Similar lots by type
-
#697
Een balustervaasje en een dekselvaasje van Cantonporselein.
Vase balustre et potiche en porcelaine de Canton.No longer availableDim. h: 30 & 33 cmEstimate: € 60/80 -
#644
“Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.
“Femmes sur un pont”. Réédition d’une gravure sur bois japonaise par Utamaro.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 10/120 -
#749
Vier aardewerken netsukes in de vorm van wijzen. Achteraan gemerkt. Eén handje manco, eentje beschadigd.
Quatre netsukes en faïence sous forme de sages. Marque au dos. Une petite main manquante, et une pièce avec dégâts.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 40/60 -
#617
Een paar grote ijzeren wandlantaarns met muurbevestiging.
Paire de grandes lanternes murales en fer.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 850/1000 -
#693
Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Candélabre d’église en laiton de style baroque.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 180/220 -
#602
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420/460 -
#609
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400/450 -
#634
Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360/400 -
#639
Een bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten. Centraal een grote gekleurde glazen coupe. We voegen er vier glazen kapjes in dezelfde stijl aan toe. (Waarvan één met kleine schilfer)
Lustre en bronze à trois double lumières. Coupe centrale en verre multicolore. Nous ajoutons quatre abat-jour en verre dans le même style (dont un avec éclat).No longer availableDim. h: +/- 100 cmEstimate: € 300/400 -
#775
Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#690
Een staande lamp van onyx en messing.
Lampadaire en onyx et laiton.No longer availableDim. h: 168 cmEstimate: € 30/50 -
#688
Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.
Une boîte à couvercle/support pour le cou en porcelaine en forme d’un enfant qui dort.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 60/80 -
#622
Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200/300 -
#782
Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#628
Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
Paire de lanternes en fonte et cuivre.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 1000/1200 -
#799
“Koppel in traditionele klederdracht”. Een beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Oost-Europees werk.
”Couple avec des habits de période”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30/50 -
#733
Twee hoornvaasjes en een Madonna met Kind van Brussels porselein. XXe & XIXe eeuw.
Deux cornets et une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/70 -
#798
Een emmertje van Frans porselein met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Petit seau en porcelaine française à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 25/35 -
#647Hutschenreuter
Eetservies van wit porselein met vergulde en verzilverde reliëfrand. Theepot, sauskom, bowl, dienblad, suikerpot, melkpot, groenteschaal, 11 grote borden, 18 kleine borden, 11 kopjes en 12 schoteltjes. Onderaan gemerkt.
Service à dîner en porcelaine blanche à décor doré et argenté. Théière, saucière, bol, plateau, sucrier, pot à lait, légumier, 11 assiettes, 18 assiettes à dessert, 11 tasses et 12 soucoupes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#761
Een hallantaarn met gesatineerde en geslepen coupe en versierd met ramskoppen.
Lanterne de vestibule avec coupe satinée et taillée, décorée de têtes de bélier.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 200/240 -
#709
Een lotje van twaalf porseleinen beeldjes, waarbij enkele kerstversieringen
Lot de douze statuettes en porcelaine dont quelques décorations de Noël.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#632
Een ronde bronzen hanglantaarn.
Lanterne de vestibule ronde en bronze.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 260/300 -
#755
Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Candélabre lourd en métal. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 60/80 -
#744
Vijf gesculpteerde eendjes van verschillende soorten mineralen. Chinees werk.
Cinq petits canards en différentes sortes de minéraux. Travail chinois.No longer availableDim. l: 8 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#273
Een pop met porseleinen hoofdje.
Poupée à la tête en porcelaine.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100/120 -
#520
Een antieke notenhouten koffer op sledepoten.
Coffre en noyer ancien sur pieds patins.No longer availableDim. 33 x 40 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#1Val St. Lambert
Een vogeltje van paars kristal. Gemerkt.
Petit oiseau en cristal pourpre. Avec marque.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 30/40 -
#620
Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. 215 x 120 x 55 cm cmEstimate: € 200/300 -
#25
Een 14 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,60 ct.
Bague en or blanc 14 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 2,39 gEstimate: € 400/500 -
#400
Een lot van vijf paar manchetknopen en een dasspeld met originele doosjes, evenals twee speldjes, waarvan één van vermeil.
Lot de cinq paires de boutons de manchettes et une épingle à cravate dans leurs boîtes d’origine, ainsi que deux épingles dont une en vermeil.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#317
Een jardinière van meerkleurig porselein. in de vorm van een coupe met bloemen, gedragen door twee engelen. Achteraan gemerkt ‘R.B’.
Jardinière en porcelaine polychrome en forme de coupe fleurie portée par deux angelots. Marque au verso R.B.No longer availableDim. 29 x 42 cmEstimate: € 130/180 -
#760
Een gefineerd mahoniehouten kaarttafeltje met vilten blad.
Table à jeux en placage d’acajou, tablette recouverte de feutre.No longer availableDim. 42 x 78 cmEstimate: € 50/80 -
#50
Een topaas van 12 ct.
Topaze de ± 12 ct.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 200/300 -
#551
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en langlevenstekens.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de calligraphie.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 150/180 -
#523
Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
Paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor de fleurs bleu et blanc.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/140 -
#215
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met een diamant van +/- 0,35 ct. en een diamantbaguette van +/- 0,10 ct.
Pendentif en or blanc 18 K, serti d’un diamant de ca 0,35 ct et d’une baguette de ca 0,10 ct.No longer availableDim. 2,25 gEstimate: € 450/550