Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lampvoet van opengwerkt wit porselein.

Een lampenvoet van opengewerkt wit porselein.

Un pied de lampe en porcelaine blanche ajourée.
Dim. h: 72 cm
SKU: 2710200357.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #357
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #393

    Een lot van veertien kopjes van vieux Paris/ Bruxelles met namen in groen. Met zeven ondertasjes. XIXe eeuw.

    Un lot de quatorze tasses du vieux Paris / Bruxelles avec des noms en vert. Avec sept soucoupes. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #309

    Een reproductie van affiche van de Red Star Line naar Henri Cassiers.

    Une reproduction de l'affiche Red Star Line d'après Henri Cassiers.
    No longer available
    Dim. 49 x 68 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #206

    Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.

    Petite vitrine art déco avec deux petite portes sur les côtés décorées de marquetterie fleurie.
    No longer available
    Dim. 125 x 125 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #74
    Herman Grieten
    Period: 1902 - 1969

    “Zicht op de Kalmthoutse heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de la Kalmthoutse heide . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 70 x 55 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #761

    Een vintage kunststof hanglamp. Jaren ‘60.

    Une suspension vintage en plastique. Années 1960.
    No longer available
    Dim. Ø: 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #735

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Carpette persane en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 208 x 138 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #75

    Een 18 karaats wit gouden ketting en hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct. en een Australische parel van 11-12 mm. Met certificaat.

    Un collier et un pendentif en or blanc 18 carats sertis de brillants d'un poids combiné de + - 0,18 ct. Et une perle australienne de 11-12 mm. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. 4,14 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #321

    Een aardewerken tapkraan met meerkleurig bloemendecor, bovenaan getooid met een adelaar. Tijdperk Art nouveau. (Kranen recenter).

    Un robinet en faïence à décor floral multicolore, surmonté d'un aigle. Epoque Art Nouveau. (Robinets plus récents).
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #474

    “Landschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening achteraan ‘Beer’ en 1985.

    Paysage . Huile sur toile. Signée au dos de Beer et 1985.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #428
    Atlas Uitgeverij

    Een reeks van 18 modelauto’s op schaal 1/43. In presenteerrekje, met begeleidende folders en dvd. Enkele spiegeltjes en een koplampje manco.

    Une série de 18 modèles réduits de voitures à l'échelle 1/43. Dans un présentoir, avec brochures et DVD d'accompagnement. Quelques rétroviseurs et un phare défectueux.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 120
  • #705

    Een groengepatineerd gietijzeren vogelbad met schelpvormig bassin en twee vogeltjes.

    Bain d'oiseaux en fonte patinée verte avec bassin en forme de coquille et deux oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #543

    Een paar Chinese balustervazen van meerkleurig en verguld Cantonporselein. Kleine restauratie aan de rand.

    Paire de vases balustres chinois en porcelaine de Canton multicolores et dorés. Petite restauration sur la tranche.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More