Other lots by Delvaux
#113DelvauxEen zwart lederen centuur met certificaat en stofzak.
#93Delvaux“Madame”. Een portefeuille clutch van geel leder met originele stofzak.
#97DelvauxEen zwart lederen make-up tasje.
#108Delvaux“Deux de Delvaux”. Een tweekleurig lederen heuptasje.
#138Delvaux“Deux de Delvaux”. Een zwart lederen heuptasje.
#148Delvaux“Model Amitié”. Een zwart lederen rugzak met certificaat.
#118Delvaux“Model Sommelier”. Een bruintinten tressé leder grote tas.
#77DelvauxEen zijden foulard. Gemerkt.
A silk foulard. Marked.No longer availableDim. 85 x 85 cmEstimate: € 140 / 180
#457Een vintage didactische anatomie van het oor. Gemerkt Deutsch Museum Dresden.
A vintage educational anatomy of the ear. Marked Deutsch Museum Dresden.No longer availableDim. 31 x 44cmEstimate: € 200 / 300 -
#189Leon EngelenPeriod: *1943“Heidezicht met everzwijnen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Heath view with wild boars". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58,5 x 68cmEstimate: € 300 / 500 -
#690Een zilveren zakhorloge 800‰ onder stolp met sokkel en met horloge ketting.
#467LucanEen lot modern keramiek, bestaande uit 4 vaasjes, dewelke onderaan gesigneerd. Bijgevoegd een beeldje van een figuur op kruk.
#563ConcordeEen grijze koersfiets, Concorde San Remo, met aluminium profielkader, framemaat 56.
A gray road bike, Concorde San Remo, with an aluminum profile frame, frame size 56.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#446Een handgeknoopt Perzisch tapijt met medaillon.
A hand-knotted Persian carpet with medallion.No longer availableDim. 292 x 188 cmEstimate: € 120 / 200 -
#147P.J. Mène“Jager met jachthond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
#11Een polychrome retro gipsen missie-spaarpot met knikkend hoofdje.
A polychrome retro plaster mission piggy bank with nodding head.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 40 / 60 -
#128Georges CarettePeriod: 1900“Hot air Stirling Engine”, door Georges Carette. Een Engels tinnen stoomapparaat op ethanol. Medio 1900.
"Hot air Stirling Engine" by Georges Carette. An English tin steam device running on ethanol. Mid-1900s.No longer availableDim. 31 x 16,5 x 10mEstimate: € 400 / 600