Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lampje van kobaltblauw porselein met messingen montuur in de stijl van het Sèvresporselein.

Een lampje van kobaltblauw porselein met messingen montuur in de stijl van het Sèvresporselein.

Une lampe en porcelaine bleu cobalt avec une monture en laiton dans le style de la porcelaine de Sèvres.
Dim. h: 45 cm
SKU: 2408210021.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #21
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #81

    Een gebeeldhouwde barokke monstrans in stervorm en versierd met een Heilige Geest en een engeltje. Slijtage. We voegen er een altaardoek met goudbrokaat (108 x 54 cm, slijtage) aan toe.

    Un ostensoir baroque en forme d'étoile décoré d'un Saint-Esprit et d'un ange. Usure. On ajoute une nappe d'autel en brocart doré (108 x 54 cm, usure).
    No longer available
    Dim. 44 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #353
    King’s, Capodimonte

    “Kat met vlinder”. Een groepje van meerkleurig porselein. Signatuur van Bruno Merli. gemerkt. Zeer kleine schilfer aan het vlindertje.

    Chat avec papillon. Un groupe de porcelaine multicolore. Signature Bruno Merli. Marqué. Très petit éclat sur le papillon.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #615

    Een gesculpteerd notenhouten bijzettafeltje met gefineerd blad.

    Une table d'appoint en noyer sculpté avec tablette en placage.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #217
    L. Browns

    “Lijnvissertje”. Beeld van zamak op marmeren sokkel. Recente geut, draagt een handtekening.

    Pêcheur à la ligne. Sculpture en zamac sur socle en marbre. Fonte récente, porte une signature.
    No longer available
    Dim. H. 61,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #130

    Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden polsarmband.

    Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 22,15 g
    Estimate: € 400 / 500
  • Een collectie van 16 albums met postzegels, waarvan 5 van Nederland en de Overzeese gebieden, verder Indonesië, DDR, Nederland, Rwanda, Korea, Martinique, Tsjechoslowakije, Far Ör, Mozambique enz.

    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #588

    Een gefineerd houten schrijfmeubeltje met initialen ‘F.R.’ op ingelegd koperen schildje.

    Un bureau en bois plaqué avec les initiales 'F.R.' sur un écusson en cuivre incrusté.
    No longer available
    Dim. 13 x 23 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #132
    A. Vaes

    “Hoevezicht met bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.

    Vue de la ferme avec des fleurs. Huile sur toile. Signée en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 34 x 43 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #458

    Grote bowl van Imari porselein. Japan, XIXde eeuw (haarscheur in de bodem).

    Grand bol en porcelaine Imari. Japon, XIXème siècle (cheveu dans le fond).
    No longer available
    Dim. Ø 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #648

    Een paar lampjes met kwarts.

    Une paire de lampes avec quartz.
    No longer available
    Dim. h: 21 en 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #259

    “Winters zicht in de Franche-Comté”. Olieverf op paneel. Naar een werk van Robert Fernier.

    Vue d'hiver en Franche-Comté. Huile sur panneau. D'après une oeuvre de Robert Fernier.
    No longer available
    Dim. 45 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #182

    “Virgo Lactans”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw. Kleine beschadiging bovenaan.

    ”Virgo Lactans”. Huile sur panneau. XVIIème siècle. Petit dégât au dessus.
    No longer available
    Dim. 39 x 28 cm
    Estimate: € 3000 / 4000
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More