Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lampvoet van geblazen meerkleurig Muranoglas.

Een lampenvoet van geblazen meerkleurig Muranoglas.

Un pied de lampe en verre soufflé polychrome. Murano.
Dim. h: 41 cm
SKU: 2901190818.
Categories: Glaswerk, Verlichting.
Auction day: 30 January 2019 19:00
Catalogue #818
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #76

    Een bronzen luchter met vier lichtpunten, getooid met bloemvormige glazen kapjes. Begin XXe eeuw.

    Un lustre en bronze à quatre points lumineux, décoration de coupes en verre en forme de fleurs. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 108 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #27

    Een sierstuk van glas en kristal in de vorm van een bloem. Italiaans werk.

    Une pièce de décoration en verre et cristal en forme de fleur. Travail italien
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #395

    Een verzilverde ronde lantaarn.

    Une lanterne ronde argentée.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #840

    Een kleine ovale tafelvitrine, versierd met parketwerk en verguld bronsbeslag.

    Une petite vitrine de table ovale, décoration de parquet et montures en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm; l:60 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #756

    Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.

    Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 110
  • #71

    Een vaas van tweekleurig glas met een handgeschilderd decor van geëmailleerde bloemen. Omstreeks 1900.

    Un vase en verre bicolore, décor émail peint à la main de fleurs. +- 1900.
    No longer available
    Dim. h; 36 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #857

    Een sac-à-perles in vijf niveaus.

    Un sac-à-perles en cinq niveaux.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #211

    Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveau en versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.

    Une paire de girandoles en bronze à huit points lumineux en deux niveaux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #824

    Een kleine verzilverde bollantaarn.

    Une lanterne sphérique argentée.
    No longer available
    Dim. l: +- 63 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #227

    Een paar chromen lampen in art decostijl met glazen bollen in de voet.

    Une paire de lampes en chrome, style Art Déco, boules sphériques aux pieds.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #428

    Een schemerlamp, gedragen door een aardewerken aap.

    Une lampe portée par un singe en faïence.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #221

    Een paar bronzen girandoles met telkens zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #621

    Een glazen fallus ofte lingam.

    Un phallus en verre dit lingam.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #812

    Een bronzen luchter met tien lichtpunten.

    Un lustre en bronze à dix points lumineux.
    No longer available
    Estimate: € 280 / 340
  • #865

    Een paar olielampen van opaalglas met afbeeldingen van Napoleon en Marie-Louise en op zamakken voeten. Zonder glazen. XIXe eeuw.

    Une paire de lampes à huile en verre opale, représentations de Napoléon et Marie-Louise, sur pieds en régule.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #630

    Een vaas van rode glaspasta, stijl Murano.

    Un vase en pâte de verre rouge style Murano.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #867

    Een tienarmige Venetiaanse luster van metaal en glas, versierd met kristallen pendeloques

    Un lustre vénitien à dix bras en métal et verre, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #17

    Een paar twee-armige appliques van koper in barokke stijl.

    Une paire d’appliques à deux bras en cuivre, de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #650

    Twee tafelstukken van zilvergepatineerd metaal met telkens vier kaarsenhouders.

    Deux décorations de table en métal argenté avec 4 bougeoirs chacune.
    No longer available
    Dim. diam: 32 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #849

    Een set van zes likeurglaasjes met karaf op een dienblad. Interbellum.

    Un ensemble de six verres à liqueur avec une carafe sur plateau.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #842

    Een paar antieke achthoekige glazen vazen met een blauwe koordversiering.

    Une paire de verres en verre octogonale, décor de corde bleue.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #631

    Een vaas van geel glaspasta met een mirafioredecor.

    Un vase en pâte de verre jaune, décor millefleurs.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #899

    Een industriële hanglamp met twee lichtpunten.

    Une lampe industrielle à deux points lumineux.
    No longer available
    Dim. l: 62 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #655

    Een vaas in rode glaspasta.

    Un vase en pâte de verre rouge.
    No longer available
    Dim. h : 34 cm
    Estimate: € 65 / 75

Other lots in this auction

  • #654
    Corneille

    Een lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.

    Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.
    No longer available
    Dim. 67 x 56 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #248

    Een kandelaartje gedragen door een engel.

    Un petit candélabre porté par un ange.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #667

    Twee glazen snuffbottles, waarbij één met een rood reliëfdecor van een draak, en het andere met een handgeschilderd decor van krijgers.

    Deux flacons en verre, dont un au relief rouge dragon et l’autre décor peint à la main de guerriers.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 6,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #135

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten wit en zwart met een gezamenlijk gewicht van ± 1,08 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles sertie de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 1,08 ct.
    No longer available
    Dim. 4,73 g
    Estimate: € 850 / 950
  • #791

    Een gevarieerd lot tin, bestaande uit zoutstrooiers, trechters, kandelaars, pollepels, enz.

    Un lot d’étain, comprenant des salières, candélabres, louches, etc.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #484
    Jack Goderis
    Period: 1916 - 1971

    “Volk op het strand”. Gouache op papier. Gesigneerd.

    ”Des gens à la plage”. Gouache sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 26 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #562

    “Roze compositie met vogels.” Gemengde techniek.

    ”Composition rose et oiseaux”. Techniques mixtes.
    No longer available
    Dim. 48 x 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #809
    Dante

    “Zittend naakt”. Houtsculptuur. Gesigneerd en gedateerd 1994. Op bijpassend sokkeltje.

    “Nu assis”. Une sculpture en bois. Signée et datée 1994. Suc socle assorti.
    No longer available
    Dim. h: 115 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #459
    Desutter

    “Landschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    “Paysage”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #410

    Een houten regulateur, bovenaan gesierd met een paard.

    Un régulateur en bois, le dessus orné d’un cheval.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #772

    Een ets van Antwerpen met zicht op de toren van de kathedraal. getekend Hebbelinck en genummerd buiten de plaat .

    Une eau-forte, Anvers et vue sur la tour de la cathédrale. Signée Hebbelinck et numérotée hors planche.
    No longer available
    Dim. B: 31 cm; H 47 cm
    Estimate: € 42 / 50
  • #835

    Een gesculpteerd houten wandspiegel.

    Un miroir en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 65 / 80
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More