Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lampvoet met een verguld bronzen Boeddha.

Een lampenvoet met een verguld bronzen Boeddha.

Un pied de lampe et un Bouddha en bronze doré.
Dim. h: 52 cm
SKU: 1012190541.
Categories: Aziatisch, Brons, Verlichting.
Auction day: 11 December 2019 19:00
Catalogue #541
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #788

    Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.

    Une lampe à suspendre en fer forgé et cape en verre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #793

    Een bolle lantaarn van brons en glas.

    Une lanterne sphérique en bronze et verre.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 440
  • #651

    Drie antieke Chinese Wajang-Golèkpoppen.

    Trois poupées Wajang-Golèk de Chine.
    No longer available
    Dim. h: ± 60 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #201
    E. Laurent

    “Vissersvrouw”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    ”Femme de pêcheur”. Une statue en bronze à patine dorée. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #604

    “Personages in een decor”. Een paar ingekleurde Chinese houtsneden.

    ”Personnages dans un décor”. Une paire de gravures sur bois japonaise.
    No longer available
    Dim. 30 x 23 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #637

    Een uit zes delen opgebouwde tulpenvaas van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit bloemendecor.

    Un vase tulipe en six pièces en porcelaine de Chine, décor fleuri bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 850 / 950
  • #683

    Een paar theekommetjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een draak en een feniks. Onderaan gemerkt: Da Qing Guangxu Nian Zhi, laat XXste eeuw.

    Une paire de bols à thé en porcelaine de Chine, décor polychrome de dragons et de phoenix. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 7,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #629
    Mercy Park Lighting

    Een lampenkap van gekleurd glas in lood. Bovenaan gemerkt. Jaren ‘60.

    Un abat-jour en verre et plomb. Marque au dessus. Années ‘60.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #643

    “Dansende Shiva”. Een bronzen beeldje.

    ”Shiva dansante”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #442

    Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.

    Un pied de lampe en chêne sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #686

    Twee grote gemberpotten van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor met florale motieven.

    Deux grands pots à gingembre en porcelaine de Chine, décoration de motifs à fleurs bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #658

    Een rond dekselpotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van hanen.

    Un petit pot à couvercle en porcelaine de Chine, décor polychrome de coqs.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #639

    Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.

    Une lanterne en bronze à motifs grecs.
    No longer available
    Estimate: € 360 / 400
  • #698

    Een schotel van Swatow-porselein, versierd met een blauw decor op celadonkleurige fond.

    Un plat de porcelaine Swatow, décoration bleu sur fond Céladon.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #221

    Een barometer van verguld brons in Lodewijk XVI-stijl.

    Un baromètre en bronze doré de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #633

    Een grote kom van Arita-porselein, versierd met een decor van figuren, bloeiende takken en vogels. Tijdperk Mei-ji.

    Un grand bol en porcelaine Arita, décor de figures, floraisons et oiseaux. période Mei-ji.
    No longer available
    Dim. Ø: 39 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #688

    Een paar vazen van Satsuma aardewerk met meerkleurig en verguld decor van personages.

    Une paire de vases en faïence Satsuma, décor polychrome doré de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #653

    Drie Chinese hoofden van aardewerk.

    Trois têtes en faïence de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #647

    Een zittende Boeddha van gebeeldhouwd hout.

    Un Bouddha assis en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #772

    Een uit acht delen opgebouwde pagode van blauw en wit Chinees porselein.

    Une pagode en huit parties en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #641

    Een plaquette van blauw-wit Chinees porselein met een Boeddhistische voorstelling in reliëf. In houten lijst.

    Une plaquette en porcelaine de Chine bleue et blanche, représentation Bouddhique en relief. Encadrement en bois.
    No longer available
    Dim. 88 x 45 cm (met lijst)
    Estimate: € 190 / 210
  • #657

    Een porseleinen tegel met Arabische geschriften en motieven in blauw op witte fond.

    Un carreau en porcelaine, écritures en arabe et motifs bleu sur fond blanc.
    No longer available
    Dim. 20 x 20 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #426

    Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.

    Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 440
  • #422
    Sciolari

    Een vintage chromen hallustertje.

    Un lustre de vestibule vintage en chrome.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #668
    Michel Hereman
    Period: 1933 - 2000

    “Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van gepatineerd aardewerk. Gemonogrammeerd.

    ”Etre post-apocalyptique”. Une statue en faïence à patine. Monogramme.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #614

    Een rechthoekige spiegel met notenhouten lijst.

    Un miroir rectangulaire à encadrement en noyer.
    No longer available
    Dim. 107 x 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #529
    Van den Broeck

    “Delirium”. Olieverf op doek. Op verso gesigneerd.

    ”Delirium”. Huile sur toile. Signature au verso.
    No longer available
    Dim. 65 x 60 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #55

    Twee verschillende 18 karaats geel gouden oorbellen bezet twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Deux différentes boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de deux diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1,00 ct.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #496
    Kazak

    Een handgeknoopt wollen karpet. Te reinigen.

    Carpette persane en laine nouée main. A nettoyer.
    No longer available
    Dim. 207 x 154 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #32

    Een plantenstaander van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.

    Un support pour plantes en faïence belge polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #708

    “Krijger”. Een beeldje van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc-de-Chine.

    ”Guerrier”. Une statue en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit Blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #665

    Een ivoren slavenarmband.

    Un bracelet esclave en ivoire.
    No longer available
    Dim. 54,37 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #128

    “Station no.1”. Een oude gietijzeren spaarpot met een brandweerwagen.

    ”Station n° 1” Une tirelire en fonte avec un camion de pompiers.
    No longer available
    Dim. l: 24 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #469

    “Zuiders landschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/99 buiten de plaat.

    ”Paysage du Midi”. Une lithographie. Signée et numérotée 60/99 hors planche.
    No longer available
    Dim. 32 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #34
    Pellegrino da Colle

    “Binnenbrengen van het vee”. Een Italiaanse gravure. Venetië, 1750.

    ”Rassemblage du bétail”. Une gravure italienne. Venise, 1750.
    No longer available
    Dim. 45 x 35 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #694
    Robert Herberigs

    Een paar composities. Olieverf op paneel. Gesigneerd op één exemplaar.

    Une paire de compositions. Huile sur panneau. Signature sur une pièce.
    No longer available
    Dim. 54 x 64 & 73 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More