#616
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#20
Een 14 karaats geelgouden vingerhoed bezet met turkoois. In originele doos.
#227
Een verguld houten engeltje op sokkel naar barok voorbeeld.
Twee drageoirs van geslepen kleurloos kristal (Eén deksel manco). Bijgevoegd een schaaltje van geslepen kristal met wit en verguld decor en op messingen voet.
Deux drageoirs en cristal incolore taillé (un couvercle manquant). Nous joignons une vasque en cristal taillé à décor blanc et doré et sur socle en laiton.No longer availableDim. h: 17 & 30 cmEstimate: € 60/100 -
#45
#153
Een driedelige art deco schouwklok in meerkeurig marmer en onyx.
#569
Een designvaas van rood Muranoglas.
#495
Een staande klok in eikenhouten kast. XVIIIe eeuw.
#579Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoeve Bij De Beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#211Delvaux
Een bordeaux lederen ceintuur met stofzakje. Maat 95.
#150
Une bague en forme de fleur en or jaune 18 ct sertie d'un diamant taille marquis d'un poids combiné de +- 3 ct.No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 2400/3000 -
#307
Encrier en porcelaine de Bruxelles en partie polychrome et dorée, à décor d'une mère et son enfant. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40/60