Similar lots by type
-
#270Een parelcollier van zoetwaterparels met zilveren slot.
Collier de perles d’eau douce à fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 220 / 240 -
#210Een 18 karaats geelgouden armband met geweven motief.
Bracelet en or jaune 18 ct à motif tissé.No longer availableDim. 26,60 gEstimate: € 600 / 700 -
#480Een halssnoer met schijfjes zoetwaterparels.
Collier aux parties de perles d’eau douce.No longer availableEstimate: € 360 / 400
Other lots in this auction
-
#244Paul SmoldersPeriod: 1921 - 1997“Meisje in het rood”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.
”Jeune fille en rouge”. Huile sur carton d’artiste. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 120 / 160 -
#112Frans Van GenesenPeriod: 1887 - 1945“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#514“Meisjes met bloemen”. Olieverf op doek.
”Filles et fleurs”. Huile sur toile.No longer availableDim. 24 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#789Een gefineerde spiegel in Empirestijl.
Un miroir style Empire. Bois de placage.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#610Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,70 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,88 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,70 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,88 ct.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#146Een gebogen Engelse commode van mahoniehoutfineer met drie grote en twee kleine laden.
Une commode courbée en bois de placage acajou à trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. b: 106 cmEstimate: € 200 / 240 -
#670Dinh VanTwee zilveren ringen. 925 ‰.
Deux bagues en argent. 925 ‰.No longer availableDim. 14,86 gEstimate: € 50 / 100 -
#281Een lot van acht bronzen voorwerpen/ bodemvondsten.
Un lot de huit objets/trouvailles en bronze.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#481Een lot zeeschelpen, bestaande uit twee zeeslakken en een dubbele schelp.
Un lot de coquillages de mer, comprenant deux escargots de mer et une double coquille.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#194“Damesportret Isabelle Meyers”. Olieverf op doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.
”Portrait de femme Isabelle Meyers”. Huile sur toile. Ecole belge, début XIXème siècle.No longer availableDim. 104 x 89 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#296Een koperen luchter met acht lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre à huit bras en cuivre, pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#643“Dansende Shiva”. Een bronzen beeldje.
”Shiva dansante”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 80

