#298Yashica
Een oude fotocamera met toebehoren in lederen tas.
#195
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 450/550 -
#133Louis Vuitton
Unisex schoudertas in donkerbruin leder met winkeltas.
#699
Een zwartgelakt tweepersoonsbed met smeedwerk.
#584
Een spiegellijst met een foto van Marilyn Monroe.
#651Pilot
“Major Maestro”. Een oude lampenradio in bakelieten kast. 1946.
#688Val St. Lambert
Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Tijdperk art deco. Gemerkt. Zeer kleine schilfer onderaan.
Vase en cristal taillé et doublé bleu. Epoque Art Déco. Signé.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60/80 -
#683Ernst Heubach
Een oude Duitse pop met porseleinen hoofd. Gemerkt.
#218
Een maquette van een vissersboot.
Un modèle de bateau de pêche.No longer availableDim. 68 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#79
“De liefdesbrief”. Een ingekleurde potloodtekening. Periode Napoleon III.
#75
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt serties de deux diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 1,10 gEstimate: € 350/450 -
#211
Een gebeeldhouwd eikenhouten ééndeurskastje met getorste stijlen.
Un meuble à une porte en chêne sculpté avec des montants torsadés.No longer availableDim. 110 x 83 x 43 cmEstimate: € 100/120