Similar lots by type
-
#221“Kind met kat”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel naar een werk van Auguste Moreau.
“Enfant et chat”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre d’après une oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. l: 69 cmEstimate: € 200 / 240 -
#198Edouard DrouotPeriod: 1859 - 1945“Boerin met os”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Paysanne et boeuf”. Groupe en bronze à patine brune. Signé.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 650 / 750 -
#814Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120 / 200 -
#809Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.
Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#801Een koperen buitenlantaarn.
Lanterne de jardin en cuivre.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#702Een bronzen schouwpendule in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw. Zonder sleutel.
Une pendule de cheminée en bronze style Napoléon III. XIXième siècle. Sans clé.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#819Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.
Lanterne de vestibule en cuivre rouge et verre. Un verre manque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#201Henri Louis LevasseurPeriod: 1853 - 1934“Gloire au travail”. Een groep van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
“Gloire au travail”. Groupe en bronze à patine foncée. Signé.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#470Een art deco luchtertje van verchroomd metaal met vijf zeshoekige glazen kapjes.
Un petit lustre style Art Déco en métal chromé à cinq bras avec abats jours en verre hexagonales.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 60 / 100 -
#490Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.
Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 220 / 280 -
#808Een luchter van Venetiaans glas.
Lampadaire en verre de Venise.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60 / 80 -
#217Emmanuel VillanisPeriod: 1858 - 1914“Rebecca au puits”. Een bronzen buste met meerkleurig patina. Gesigneerd en met gieterijstempel.
“Rebecca au puits”. Buste en bronze à patine polychrome. Signé et avec cachet de fonderieNo longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 420 / 500 -
#510Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.
Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 220 / 280 -
#816Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.
Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#810Een verzilverd koperen luchter met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques met twee bijpassende appliques.
Un lustre en cuivre argenté à cinq points lumineux et pendeloques en cristal, et deux appliques assorties.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#833“Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.
“Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 3000 / 3200 -
#565Een koperen luchter met een centrale glazen coupe en zes lichtpunten in twee niveaus met glazen kapjes.
Un lustre en cuivre avec une coupe centrale en verre et six luminaires avec abats jours en verre en deux niveaux.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 300 / 500 -
#817Een hanglantaarn van brons en glas met een Griekse rand.
Lanterne en bronze et verre avec bordure à la grecque.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 250 / 300 -
#588Een paar rococokandelaars van messing. Frankrijk, omstreeks 1750.
Deux chandeliers en laiton style Rococo. France, ± 1750.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 220 / 260 -
#804Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#807Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#207Emmanuel VillanisPeriod: 1858 - 1914“Seule”. Een bronzen buste met meerkleurig patina. Gesigneerd en met gieterijstempel: Société des Bronzes Paris.
“Seule”. Buste en bronze à patine polychrome. Signé et avec cachet de la fonderie: Société des Bronzes Paris.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 480 / 550 -
#364CarrelliEen designlampvoet van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
Un pied de lampe design en faïence polychrome. Porte une marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#424Een lot van drie aardewerken kruikjes.
Un lot de trois cruches en faïence.No longer availableDim. H: 12 cm -18 cmEstimate: € 20 / 40
Other lots in this auction
-
#728Een paar art deco boekensteunen van meersoortig marmer.
Une paire de serre-livres en marbre de différentes sortes.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#471Twee paar borden van Imariporselein, waarbij één paar met landschapsdecors.
Deux paires d’assiettes en porcelaine d’Imari dont une paire à décor de paysages.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#834“Badend naakt”. Een bronzen tuinbeeld. We voegen er een gietijzeren staander aan toe.
“Nu baignant”. Une statue de jardin en bronze. Nous ajoutons un support en fer forgé.No longer availableDim. h: 119 cm (beeld)Estimate: € 400 / 600 -
#354Dries Van Den BroeckEen lot van zes portretten, waarvan vijf litho’s en een potloodtekening.
Lot de six portraits dont cinq lithos et un dessin en crayon.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#613Een Afrikaans houten masker. Bembe, D.R.Congo.
Un masque africain en bois. Bembe, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 140 -
#815Een trumeau van hout en zwart en goudgepatineerd plaaster, versierd met druivenranken. Lichte beschadigingen. Begin XXe eeuw.
Trumeau en bois et plâtre noirci et doré à décor de vignes. Petits accidents. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 172 x 96 cmEstimate: € 150 / 200 -
#413Val St. LambertEen asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 20 / 25 -
#168Friedrich Goldscheider“De waard”. Beeld van meerkleurig pijpaarde. kleine restauratie en één manco. Gesigneerd. XIXde eeuw.
“Le patron”. Sculpture en terre de pipe polychrome. Petite restauration et un manquant. Signée, XIXe siècle.No longer availableDim. H 54 cmEstimate: € 180 / 240 -
#57“Napoleon en de juwelen van het keizerrijk”. Ed. Mercatorfonds.
“Napoléon en de juwelen van het Keizerrijk”. Ed. Mercatorfonds.No longer availableEstimate: € 20 / 22 -
#4Zes verschillende camees met damesportretten. In etui.
Six camées différents aux portraits de femmes. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#55Een 18 karaats wit en geel gouden aart nouveau broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en parels. In originele doos.
Broche art nouveau en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,30 ct det de perles. Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. 4,22 gEstimate: € 250 / 350 -
#625Een gynaecologische tafel. Jaren ‘60.
Une table d’examen gynécologique. Années ‘60.No longer availableDim. H: 90 cm B: 120 cmD: 49 cmEstimate: € 100 / 140

