#362Een paar kuipfauteuils met cannage.
Paire de fauteuils à sièges baquets cannées.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#84Twee barokke meubelpaneeltjes van gebeeldhouwd, verguld en gepolychromeerd hout.
#763Een witgelakt metalen vintage hanglamp.
#105Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
Une broche en or jaune 18 carats sertie d'un camée.No longer availableDim. bruto: 19,13 gEstimate: € 200 / 250 -
#176Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
#656Sarouk MahalEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#501Een paar Chinese bronzen vaasjes, versierd met draken. Onderaan gemerkt.
#510Een Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
#387Een armstoel in Lodewijk XV-stijl met blauwe stoffen bekleding.
#376Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Grand candélabre en métal, monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30 / 40