#630Napoléon III tweedeurs vitrine, ingelegd met geel koper in de geest van Boulle. Letsels aan het koper, barstjes in de zijpanelen. XIXde eeuw.
Vitrine à deux portes Napoléon III incrustée de cuivre jaune dans le goût de Boulle. Dégâts aux cuivres, fissures dans les côtés. XIXe siècle.No longer availableDim. 136 x 100 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#516MehravanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#95Een 14 karaats geel gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met turkoois.
Un collier en or jaune 14 carats avec pendentif et boucles d'oreilles assorties serties de turquoise.No longer availableDim. bruto: 4,42 gEstimate: € 150 / 200 -
#27ChristofleEen mosterdpot met lepeltje van verzilverd metaal en kristal. Onderaan gemerkt.
Un pot à moutarde avec une cuillère en métal argenté et cristal. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 12,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#710MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Cavalier . Une statue en bronze sur un socle en marbre vert. Fonte posthume.No longer availableDim. 60 x 57 cmEstimate: € 300 / 400 -
#362Een paar kuipfauteuils met cannage.
#346Een smeedijzeren design hanglamp met twee lichtpunten.
Une suspension design en fer forgé avec deux points lumineux.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 40 / 60