Other lots in this auction
-
#512Lucien Georges MeertPeriod: °1940“La kermesse”. Gouache op papier. Gesigneerd. 1985. Met catalogus.
La kermesse. Gouache sur papier. Signé. 1985. Avec catalogue.No longer availableDim. 71 x 109 cmEstimate: € 100 / 120 -
#163“Jager en arend”. Een zamakken groep op zwart marmeren sokkel.
Chasseur et aigle. Un groupe en zamak sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#331Lladro“Gans” & “Jonge vrouw met duif”. Twee Spaanse groepjes, waarbij één van porselein en één van biscuit. Beide gemerkt onderaan.
Oie & Jeune femme au pigeon. Deux groupes espagnols, l'un en porcelaine et l'autre en biscuit. Tous deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 13 & 16,5 cmEstimate: € 45 / 65 -
#573Een moderne chromen lamp met een houten propellervliegtuig en met een kantelbare kap met zebravacht.
Une lampe chromée moderne avec un avion à hélice en bois et un abat-jour inclinable en peau de zèbre.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 190 / 230 -
#161“Chief Wolf Robe”. Bronzen beeld naar het werk van Carl Kauba. Op marmeren voetstuk. Recente geut.
Chief Wolf Robe. Sculpture en bronze d'après l'oeuvre de Carl Kauba. Sur socle en marbre. Fonte récente.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 350 / 500 -
#229T. Naes“Vissersboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateaux de pêche dans le port. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#457Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 34,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#295Een 18 K witgouden armband bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,42 ct.No longer availableDim. 6,10 gEstimate: € 650 / 700 -
#684Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Moeder met kind” & “Vissers op de kade”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
Mère avec enfant & Pêcheurs sur le quai. Deux eaux-fortes. Les deux signées à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 15,5 x 11,5 cm & 23,5 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#118“Jongen met schelp”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar een werk van Jean-Baptist Carpeaux.
Garçon au coquillage. Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après une oeuvre de Jean-Baptiste Carpeaux.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#318Twee doopjurkjes in linnen met kant-en borduurwerk, waarvan één op een zwarte lijst gepresenteerd. Begin XXste eeuw.
Deux robes de baptême en lin avec dentelle et broderie, dont une présentée sur liste noire. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 45 / 55 -
#653Een witmetalen wijnkoeler met handvatten van hoorn.
Un refroidisseur à vin en métal blanc avec poignées en corne.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 40 / 45

