#210
Een 18 karaats geelgouden armband met geweven motief.
#480
Een halssnoer met schijfjes zoetwaterparels.
#270
Een parelcollier van zoetwaterparels met zilveren slot.
Collier de perles d’eau douce à fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 220/240
#176
Een Engelse mahoniehouten D-end table met neerklapbare zijkanten.
#280
Een 18 karaats geel gouden hanger met bijpassende oorbellen bezet met een diamant van ± 0,65 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct et paire de boucles d’oreilles assorties sertis d’un diamant de ± 0,65 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 8,76 gEstimate: € 800/1000 -
#370
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen in de vorm van een hart bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct en forme de coeur, serti de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et de tanzanites ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 2,66 gEstimate: € 1000/1200 -
#644
Een klein barmeubeltje in de vorm van een bierton.
Un petit meuble de bar sous forme de fût.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 30/50 -
#500Juvenia
Een 18 karaats geel gouden horloge met geel gouden polsband.
#412
#91
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld. Niet gesigneerd.
Rechthoekige spiegel met vergulde lijst. Kleine letsels.
#455
#69Armand JamarPeriod: 1870-1946
“l’Enfer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1937.
”l’Enfer”. Huile sur toile. Signée et datée 1937.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 100/150 -
#57
Een paar XVIIIe eeuwse bronzen schijfkandelaars.
#170
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,39 ct. Couleur F. VS1.No longer availableDim. 13,84 gEstimate: € 1800/2000