#6Een bronzen luchtertje met zes lichtarmen.
#706Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#264“Paardenkoets in een dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
“Carrosse dans un village”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#134L. Voets“Boerenerf”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Basse-cour . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 41 x 54 cmEstimate: € 50 / 80 -
#516MehravanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#698BvlgariEen armband van struisvogelleder. In doosje.
#196Een tweeledige houten hoekvitrine.
#27ChristofleEen mosterdpot met lepeltje van verzilverd metaal en kristal. Onderaan gemerkt.
Un pot à moutarde avec une cuillère en métal argenté et cristal. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 12,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#26Een witgepatineerd boudoirstoeltje met blauw fluwelen bekleding.
#506Een boekenkast met twee gevitreerde deuren in Chippendalestijl.
#100Twee 22 karaats geel gouden munten. King George V. Gold Sovereign 1914 en 1918.
#608Een grote plaquette van Chinees porselein met meerkleurig decor van een bloeiende pioenenstruik en vlinders. Gemerkt.
Une grande plaque en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un buisson de pivoines en fleurs et de papillons. Marquée.No longer availableDim. 105 x 93 cm (met kader)Estimate: € 420 / 480