Other lots in this auction
-
#495
Een kromzwaard met fijn gedecoreerd verzilverd metalen handgreep en schede.
Un cimeterre à poignée et fourreau en métal argenté finement décoré.No longer availableDim. l: 69 cmEstimate: € 200 / 240 -
#534
Een gebeeldhouwde armstoel in Louis-XIII-stijl.
Fauteuil sculpté de style Louis XIII.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#160
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,56 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,56 ct.No longer availableDim. 2,78 gEstimate: € 800 / 900 -
#199
Een gepolychromeerd houten beeld met origineel verguldsel. Italië, einde XVIIe eeuw.
Statue en bois polychrome avec dorure d'origine. Italie, fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200 / 220 -
#248Makkum
Een grote en een kleine schotel van meerkleurig aardewerk. Beide gemerkt. Randschilfer aan de grote schotel.
Un grand et un petit plat en faïence multicolore. Les deux marqués. Eclat de bordure sur la grande soucoupe.No longer availableDim. Ø:23x31cmEstimate: € 40 / 50 -
#682
Een goudgepatineerd metalen salontafel met spiegelblad.
Table basse en métal patiné or avec plateau miroir.No longer availableDim. 36 x 75 x 40 cmEstimate: € 45 / 60 -
#415Val Saint-Lambert
Een gegoten kristallen vaas met 6 armen, paars in de massa.
Un vase en cristal coulé à 6 bras, violet dans la masse.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#202
Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.
Huile sur toile. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#219A.C.F
Een siervaas van porselein. ‘Decor de Sèvres, fait à la main.’ Gemerkt op de voet en op de vaas.
Un vase décoratif en porcelaine. « Décor de Sèvres, fait à la main. Marqué sur le pied et sur le vase.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 60 / 100 -
#156
Een tweeledige eikenhouten jachtkast met gebeeldhouwde versieringen van vruchten, bloemen en jachtbuit. Twee laden en twee paneeldeuren onderaan en twee gevitreerde deuren in het opzet.
Coffre de chasse en chêne en deux parties à décors sculptés de fruits, fleurs et butin de chasse. Deux tiroirs et deux portes à panneaux en bas et deux portes vitrées dans le dessus.No longer availableDim. 230 x 135 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#525
Een luchter versierd met reigers in brons, in de geest van art deco. We voegen er nog een wandlamp in art deco stijl aan toe.
Lustre à décor de hérons en bronze, dans l'esprit Art Déco. Nous ajoutons une lampe applique de style art déco.No longer availableDim. Ø 60 cm h: 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#306
Een XVIIIe eeuwse gietijzeren kolenbak. Met schep.
Un charbonnier en fonte du XVIIIe siècle. Avec pelle.No longer availableDim. H:25cmEstimate: € 35 / 50