Similar lots by type
-
#210Een 18 karaats geelgouden armband met geweven motief.
Bracelet en or jaune 18 ct à motif tissé.No longer availableDim. 26,60 gEstimate: € 600 / 700 -
#480Een halssnoer met schijfjes zoetwaterparels.
Collier aux parties de perles d’eau douce.No longer availableEstimate: € 360 / 400 -
#270Een parelcollier van zoetwaterparels met zilveren slot.
Collier de perles d’eau douce à fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 220 / 240
Other lots in this auction
-
#50Een 18 karaats geel gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Broche en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 11,26 gEstimate: € 250 / 350 -
#529Van den Broeck“Delirium”. Olieverf op doek. Op verso gesigneerd.
”Delirium”. Huile sur toile. Signature au verso.No longer availableDim. 65 x 60 cmEstimate: € 160 / 180 -
#443Een grote kandelaar van gebeeldhouwd hout in barokke stijl.
Un grand candélabre en bois sculpté de style Baroque.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 60 / 70 -
#552“Elegante jonge dame”. Olieverf op doek.
”Jeune femme élégante”. Huile sur toile.No longer availableDim. 100 x 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#679Jef De PauwPeriod: 1999-1930“Winters dorpsgezicht in het Waasland”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de village hivernale en Pays de Waes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#374Een gevarieerd lot boeken van rond 1900, bestaande uit gidsen over diverse landen, kunst, literatuur, geschiedenis, enz. Overwegend Nederlands- en Franstalige uitgaven.
Un lot de livres, +- 1900, comprenant des guides, art, histoire… La plupart en Neérlandais et Français.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#61Een kleurloos kristallen kelkvaas in een bronzen montuur, versierd met drie kariatiden en op een zwart marmeren voet.
Un vase calice en cristal incolore dans une monture en bronze, décoration de trois cariatides et socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#550Een gesculpteerde buffetkast met centraal twee gestoken deurtjes en een spiegel en langs weerskanten een gevitreerd deurtje op getorste zuiltjes.
Grand buffet en chêne sculpté avec deux petites portes sculptées centrales et un miroir, vers les côtés une petite porte vitrée sur des colonnettes torsadées.No longer availableDim. 198 x 230 x 44 cmEstimate: € 200 / 240 -
#578Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen en vogels
Une paire de pots à gingembre en porcelaine à décor bleu sur blanc de pivoines et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 150 / 160 -
#302Alex Van Cuyck“Brug over de Nete te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pont au dessus de la Nèthe à Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#190Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een schelp bezet met een parel.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en forme d’une coquille sertie d’une perle.No longer availableDim. 13,55 gEstimate: € 300 / 500 -
#462LiebigEen gemengd lot Chromo’s en postkaarten.
Un lot de Chromos et de cartes postales.No longer availableEstimate: € 40 / 60

