#653Een waterjuffer onder glazen stolp.
#656Sarouk MahalEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#38Een lot schaalmodellen van militaire voertuigen. Dinky Toys & Corgi Toys
#590Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant de cire sous une cloche.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#16Een decoratief stoeltje met rieten zit. Regio Namen, omstreeks 1760.
#221Een opgezette vos.
Un renard empaillé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#769Een collectie beeldjes van meerkleurig biscuit.
#440Casio & RodaniaTwee roestvrij stalen herenhorloges. Gedragen.
#262Albert Steel“Idyllische Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 21-10-78.
“Campine idyllique”. Huile sur toile. Signée et datée 21-10-78.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 120 / 200 -
#172Paul Permeke“Strand- en zeegezicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Plage et paysage marin . Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 350 / 400