#653
Twee hoornvormige sierstukken van gedreven, gehamerd en verzilverd koper.
#225Cartier, France
Een zijden foulard in originele doos.
#640
Een verlengbare mahoniehouten D-endtafel op twee poten.
#635Val Saint-Lambert
Eén grote en één kleine bonbonnière van gegoten kristal, paars in de massa. Beide gemerkt onderaan.
#62
Een houten kader met plaasteren Christusbeeld onder bol glas.
#166
Een Engels bureau met gevacheteerd blad en drie laden in de gordel.
#574Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992
“De Leie in de Winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
« La Lys en Hiver ». Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#239Jacques RosseelsPeriod: 1828 - 1912
“Vissers bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Pêcheurs au bord de la rivière". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 9,5 x 16,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#394
“De brieflezer”. Olieverf op paneel.
"Le lecteur de lettres". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 22 cmEstimate: € 45 / 70 -
#620
Een lot van vier verschillende kleurloze karaffen. Allen met stop.
#238
Een vierdelige 800‰ zilveren schrijfset in etui.
Un nécessaire d'écriture de quatre pièces en argent 800‰ dans un écrin.No longer availableEstimate: € 70 / 100