#120Een 18 karaats geel gouden schakelketting met hanger ook gemonteerd als broche bezet met malachiet.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats avec pendentif également montée en broche sertie de malachite.No longer availableDim. 47,97 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#532Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Kapelletje in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chapelle en hiver . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 62 x 78 cmEstimate: € 120 / 200 -
#535Een paar gefineerde bijzetkastjes in Empirestijl met een deur, een lade en een marmeren blad.
Paire d'armoires latérales en placage de style Empire avec une porte, un tiroir et un dessus en marbre.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 360 / 380 -
#327Een oude bureaulamp met metalen voet en bakelieten kap.
#286Een paar tuintafeltjes van witgepatineerd gietijzer.
Quelques tables de jardin en fonte patinée blanche.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 150 / 180 -
#369Een oude met linnen beklede paspop op houten voet.
#35Pontiac Swiss MadeEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 16,35 gEstimate: € 240 / 300 -
#223Een paar boekensteunen, versierd met een gestileerde mopshond en kat.
#362Een paar kuipfauteuils met cannage.
Paire de fauteuils à sièges baquets cannées.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#545Een boekenkast op tapse poten met drie legplanken en onderaan twee paneeldeurtjes.
Bibliothèque sur pieds gaines et avec trois étagères. Le bas à deux portes pleines.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#396Een staande lamp van onyx en messing.
Lampadaire en onyx et laiton.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#239“Charles X”. Een terracotta buste.
Charles X . Un buste en terre cuite.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 300 / 500