Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lampvoet van celadonporselein.

Een lampenvoet van celadonporselein.

Un pied de lampe en porcelaine céladon.
Dim. h: 44 cm
SKU: 2105190868.
Categories: Aziatisch, Porselein, Verlichting.
Auction day: 22 May 2019 19:00
Catalogue #868
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #872

    Een porseleinen groep van de Heilige Familie onder stolp. Gemerkt en genummerd.

    Un groupe en porcelaine représentant la Sainte Famille. Sous cloche. Marque et numéroté.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #749

    Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.

    Un haut-relief africain en ébène. “Personnages”.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #227

    Een verguld bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten met bloemvormige kapjes en centrale schelpvormige coupe van gesatineerd glas. XIXe eeuw.

    Un lustre en bronze doré à trois doubles points lumineux, capes en forme de fleur et une coupe centrale en vert satiné en forme de coquillage.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #744

    Een Chinees theeservies bestaande uit zes schoteltjes, twee reeksen van zes kopjes en een theepot. Wit met blauwe florale decoraties.

    Un service à thé chinois, comprenant six tasses, deux séries de six tasses et une théière. Le tout décoré de fleurs bleu et blanc.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #769

    Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.

    Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.
    No longer available
    Dim. h: 101 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #494

    Een Louis-Philippe koffie- en theeservies van Brussels aardewerk met blauw en verguld bloemendecor, bestaande uit een theepot, een theepot, een melkkan, suikerpot met deksel en koekjesschaal, zeven ondertassen en zes kopjes. Gaaf. Medio XIXe eeuw

    Un service à café et thé Louis Philippe en faïence de Bruxelles, décor bleu et doré de fleurs, comprenant une théière, une cafetière, un pot à lait, un sucrier à couvercle et un plat à biscuits, ainsi que sept sous-tasses et six tasses. Sans défauts. Mi XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 110
  • #875
    De Fuiseaux, Baudour

    Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.

    Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #486

    Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.

    Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #293

    Drie polychrome biscuit beeldjes. Onderaan genummerd. Een haarscheurtje aan een hals.

    Trois statuettes en biscuit polychrome. Numérotées sous la base. Un cheuveux à un cou.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #714

    Een Madonna met Kind en twee hoornvaasjes van Vieux Bruxelles. onder stolpen.

    Une Vierge à l’Enfant et deux vases cornes Vieux Bruxelles, le tout sous cloches.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #213

    Een Marie-Thereseluchter met acht lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre Marie Thérèse à huit bras, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #893

    Een koperen luchtertje met zes kaarsenhouders en twee rijen lampjes en versierd met kristallen pendeloques.

    Un petit lustre en cuivre à six bougeoirs et deux rangées de lampes, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #231

    Een verguld koperen luchter met acht lichtpunten in Empirestijl.

    Un lustre en cuivre doré à huit points lumineux. Style Empire.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #234

    Een luchter van koper en glas met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en cuivre et verre à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #903

    Een klein sac-a-perlesluchtertje.

    Un petit lustre sac-à-perles.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #224

    Een paar gesmeed koperen luchtertjes met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Une paire de lustres en fer forgé à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 en 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #713

    Een staande Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.

    Un Bouddha en bois polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 167 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #217

    Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.

    Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #454
    Capo di Monte

    Een multichroom porseleinen beeld van twee spelende jongens. Gemerkt.

    Une statue en porcelaine polychrome, représentant deux garçons qui jouent.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #901

    Een klein koperen luchtertje met zes lichtpunten.

    Un petit lustre en cuivre à six points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #208

    Een smeedijzeren luchter met zeven lichtpunten, versierd met glazen kralen, geslepen glazen bloemen en vegetatieve motieven.

    Un lustre en fer forgé à sept points lumineux, décoration de perles en verre, fleurs en verre taillé et motifs végétaux.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #248

    Een sac-a-perlesluchter met glazen kralen.

    Un lustre sac-à-perles à perles en verre.
    No longer available
    Dim. l: 75 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #238

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #891

    Een vijfarmig koperen luchtertje.

    Un petit lustre à cinq bras en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #580

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants Princess Cut ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 17,90 g
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #223
    Delvaux

    Een donkerrode lederen handtas met bijpassende geldbeugel. Met stofzak.

    Un sac à main en cuir rouge profond et porte-monnaie assorti. Avec sac anti-poussières.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 600
  • #165

    Een 18 karaats wit gouden zegelring met initiaal C.

    Une chevalière en or blanc 18 ct, initiale C.
    No longer available
    Dim. 5,81 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #110

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,54 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,54 ct.
    No longer available
    Dim. 4,49 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #824
    M Langaskens

    ‘Vioolspeelster’. Een ets op papier.

    ”La joueuse de violon”. Une eau-forte sur papier.
    No longer available
    Dim. 42 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #685

    Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en or de deux couleurs 18 ct.
    No longer available
    Dim. 16,80 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #910

    Een set van vier verschillende kleurloze karaffen.

    Un lot de quatre carafes différentes incolores.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #561

    Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in cartouches.

    Une paire de vases en porcelaine chinoise polychrome, décor de personnages en cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #226

    Een Georgian breakfront bibliotheek met onderaan drie grote laden en een uitschuifbaar schrijfblad, geflankeerd door twee laden en twee paneeldeuren. Bovenaan vier gevitreerde deuren. Engels werk.

    Une bibliothèque anglaise breakfront à trois grands tiroirs en dessous, une tablette coulissante flanquée de deux tiroirs et portes panneaux. Au dessus quatre portes à vitres.
    No longer available
    Dim. 218 x 210 x 51 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #497

    Een modern bronzen kunstwerkje op plexiglazen sokkeltje

    Une oeuvre d’Art moderne en bronze sur support en plexi.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #404
    Jozef Mous
    Period: 1896-1968

    “Havenzicht” en “Arbeider”. Twee tekeningen op papier. Beide Gesigneerd.

    ”Vue portuaire” & “ Ouvrier”. Deux dessins sur papier. Signés.
    No longer available
    Dim. 23 x 33 & 13 x 17 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #898

    Twee verschillende messingen kandelaars.

    Deux candélabres différents en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 30 / 35
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More