames op het strand. Een emailschildering in twee hoogtes. Beschadiging aan één van de gezichten.
#388Een pelgrimsfles van witgeglazuurd Chinees porselein, versierd met een drakendecor in reliëf. Beschadiging bovenaan.
Bouteille de pèlerin en porcelaine de Chine émaillée blanche, ornée d'un décor de dragon en relief. Haut abimé.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 190 / 220 -
#630Een paar hoge sokkels van gebeeldhouwd exotisch hout. Rond blad versierd met een emailplaquette met veelkleurige pioenen en met een tussenblad versierd met een bloemenmotief in reliëf. Chinees werk.
Paire de hauts socles en bois exotique sculpté. Plateau rond orné d'une plaque émaillée de pivoines multicolores et d'une feuille intermédiaire ornée d'un motif floral en relief. Travail chinois.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 200 / 300 -
#562Een sobere grenenhouten boekenkast met vijf legplanken.
#397Futuritische figuur. Gipsen beeld. Monogram in de voet.
#703Een luchter van glas en koper met kristallen pendeloques in Régencestijl.
#12Jan Baptist CoomansPeriod: 1903-1984“Kapel van de Oudenberg te Geraardsbergen” & “Binnenhof”. Twee etsen, beide gesigneerd buiten de plaat en resp. genummerd 29/100 & 21/100. Vlekjes.
Kapel van de Oudenberg in Geraardsbergen & Binnenhof. Deux eaux-fortes, toutes deux signées à l'extérieur de la plaque et numérotées respectivement 29/100 et 21/100. Taches.No longer availableDim. 32?5 x 31 & 27,5 x 20 cmEstimate: € 20 / 30