#615Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.
#394Een reclameaffiche van Panhard.
#361Vier vazen in Delftse stijl, met polychroom gedrukt decor, waarvan drie met deksel. Gemerkt “Manufacture of Vases”.
Quatre vases en style de Delft, décor imprimé polychrome, dont trois avec couvercles. Marque “Manufacture of Vases”.No longer availableDim. H. ±31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#7Een lot van 53 oude reclamespeldjes.
#326Een paar clubzetels, bekleed met rood fluweel.
#689“Vliegmachine”. Een reproductie naar een werk van Panamarenko.
#49Een hoge hoed en een bolhoed in originele hoedendozen. De eerste van Jules Coopman en de tweede van Charhay te Antwerpen.
#701Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
#248Een regulateur met mooi gesculpteerde kast.
Un régulateur à gaine joliment sculptée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80 / 120